Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak E-posta İmza Oluşturucu

Emlak E-posta İmza Oluşturucu

Daha fazla ev satmak, müşteri tabanınızı geliştirmek ve Medanis Bilişim AŞ e-posta imzasıyla rekabette önde olmak istemez misiniz? Emlak E-posta İmza Oluşturucu ile bu çok kolay.

Bir gün sadece 24 saat ve ulaşmanız gereken çok fazla sayıda insan var. Kısa sürede birçok insana e-pota göndererek ulaşabilirsiniz. Peki e-postalarınızı nasıl daha etkili hale getirebilirsiniz?

Birçok emlakçı e-posta göndererek bu pazarlama stratejisini kullanıyor ancak hepsinin eksik yaptığı bir şey var. E-postalarına özel imzalarını eklemiyorlar.

Eğer yetenekli bir gayrimenkul uzmanıysanız ki eminiz öylesiniz, e-posta yöntemiyle kendinizi tanıtmak için en iyisini yapmalısınız.

Aynı zamanda harika bir emlakçı gibi görünen harika bir emlakçı, daha fazla fırsat kapatıp daha kaliteli müşteriler kazanacak ve daha fazla para kazanıyor olacaktır.

 

Tutarlılık Müşterileri İkna Ediyor

Pazarlama ve psikoloji profesörü Robert B. Cialdini’ye göre tutarlılık ikna edicidir. Şimdi, tutarlı olmak için, imzanızı oluşturan ve bir köprü oluşturacak metni yazmaya güvenemezsiniz. Emlakçıların çoğunun bir imzası yok olanlar da çok kötü. Bu yüzden emlak pazarında eksik kalan bu noktada siz öne geçerseniz rekabette de öne geçmiş olacaksınız.

On dakika içinde  sizi rekabette öne geçirecek yeni bir e-posta imzasını taşıyan bir marka olabilirsiniz.

Ancak bu en iyi bölüm bile değil.

Yeni e-posta imzanız, yalnızca harika görünmenizi sağlamakla kalmaz, müşterilerinize sosyal medyayla giriş yapmanızı, en son girişlerinizi görmenizi ve web sitenizi ziyaret etmenizi sağlar.

 

E-posta imzanız, daha fazla satış yapmanın sırrınızdır. Bir listenin masum bir şekilde incelenmesi kolaylıkla bir anlaşma haline dönüşebilir.

Her amaca yönelik bir imza.

Medanis Bilişim AŞ  olarak iş ihtiyaçlarınızı anlıyoruz. Umutlarınız ve arkadaşlarınızın müşterilerinizden farklı davrandıklarını biliyoruz. Bu nedenle farklı e-posta adresleriniz için farklı imzalar alabilirsiniz. Aynı adresten farklı imzalar alabilirsiniz.

Şimdiye kadarki en akıllı e-posta imzası. Bu yüzden buna Medanis Bilişim AŞ imza oluşturucu denir.

Müşterilerinizle etkileşim kurun ve e-posta imzanızın daha fazla satış yapmasını sağlayın.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz. 
About Author

Medanis Destek

Sonraki Yazı