Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Logo Örnekleri

Emlak Logo Örnekleri

Yeni emlak logosu çalışmanız nasıl gidiyor? Belki de sıfırdan yeni bir logo oluşturmaya çalışıyorsunuz ya da ekibiniz için aracı kurumunuzla iyi çalışan bir logonun nasıl tasarlanacağını bulmaya çalışıyorsunuz. Her iki durumda da, doğru yapmak için biraz ilham almaya ihtiyacınız olacak. Sonuçta, logonuzun kalitesi sizin ve markanız hakkında çok şey söylüyor ve potansiyel müşteriler üzerinde ilk izlenimi bırakıyor. O zaman, doğru yere geldiniz. 2017 yılı içinde hazırlanmış birçok logoyu inceledik ve içlerinden en iyi olabilecek Emlak Logo Örnekleri ‘ni derledik.

En sevdiğimiz Emlak Logo Örnekleri

Emlak Logo Örnekleri 1. Stribling

1980’de kurulan Stribling, New York City’de ve dünyanın 48 ülkesinde üst düzey özelliklere odaklanmaktadır. Basit ama zarif bir senaryo kullanarak, Stribling logosu New York’un sanat ve moda dünyasını aklına getiriyor. Herhangi bir büyük logoda olduğu gibi, siyah beyaz olarak da güzel görünüyor, ancak genellikle kalın, birincil kırmızı renkte kullanılıyor. Kırmızı, cesurluk, tutku ve arzuyu gösterir. Central Park manzarasının kolayca bir dairenin fiyatını ikiye katlayabileceği bir pazar için ideal bir logo.


Emlak Logo Örnekleri 2. Compass

Pusula, girişim sermayesi destekli bir girişim sermayesi olarak kurulduğundan beri, her zaman bir şeye odaklanmışlardır: gayrimenkul alım satım işlemlerini daha müşteri dostu yapmak için teknoloji kullanma. Hibrid bir modeli olan gayrimenkul endüstrisini tam teşekküllü bir lüks aracılıkla değiştirme hedefinden vites değiştirirken, marka bilinci oluşturma çalışmaları başlangıç ​​köklerine kalmıştır. Emlak Logo Örnekleri Logodaki “O” daki eğik çizgiyi bir pusulanın iğnesini nasıl temsil ettiğini not edin.


Emlak Logo Örnekleri 3. Two Trees

1968’de küçük bir aile şirketi olarak kurulan Two Trees, büyük bir emlak şirketi halini aldı. Artık sadece lüks evlerle ilgileniyorlar. Neyse ki köklerini unutmadıklarından dolayı. Two Trees hala en başından beri kullandıkları güzel ve samimi logoyu kullanıyor.

EMLAK LOGO ÖRNEKLERİ İÇİN LOGOLARDA DOĞA TEMALARINI KULLANMA

Doğa temasını bir tema olarak kullanıyor olabilirsiniz. İster palmiye ağaçları, isterseniz bir göl kullanabilirsiniz ancak bunun temsil ettiğiniz yerel bölgeye uygun olduğundan emin olmalısınız. Konya’da bulunan bir emlakçının palmiye ağaçlarını logo yapması pek uygun olmayacaktır.  Ayrıca emlak firmanızın ismiyle de Two trees yani iki ağaç gibi uyumlu olmasına da dikkat etmelisiniz.

İşte Emlak Logo Örnekleri için doğa temalarını kullanan daha büyük gayrimenkul logoları. Kullandıkları doğal unsurların yalnızca coğrafi alanlarını nasıl temsil ettiklerini değil, aynı zamanda logonun farklı bir his verdiğini de dikkate alın. Bu, nüansın güçlü markaları oluşturmanın ne kadar önemli olduğuna iyi bir örnek.

Daniel-bora-Sothebys'denHoulihan-lawrence

topicasa-gayrimenkul

üfleme-kaya yatırım özellikleri

Bahamalar-gayrimenkul


Christies-gayrimenkulEmlak Logo Örnekleri 4. Christie Uluslararası

Christie logosu, basitliğin karmaşıklığa kıyasla neredeyse her zaman daha zarif ve etkili olduğunun mükemmel bir hatırlatıcısıdır. Bu logo güven yaratır ve neredeyse herkes birçok on yıldır başarılı olan bir şirket düşünmesini sağlar. Evet, çok geleneksel, ancak birçok insan çok geleneksel bir emlakçı arıyor.


Büyük-sur-sahil-özellikleriEmlak Logo Örnekleri 5. Big Sur Sahil Özellikleri

Londra ya da New York’tan farklı olarak, “geleneksel”, oldukça yakın zamana kadar seyrek olarak doldurulmuş ve vahşi olan California efsanevi Big Sur’da biraz farklı bir şey ifade ediyor. Markalaşma geçmişi, yüzyılın sanat ve el sanatları hareketine, bu logonun da ilham kaynağı olduğu gerçeğine dayanıyor. Tek potansiyel sakıncası, bu logonun siyah beyaz olarak kullanılamayacak olması. Logonuzu seçerken hem renki hem de siyah beyaz olarak iyi göründüğünden emin olmalısınız.


eklundEmlak Logo Örnekleri 6. Fredrik Eklund

Tanınmış emlakçı Fredrik Eklund’un markasını T’ye uygun, şaşırtıcı bir logoya sahip olması şaşırtıcı değil. Logosu minimal, kalça ve sofistike. Marka için mükemmel bir logo.


hawaii hayat7Emlak Logo Örnekleri . Hawai’i Life

Hawai’i Life logosu Emlak Logo Örnekleri halen Hawai kökenlerine sadık kalırken modern ve profesyonel görünmeyi başarıyor. Bir ada topluluğu için herhangi bir logoyu kişiselleştirmesi çok zor ancak küçük bir Hawai evi ile bunu başarmışlar.

Bu logo, doğru yazı tipi büyük bir gayrimenkul logosu için ne kadar önemli olduğunu kanıtlıyor. Harflerin kare yerine kütükten nasıl daha ince olduğunu not edin. Bu logoyu biraz hareketlendiriyor ve en azından gözümüze Hawaii estetiğini mükemmel şekilde sunuyor.


equal_housing_opportunity_previewEmlak Logo Örnekleri 8. Eşit Konut Fırsatları

Listemize böyle “sıkıcı” bir logo ekleyeceğimizden şaşırdınız mı? Olmaz Logonun tam anlamıyla, tek bir şey söylemeden markanız hakkında bir şeyler iletmek gerekir. Bu, nihayet çivi gelene kadar göründüğünden daha zor olabilir ve sonra tamamen açık görünür.

Emlak Logo Örnekleri Equal Housing Opportunity logosu bunu yapar ve evin içindeki eşit işaretle iyi yapar. Yabancı bir ülkede dolaşmaya çalışmayı düşünün. Hastane, polis ve banyoların logosunu nereden biliyorsun? Onları anlamak için dili konuşmaya bile ihtiyaç duymadan onları tasarlayan çok akıllı biri.


ortaklar-tröstEmlak Logo Örnekleri 9. Partners Trust

Emlak Logo Örnekleri Partners Trust muhteşem logoları için keskin kenarlar kullanır. Basit ve temiz, inanılmaz derecede şirin bir moda markası olarak düşünmemizi sağlıyor ki bu markayı kusursuz bir şekilde uyuyor.


vandenbergEmlak Logo Örnekleri 10. Vandenberg

Vandenberg’in adanmışları, yüzyıl evlerinin dönüşü hakkında sevdikleri pek çok şeyden biri, karmaşık sıva işleri ve ahşap işleri. Oyma yeni başlayanlar, deniz kabuğu kalıpları ve çiçek tavan madalyonları, herhangi bir vintage ev sevgilisi için catnip gibidir.

Manhattan’daki yüzyıl şehir evlerinden sonra uzmanlaştıklarından, Viktorya dönemi ağaçlarının grafik dilini kullandıkları Vandeberg için çok akıllı bir hareketti. Sadece bu değil, herkesin takdir edebileceği çok güzel bir logo yapar.


streeteasyEmlak Logo Örnekleri 11. StreetEasy

Yakın zamanda Zillow Group tarafından satın alınan StreetEasy, New York City’deki apartman kiracıları ve ev sahipleri için kaynak değiştiren bir oyun.

Emlak Logo Örnekleri logosu akıllıca bir karikatür “konuşma balonu” ile bir apartmanın küçük bir grafiğini birleştiriyor. Genel etki, “gayrimenkul konuşuyoruz” gibi bir şey olarak karşımıza çıkmaktadır.


Monica-Pommier-kravittEmlak Logo Örnekleri 12. Monica Pommier Kravitt

Emlak Logo Örnekleri Pratt ve Parsons Tasarım Okulu’ndan mezun olan eski tasarımcı Monica Pommier Kravitt’in harika bir logosu olması şaşırtıcı değil. Gözlerin üzerinde çok kolay olmanın yanı sıra, evleri ve mülkleri sattığı pastoral Hudson Vadisi alanına da çok uygundur.


Kıyı-sırt-gayrimenkulEmlak Logo Örnekleri 13. Kıyı Ridge Emlak

Emlak Logo Örnekleri Ohio ve California merkezli çok aileli geliştirici Coastal Ridge Realty, mükemmel bir geliştiricinin yaptığı şeyi mükemmel bir şekilde özetleyen bir prestij duygusu (dağ) ve hareket (nehir) iletmek için güzel, neredeyse Japon görünümlü bir marka işareti kullanır.


mirador-gayrimenkulEmlak Logo Örnekleri 14. Mirador Gayrimenkul

Mirador Gayrimenkul de bir istisna değildir. Zarif bir imza kullanmak, sadece üst düzey Manhattan gayrimenkulüne odaklanan bir markanın özünü mükemmel şekilde yakalar.


Emlak Logo Örnekleri 15. Ebby Halliday Emlakçılar

Ebby-Halliday-EmlakçılarEbby-Halliday

Orijinal logosu (solda) saf 1950’s glam’tır ve şirketin bugün çevrimiçi markalaşmalarında kullandığı güncellenmiş sürümde (sağda) çalışır. Bu harika bir logonun zamansızlığına mükemmel bir örnektir.

Emlak Logo Örnekleri Renkli olarak işe yarıyor ve siyah beyaz renklerde iyi çalışıyor. İnternetteki bir minyatür resim gibi işe yarıyor ve bir binanın çatısına fırladı:

Ebby

 


gül wombleEmlak Logo Örnekleri 16. Gül ve Şaşkın

Emlak Logo Örnekleri Virginia merkezli brokerlik Rose and Womble, güvenilirlik ve prestij duygusu taşıyan güzel görünümlü geleneksel logosuna sahiptir. Sotheby’nin logosunun aksine, kendisini ciddiye almıyor gibi görünüyor.


sahil-özellikleriniEmlak Logo Örnekleri 17. Waterfront Özellikleri ve Kulüp Toplulukları

Emlak Logo Örnekleri Jupiter ve Palm Beach, Florida’da bulunan Waterfront Properties akıllıca kendi logolarıyla ilgili bir su temasıyla geçti. Deniz kaplumbağası marka işareti ve turkuaz ve turkuaz mavisi boyama çılgınlığı ‘güneşte eğlenceler’ ve bu plaj topluluklarının ünlü olduğu rahat bir tempoda.


roseassociatesEmlak Logo Örnekleri 18. Rose Associates

Emlak Logo Örnekleri Manhattan mega geliştirici Rose Associates, çiçek gibi narin ve güzel bir şeyi alıp Manhattan’daki yükselen lüks fırsatların mevcut portföyüne uyacak şekilde yüksek teknolojiyle birleştirmeyi başarıyor.


isimsiz-6Emlak Logo Örnekleri 19. Dünyanın önde gelen Emlak Şirketleri

Güzel ve tarihli bir Emlak Logo Örnekleri ile karşı karşıya olan Endüstri ağı Dünyanın önde gelen Emlak Şirketleri, yeni bir marka kimliğini yaratmak için 1000 Watt marka firma ile çalıştı . Sonuçlar kendileri için konuşur.


Porchlight-gayrimenkul-grupEmlak Logo Örnekleri 20. Porchlight Emlak Grubu

Emlak Logo Örnekleri Denver, Colorado merkezli Porchlight Emlak Grubu, aynı zamanda taze ve modern ama aynı zamanda çok geleneksel hissetmek yönetmek daha bir logo var. Denver’ın şu an olduğu kadar çok büyüme ve gelişme geçiren bir şehir için mükemmel.


Dave-Perry-MillerEmlak Logo Örnekleri 21. Dave Perry-Miller

Dallas merkezli Dave Perry-Miller zarif yazı tipleri ve güzel bir corinthian başkent marka olarak kullanıyor. Şirketi Ebby Halliday’in bir bölümü olduğu için, markalaşmayı ciddiye almaları şaşırtıcı değil.


Tishman-SpeyerEmlak Logo Örnekleri 22. Tishman Speyer

Emlak Logo Örnekleri Eski bir Tishman Speyer çalışanı olarak Adobe Creative Suite’te bu logoyu basılı reklamcılıkla birleştirmeye çalışan birçok saat geçirdim. Vakaların büyük çoğunluğunda kesinlikle inanılmaz görünüyor. Klasörler üzerine kabartmalı ya da antetli mürekkepli baskılı olsun, logo burada olduğu gibi zarif görünüyor.


Tirelli-ortaklarıEmlak Logo Örnekleri 23. Tirelli & Ortaklar

Emlak Logo Örnekleri Milano merkezli Tirelli & Partners, daha geleneksel yazı tiplerini de içeren muhteşem bir senaryo logosuna sahiptir. Eski ve Milan gibi ultra modernin birleştiği bir şehirde çalışan lüks bir marka için mükemmeldir.


Dale-sorenson-gayrimenkulEmlak Logo Örnekleri 24. Dale Sorensen Emlak

Vero Beach, Florida merkezli emlakçılar Dale Sorensen, klasik Florida renklerini (turkuaz, mavi) akıllıca birleştirerek, aksine çok geleneksel görünümlü bir logo ile birleştirdi. Etkisi yüksek son Florida tatil evleri satmak için idealdir. Şans eseri onların uzmanlık alanları budur.

Waterfront Özellikleri ile aynı renk temasını nasıl kullandıklarına dikkat edin, ancak burada daha geleneksel görünüyor. Bu, yazı tiplerinin ve düzenin bir logoyu nasıl önemli ölçüde değiştirebileceğinin mükemmel bir örneğidir.


25. Emlak Takımları ve Bayilikler için Emlak Logo Örnekleri

kw-çan kulesikw-mıknatıs taşıKW-bağlar-gayrimenkul grubuBHG-Mason-McDU

Berkshire-hathaway-beath-özellikleriniBir emlak firması kuruyorsanız, logonuzu bulmak zor olabilir. Sonuçta, aracılık markanızı ticarete açmak (tamam gerek) istiyorsun, ancak yine de kendi markanla kendini farklılaştırmak istiyorsunuz.


Aracı Kurumunuz veya Takımınız İçin Mükemmel Emlak Logo Örnekleri Nasıl Oluşturulur?

Harika bir logo elde etmek için yalnızca bir sır var ve şimdi bunu size söyleyeceğiz. Hazır mısınız?

