Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
E-ticaret Yazılım Firmaları

E-ticaret Yazılım Firmaları

E-ticaret siteleri de arabalara benzer. Bütün arabalar sizi bir yerden bir yere götürebilir ancak kaliteli olanlar hızlı ve sorunsuz şekilde gitmenizi sağlar. E-ticaret siteleri için de aynı şey geçerli. Müşterileriniz için en iyi deneyimi sunmak için kaliteli ve profesyonel E-ticaret Yazılım Firmaları ile çalışmalısınız. Bu sayede e-ticaret web siteniz kullanıcılara iyi bir alışveriş keyfi yaşatabilir ve her alışverişlerine sizi seçmeye devam ederler.

E-ticaret Yazılım Firmaları ile çalışarak web sitenizin bazı temel özelliklere sahip olmasını sağlarsınız. Bir e-ticaret sitesi klasik bir web sitesinden daha kullamışlı olmalıdır. Hızlı ve kolay kullanılabilen bir e-ticaret sitesi herkesin tercihi olacaktır.

Logo

E-ticaret Yazılım Firmaları sizin için öncelikle kaliteli, profilinize ve beğeninize uygun bir logo hazırlar. Logo her işletmede olduğu gibi e-ticaret sitelerinde de önemlidir. Gönderdiğiniz ürünlerin ambalajlarında, küçük hediyelerde, sosyal medya profilinizde logo kullanımı sizin gerçekten büyük bir marka olarak görülmenizi sağlayacaktır.

Müşterilerinize güven vermenin temelinde bir marka olarak algılanmak yatar.

Son Haberler ve En Popüler Ürünler

E-ticaret Yazılım Firmaları ile çalışarak web sitenize istediğiniz bölümleri ekleyebilirsiniz. E-ticaret sitenize eklenen yeni ürünleri ve insanların en çok tercih ettiği ürünleri sağda hareketli bir menüde paylaşabilirsiniz. Hatta “şu an neler satın alınıyor” gibi bir bölüm bile oluşturabilirsiniz.

İlgili Ürün Gösterimi

E-ticaret Yazılım Firmaları ile sahip olacağınız yazılımla müşterilerin aldıkları veya inceledikleri ürünlere benzeyen ürünleri gösterebilirsiniz. Örneğin bebek bezi bakan müşterilere ıslak mendiller göstererek farklı ürünler almalarını sağlayabilirsiniz.

Alışveriş Sepeti, Üye Girişi ve Arama Kutusu

Alışveriş sepeti, giriş kutusu ve arama kutusu özellikleri olmayan bir e-ticaret sitesi düşünülemez. En popüler alışveriş sepeti simgesi basit bir sepettir, bu nedenle siteniz için benzer bir şey seçmek mantıklıdır. Birçok E-ticaret Yazılım Firmaları ayrıca  müşterilerine, önceki siparişlerin tümünü kontrol etmenin mümkün olduğu özel hesaplar sağlar.

Kayıt olan her müşteri, daha fazla erişim için bir kullanıcı adı ve şifre seçebilir. Ayrıca, bu tür hesap sahipleri mağaza sahiplerinden özel indirim teklifleri alabilir ve farklı promosyonlara veya satışlara katılabilir.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip geniş bir çevrimiçi mağazayla uğraşıyorsanız, arama kutusunun olması gerekir. Bu, aynı zamanda, sipariş vermek için çevrimiçi alışveriş merkezinizden istedikleri belirli bir ürünü talep eden müşteriler tarafından severek kullanılacaktır.

Ödeme Seçenekleri

E-ticaret Yazılım Firmaları isteğinize göre her tür ödeme yöntemini e-ticaret sitenize ekleyebilirsiniz.

E-ticaret web siteleri, dünyanın dört bir yanından birçok müşteriyle çalışabilir ve her biri kendi tercih ettiği ödeme sistemine sahiptir. Dahası, bir ödeme yöntemi veya seçeneği için teknik sınırlamalar olabilir. Bu yüzden ödeme seçeneklerini önceden netleştirmek daha iyi olacaktır. Örneğin, bazı e-ticaret web siteleri uluslararası kredi kartlarını kabul etmemektedir. Diğerleri, müşteri fatura adresini ve teslimat adresini, resmi mağazanın bulunduğu yerle aynı ülkede bulunmalarını gerektirir.

Online mağazalar genellikle ana ödeme sistemi olarak kredi kartı ve bankamatik kartları, hediye çeki, nakit ödeme, PayPal vb. kullanmaktadır.

E-ticaret Yazılım Firmaları ile bunların dışında sahip olabileceğiniz özellikler:

   • Facebook Store
   • Slider Yönetimi
   • wp_betawpposts Yönetimi
   • Bilgi Sayfaları
   • Excelle Ürün Aktarımı
   • XML Entegrasyonları
   • Satış Raporları
   • Sosyal Medya
   • Toplu Mail Gönderimi
   • Toplu SMS Gönderimi
   • Bağımsız Tahsilat
   • Bayi (B2B) Altyapısı
   • Yabancı Dil
   • Tasarım
   • Yönetim Paneli
   • SSL Sertifikası/Statik IP
   • Özel Modüller

E-ticaret Yazılım Firmaları Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. E-ticaret Yazılım Firmaları için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

E-ticaret Yazılım Firmaları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir