Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Diş Hekimleri İçin SEO

Diş Hekimleri İçin SEO

Diş Hekimleri İçin SEO, daha fazla hasta edinmede önemli bir faktördür. Peki neden diş hekimlerinin bundan haberi olmalı? Bulundukları şehirde diş hekimi arayan  hastalar bir Google araması yapacak ve ilk sayfa çok önem taşıyacak. Bir diş hekimi ofisinde çalışıyorsanız veya bir diş hekimliği bürosuna ait bir web siteniz varsa, siteniz ilk sayfada çıkıyor mu? Eğer öyleyse bu harika, ama kontrol etmeye devam edin, çünkü sıralamalar yeni içeriğe, bağlantı kurmaya ve tartışacağımız diğer faktörlere bağlı olarak değişir. Sayfanız ilk sayfada yer almazsa lütfen dikkat edin. Diş Hekimleri İçin SEO bu yüzden önemlidir.

İstatistikler, İnternet kullanıcılarının % 80’inin bunu arama motorlarındaki ikinci sayfaya yapmadığını gösteriyor. Diş Hekimleri İçin SEO, arama motorlarının ilk sayfasında yer almak için web sitenizi optimize ediyor. Bulunduğu çevrede bir diş ofisi arayan bir anneyi düşünün , hangi diş hekimliği bürosunun iyi değerlendirmeler yaptığını bilmiyor ve her birini ziyaret etmeye vakit yok.  İnternette dolaşıyor, bölgedeki diş hekimliği ofislerini arıyor ve ilk sayfasından birkaç web sitesini ziyaret ediyor ve daha fazla arama yapmaya gerek kalmadan cevaplarını bulabiliyor.

Diş Hekimleri İçin SEO ‘da çalışma yapmak için, web sitenizde anahtar kelimelere ihtiyacınız olacaktır. Sitenizde ve meta etiketlerinizde benzersiz bir içeriğe sahip olduğunuzda, arama botlarına sitenizi tarama ve web sitenizi arama motorlarında sıralamaya yardımcı oluyorsunuz.

Bir diğer faktör de bağlantı kurmaktır. Bağlantınızı farklı sosyal medya sitelerine gönderdiğinizde, yeni hastalara ulaşmak ve arama motorlarında daha iyi sıralamak etkili bir yoldur, ancak bazı  sosyal medya siteleri diğerlerinden daha etkilidir.

Müthiş bir web tasarımcısı kiralayın. İnsanlar sayfanıza geldiğinde kullanıcı dostu olmalı, gezinilmesi kolay ve yanıtları bulmalı ve bir görüntüleyiciye anında görünmeyebilecek bilgileri bulmak için bir arama kutusu, iletişim sayfası ve site dizini gibi temel bilgileri içermelidir. Web sitenizde resimler, güncellemeler ve mevcut herhangi bir özel fiyat olabilir.

Medanis Bilişim Diş Hekimleri İçin SEO konusunda uzmanlaşmıştır.

About Author

Medanis Destek