Emlak Logo Örnekleri İçin Profesyonel Kiralayın

Bu kadar. Siz veya kuzeniniz, yeğeniniz, iş arkadaşınız bir logo nasıl yapacağını bilemez, düğün gününde saçınızı kuaför olmayan kuzeninize emanet edebilir misiniz?

Neyse ki, Profesyonel Kiralama Kolay

Medanis Bilişim AŞ.

Markanızı nasıl görüleceğinizle ilgili bir veya iki paragraf yazacağınızı söylemenin sade bir yolu olan “tasarım özeti” ni bir araya getirdiniz ve daha sonra tasarımcıların estetiğinizi anlamaları için beğendiklerinizin birkaç örneğini ekleyin.

Bu kadar!

Medanis Bilişim AŞ ilişkin tasarım kısa metnini gönderdikten sonra, dünya çapında düzenlenen son derece yetenekli grafik tasarımcı düzinelerce sizin logonuz üzerinde çalışmaya başlayacaktır. Bir kere iyi bir şeyleri olduğunda, size sonuçları gönderirler. Artık bir tasarımcıdan sadece bir avuç daha çok yetenekli tasarımcı düzinelerce potansiyel logodan galip gelenleri seçmelisiniz. Daha da iyisi, her bir tasarımcıya geribildirim verebilirsiniz ve doğru hale gelene kadar düzeltme yapacaklardır. Sesler oldukça kolay geliyor değil mi? Aşağıdaki yarışmalardan sonuçlara göz atın

Bonus: 5 Büyük Emlak Logo Örnekleri

riviera_maya_property_consultantsEmlak Logo Örnekleri 1. Riviera Maya Mülk Danışmanları

Gayrimenkul işimiz olan Riviera Maya Mülk Danışmanları, derin Maya mirasıyla Meksika’da faaliyet göstermektedir. Logo, Maya mirasını onurlandırıyor – temel olarak, tüm logo, servet ve bolluk anlamında bir Maya sembolünün bir yorumudur. Altın gradyan rengi, temsil etmek ve müşterilerimize iletmek için çabaladığımız zenginlik, zenginlik ve sofistikeğin önemini vurgular.


ivan-gayrimenkulEmlak Logo Örnekleri 2. IVAN Emlak

Emlak Logo Örnekleri  Gayrimenkul logomuzu tasarlama sürecim boyunca, markanın lüks özünü yakalamak zorundaydım, ancak benzersiz bir şey yaratmalıydım. Genellikle lüks logolar, el yazısı ve zarif eski stil yazı kullanmaya meyillidir. Tam tersi ile, basit çizgileri ve stilize A’yı kullanarak cesur fakat şık ve tanınabilir bir stil elde ettim.


wholendshereEmlak Logo Örnekleri 3. Who Lends Here

Büyük açıklayıcı logo. Sitenin sunduğu şeyleri tam olarak söylüyor. Güçlü renkler.


Pierce-Kelly avıEmlak Logo Örnekleri 4. Peirce Kelly Hunt Emlak

  1. Rüya yelken, Hilton Head-Bluffton, Güney Carolina alanımızı temsil eder.
  2. Mavi ve yeşil renkler bozulmamış plajları ve bol yeşillikler alanındaki görselleştirmeyi temsil eder.
  3. Şeklin kendisi, gerçek kuzeyi işaret eden yukarı yelken / ok ile bir ileri hareketi temsil eder.
  4. Şekli bir evin kenarını temsil ettiği de görülebilir.


360realtyEmlak Logo Örnekleri 5. 360 Emlak

Bu logoyu sevmemin nedeni, 360 Realty tam hizmetli bir firma ve logosun da bir daire olmasıdır. Tıpkı bir daire gibi 360 derece, hizmetlerinin sonu yoktur.


Emlak Logo Örnekleri

En sevdiğiniz emlak logolarınız neler? Yorumları bize bildirin.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Emlak Logo Örnekleri için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek