Logo

E-ticaret Sitesi Yazılımı


paylaş
E-ticaret Sitesi Yazılımı

E-ticaret az sermaye ile başlayabileceğiniz sayılı işlerden birisi. Tek sahip olmanız gereken şey  E-ticaret Sitesi Yazılımı ile yapılacak bir e-ticaret sitesi. İstediğiniz şeyi satabilirsiniz. Hatta sahibinden ya da gittigidiyor gibi bir web sitesi kurarak sadece yönetim ve site işleriyle ilgilenebilir insanların kendi ürünlerini satmasını sağlayarak komisyon kazanabilirsiniz.

E-ticaret Sitesi Yazılımı ile aşağıdaki özelliklere sahip olabilirsiniz:

Çekici Bir Vitrin

Medanis Bilişim AŞ E-ticaret Sitesi Yazılımı ile sadece özelliklere değil görünüme de önem verir. Bir e-ticaret sitesinin iyi görünmesi gerektiğini biliyoruz. E-ticaret Sitesi Yazılımı ile mağazanızın görünüşünü ve tarzını özelleştirin. Tasarımcılarımız sizlerin isteğine göre ve sattığınız ürünlere göre özel bir tasarım yaparak e-ticarette başarılı olmanızın temellerini sağlam bir zemin üzerine kuracaktır.

Etkileyici Ürün Galerileri

İyi bir e-ticaret sitesinde galeriler önemli bir yer tutar. İnsanlar ürünleri dokunmadan, denemeden almak zorundalar. Bu yüzden galerinin ve kullanılan fotoğrafların en iyi şekilde hazırlanması gerekir.

Tek Yerden Yönetim

E-ticaret Sitesi Yazılımı ile tüm işlemleri tek yerden yapabilirsiniz. Sipariş takibi, kolay ödeme, indirimler düzenleme, teslimat ve vergi tutarı takibi gibi birçok işlemi tek bir panelden kontrol edebilirsiniz.

Responsive Tasarım

E-ticaret Sitesi Yazılımı ile e-ticaret siteniz bütün mobil cihazlara uyumlu olarak görüntülenebilir. Bu sayede web siteniz için ayrı bir mobil site yapılmasına gerek kalmaz.

SANAL POS

 

E-ticaret Sitesi Yazılımı  müşterilerinizden kredi kartı, havale, kapıda ödeme ve alternatif ödeme yöntemleri ile ödeme alabilirsiniz. Şu bir gerçek ki ödeme yöntemi çeşitliliği satışları arttıran bir olgudur.

 

Kullanıcı Yorumları

E-ticaret Sitesi Yazılımı  ile web sitenize kullanıcılar yorum yazabilir. Kullanıcılar tarafından oluşturulan yorumlar size büyük avantajlar sağlayacaktır. Web sitesi sahipleri genelde olumsuz yorumların işlerini kötü etkileyeceğini düşünüyor ancak yapılan araştırmalar bunun tam tersini söylüyor. Olumsuz yorumları gören kullanıcılar web sitesindeki olumlu yorumları gerçekçi buluyor. Hiç yorum olmayan veya sürekli olumlu yorumlara yer verilen web sitelere kullanıcılar güven duymuyor. Sizin yapmanız gereken olumsuz yorumlara insanlarla ilgilendiğinizi gösterecek olumlu cevaplar yazmak olacaktır. Hiçbir ürün ya da işletme kusursuz değildir.

Özel Teklifler

E-ticaret Sitesi Yazılımı ile oluşturabileceğiniz sayfanın üzerinde görülen özel teklifler aynı kişilerin yeniden sitenizden alışveriş yapmasını sağlıyor. Örneğin ikinci alışverişinizde %20 indirim kazandınız vb.

Sosyal Medya Paylaşımları

E-ticaret Sitesi Yazılımı ile kullanıcılar ürünleri istedikleri sosyal medya hesaplarından rahatlıkla paylaşabilir. Böylece ürünlerinizin ücretsiz reklamı yapılmış olacaktır.

E-ticaret Sitesi Yazılımı çalışmanıza Medanis Bilişim AŞ olarak tecrübe ve profesyonellikle yardımcı olabiliriz. E-ticaret Sitesi Yazılımı için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

E-ticaret Sitesi Yazılımı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

 

 

 

Etiketler: e-ticaret sitesi yazılımı e-ticaret sitesi yazılımları e-ticaret sitesi yazılım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar