Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Ofisi Web Sitesi

Emlak Ofisi Web Sitesi

Güzel bir Medanis Bilişim AŞ Emlak Ofisi Web Sitesi ile, mevcut pazarlama çabalarınızı genişletebilir, müşterileri daha uzun süre elinde tutabilir, ek beklentiler kazanabilir, çevrimiçi varlıklar kurabilir, alıcılar ve satıcılar için araçlar sunabilir ve çok daha pek çok şey yapabilirsiniz.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
 
 
 
GÜZEL TASARIMLAR
 
İster tecrübeli bir emlakçı olun isterse sadece yeni başlayın, sizin için sadece bir paket hazırlayabiliriz. Şablonlu Emlak Ofisi Web Sitesi tamamen özel projelere kadar, tasarımlarımız web varlığınız için kaliteyi getirecektir.
 
 
 
YENİLİKÇİ MLS / IDX ARAMA ÇÖZÜMLERİ
 
Harita araştırması, e-posta bildirimleri ve daha pek çok şey de dahil olmak üzere, temelden ileri düzey çözümlere kadar IDX için çeşitli seçenekler sunuyoruz.
 
Gayrimenkul acentelerine yüksek kaliteli Emlak Ofisi Web Sitesi  çözümleri sağlayın. Kendi markalaşmış, web sitesi oluşturucunuzu, birkaç dakika içinde kendi sitelerini oluşturup yaratacakları aracılarınız için kullanabilirsiniz. Buna ek olarak, siteleri, Medanis Bilişim AŞ. arka ofisiyle, listeleri, ana içeriği ve daha fazlasını senkronize etmek gibi tamamen entegre olurlar.
 
Zamandan tasarruf edin  ve Verimliliği Artırın. Medanis Bilişim. AŞ Emlak Ofisi Web Sitesi ile emlakçılar, kendi girişlerini, ayrıca biyo sayfalarını, fotoğraflarını ve profillerini sitenize ekleyebilir ve yönetebilir. Arka ofis sayesinde belgeleri paylaşabilir, bir etkinlik takvimi, özel içerik ve daha bir çok şey gönderebilirsiniz.
 
Emlak Ofisi Web Sitesi mobil web sitemiz ve mobil çözümlerimiz, kısa mesaj, mobil web, sosyal ağlar, QR kodları, IDX aramaları vb. Aracılığıyla girişler sağlar. Her şey burada olduğunda bu özelliklerin ayrı servislerle birleştirilmesine gerek yoktur!
 

Emlak Ofisi Web Sitesi yönetin ve kullanımı kolay web sitesi kontrol panelimizle sitenizde anında değişiklikler yapın. İçerik, girişler, menü öğeleri, potansiyel satışlar ve daha birçok şeyi kolayca yönetmek için web sitenizin kontrol panelini kullanın.

Harika bir Emlak Ofisi Web Sitesi oluşturmanız ve çevrimiçi olabilmeniz için gereken her şeye sahibiz. Sistemimiz hem çevrimiçi hem de çevrimdışı kullanmak için yüzlerce web sitesi aracı ve özelliği sunuyor.

Medanis Bilişim AŞ bir web sitesi daha fazlasını sunar. Gelişmiş, kullanımı kolay web sitelerini ve pazarlama araçlarını sağlamanın yanı sıra, müşterilerimize çevrimiçi eğitim veriyoruz ve onlara çevrimiçi olarak başarılı olmak için bu araçların nasıl kullanılacağını gösteriyoruz.

Bir emlakçı olarak, internetteki gayrimenkullerle ilgili bilgilerin aranmasının ev alım sürecinin önemli bir parçası haline geldiğini biliyorsunuzdur. Bir aracı bulmak, listeleri görüntülemek veya gayrimenkul hakkında kendilerini eğitmek için ev alıcıları Emlak Ofisi Web Sitesi ile içeriği daha çok ihtiyaç duyduklarını bulmak için daha sık araştırma yapıyor. Araştırmalara göre Emlak Ofisi Web Sitesi emlak araştırma oranları şu şekilde:

 •  Ev alıcıların yüzde 92’si ev satın alma işlemi sırasında bir noktada internet kullanıyor.
 • Yüzde 50  ev satın alma işlemi sırasında bir mobil web sitesi veya uygulama kullanıyor.
 • Ev satın alanların yüzde 43’ü  ev alım sürecinin ilk adımı olarak evlerine bakmayı seçiyor.
 •  Ev satın alanların yüzde 12’si ev satın alma işlemi hakkında daha fazla bilgi edinmek için önce Emlak Ofisi Web Sitesi çalışmasına bakarak araştırma yapıyor.

Bir emlak firması Emlak Ofisi Web Sitesi çalışmasına sahip olmak, bu potansiyel müşterilere aramakta oldukları bilgileri ve aralarında bir bağlantı kurmalarını mümkün kılar. Ancak, bu yeterli değilse, burada bütün gayrimenkul yatırımcılarının kişisel bir web sitesine sahip olmalarının beş nedeni vardır:

1. Emlak Ofisi Web Sitesi, İlk Kez Ev Alıcıları İçin İyi Bir Kaynaktır

Daha önce belirtildiği gibi,  ev satın alanların yüzde 12’si, genel ev satın alma süreci hakkında bilgi edinmek için Emlak Ofisi Web Sitesi ile bir arama ile yolculuklarına  başlıyor. Kişisel Emlak Ofisi Web Sitesi çalışması, gayrimenkul alanındaki yeni müşterileri çekmek ve eğitmek için mükemmel bir kanaldır. Özellikle, emlakçılar kendi sitelerine bir wp_betawpposts eklemeyi denemeleri gerekir. Bir wp_betawpposts, yararlı içeriği paylaşmak için ideal bir platformdur ve ayrıca web sitenizin ziyaretçileri ile zihin bilinci oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Örneğin, ilk kez ev alıcıları aşağıdaki soruları temel alarak arama yapabilir. Emlak Ofisi Web Sitesi çalışmanızdaki wp_betawppoststa bu sorulara cevap vererek web sitenize birçok kişinin gelmesini sağlayabilirsiniz:

 • Kiralamaya karşı satın almanın faydaları nelerdir?
 • Neden emlak acentesi kullanmayı düşünmeliyim?
 • Bir ev satın alırken hangi masrafları göz önüne almam gerekiyor?
 • Bir konut kredisi alımı sırasında akılda tutulması gereken bazı hususlar nelerdir?
 • Benim için en uygun kredi türü hangisi?

Bu alanlara düşünceli cevaplar ve tavsiyeler sunmak, potansiyel ev alıcılarıyla ilişkiler kurmak için çok önemli olan güvenilirliğini sağlamanıza yardımcı olabilir. Eğitim-modunda henüz bir emlakçı veya bir mülke işlemeye hazır olmayabilir olanlar da, paylaşılan uzmanlık zamanlar, potansiyel müşteriler ile sizi akıllarında tutmalarına yardımcı olacaktır.

2. Emlakçı Web Siteleri Yerel Aramalar Kaldıraç Görevi Görür

İnternetin gayrimenkulle bağlantılı olarak sağladığı en önemli avantaj, ev alıcıların yerlerine göre aracıları ve / veya mülkleri hızlı ve kolay bir şekilde bulmasına olanak sağlamasıdır. Kişiselleştirilmiş bir Emlak Ofisi Web Sitesi çalışmasına sahip olmak, ev alıcılarının yapmayı seçtiği yerel aramaları optimize etmenizi sağlar. Örneğin İzmir, Bornova’da bir ev satın almak isteyen bir kişi, yalnızca “Emlakçılar” veya “Emlakçı” değil “Bornova’da Emlakçılar” araması yaparak sonuçlarını azaltmayı tercih edebilir.

Emlak Ofisi Web Sitesi çalışmanızın içeriğinin bulunduğunuz şehri içerdiğinden emin olarak, bölgenizde bir ev satın almak isteyen müşterileri daha iyi bir şekilde çekebilirsiniz.

3. Emlak Ofisi Web Sitesi Kişisel Markanızın Kurulmasına Yardımcı Olur

Endüstri uzmanlığınızı paylaşmak önemlidir, ancak kişisel markanızı veya kişisel markanızı paylaşmanız da aynı derecede önemlidir. Bu, kendinizi rakip emlak firmalarından ayırmak ve potansiyel müşterilere daha derin bir şekilde bağlanmak için mükemmel bir yoldur. Örneğin, çocuklu ev alıcıları muhtemelen kendi ailelerine göre ev arayacaktır. Küçük boyutlara bakmak isteyen kişiler ile çalışma konusundaki tutkularını dile getiren emlakçılara yönelebilirler.

Bir Emlak Ofisi Web Sitesi, kim olduğunuzu, değer verdiğiniz şeyleri ve sizi benzersiz veya ilişkilendiren başka herhangi bir şeyi paylaşmanız için harika bir platform sunar. Görüntülenecek bir “Hakkında” bölümü geliştirmelisiniz:

 • Potansiyel müşterilerin bilmek istediği kişisel bilgiler.
 • Gayrimenkulde kaç yıllık deneyiminiz var.
 • Temel değerleriniz ne.
 • Gayrımenkul hakkında seni tutkuyla gösteren şey nedir.
 • İdeal ev alıcılarınız kimler (yani ilk zamanlayıcılar, aileler, şarkılar, boş nestersler).
 • Kendinizin bir fotoğrafı.

Yukarıdaki bilgilerin yanı sıra, sosyal medya kanallarınıza bağlantıların yanı sıra itibarınızı doğrulamanıza yardımcı olması için geçmiş müşterilerden de referanslar gönderebilirsiniz.

4. Emlak Ofisi Web Sitesi Otomatik Müşteri Yakalamayı Destekleyebilir

Potansiyel müşterileri çekmenin yanı sıra, bir Emlak Ofisi Web Sitesi, yüksek kaliteli potansiyel müşterileri etkili bir şekilde yakalamak için idealdir. Bu, alıcılara hatta sitenize gelen ve hizmetleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen satıcılara yönelik çevrimiçi iletişim formlarını ekleyerek mümkün olur. Bir form tamamlandığında, hiçbir ipucu fark edilmeden geçecek bir e-posta bildirimi alacaksınız.

5. Dijital Liderleri Kaçırmayın

Kendi gayrimenkul kişiselleştirilmişEmlak Ofisi Web Sitesi çalışmasına sahip olarak, çevrimiçi kitle ve kişisel markanızı büyütebilir ve kaliteli dijital ipuçlarını yakalamaya başlayabilirsiniz.

Diğer Avantajlar

İlk kez konut alıcılarıyla bağlantı kurarak, kişiliğinizi, CRM ve e-posta pazarlama entegrasyonunu sergilemekten, kişiselleştirilmiş bir Emlak Ofisi Web Sitesi çalışmasının olması birçok avantaja sahip olduğu açıktır.

Kişisel Emlak Ofisi Web Sitesi alarak şunları yapabilirsiniz:

 • Müşterilere, size güvenme ve sizinle birlikte çalışma olasılığı arttıracak önemli kaynaklar sağlayın.
 • Aramaları daha iyi optimize edebilmeli ve SEO sıralamalarını iyileştirmeliyiz.
 • Kişisel markanızı oluşturun.
 • Dijital kabloları etkili bir şekilde yakalayın.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Ofisi Web Sitesi çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Ofisi Web Sitesi çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Ofisi Web Sitesi yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
 

IDX Emlak web siteleri

Yüksek düzeyde optimize edilmiş mobil yanıt veren web siteleri, özellik arama ve çeşitli açılış sayfaları yoluyla potansiyel müşterileri yakalar.

 

Kurşun Yöneticisi CRM

Emlakçıların pazarlama otomasyon özellikleri ve gerçek zamanlı raporlama / analiz ile öncü veritabanlarını izler ve besler.

 

Facebook Pazarlama Aracı

Reklam oluşturma sürecini basitleştirir ve hızlandırır ve performansı izler.

 

Gayrimenkul Değerleme Aleti

Gayrimenkul Değerleme Açılış Sayfası “Eviniz Değerinde Nelerdir”, Emlakçılar için satıcı ipuçları oluşturmasına yardımcı olur.

 

SMS Otomatik Yanıtlama Cihazı

Katılımı artırmak için yol gösterici soruşturmaya anında yanıt verir.

 

Facebook Pazarlama Hizmeti

Şirket içi pazarlama ekibi, emlak piyasasına yönelik potansiyel müşteriler üretmek için müşterinin pazarına uyarlanmış Facebook pazarlamacılığı sunmaktadır.

 

Gerçek Talepler

Medanis Bilişim AŞ pazarlama ekibi web sitelerine trafik çekmek için yönetilen PPC ve müşterilerin gayrimenkul satışına odaklanmalarını sağlamak için olası satışlar üretmektedir.

 

Piyasa Raporları

Piyasa koşulları ile ilgili müşteri istatistik veritabanına otomatik olarak güncel istatistikler gönderir.

 

Otomatik E-posta Damla Sistemi

otomatik müşterilerimiz adına potansiyel müşteriler (SMS ve posta kartları dahil) e-posta kampanyaları gönderir zaten var olan bir sistem geliştirin.

About Author

WMwcZ9zI1x

Sonraki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir