Logo

Demetevler Web Tasarım


paylaş
Demetevler Web Tasarım

Web siteniz firmanızın sanal kapısı olacak. Demetevler Web Tasarım çalışmanızla firmanızın itibarını belirleyeceksiniz.

Online itibar günümüzde önemli bir yere sahip. İnternet kullanıcılarının çoğu bir firmaya gitmeden önce web sitesine girerek iletişim bilgilerine bakıyor veya firma hakkında araştırma yapıyorlar. Web siteniz kötü, ucuz ve kalitesiz görünüyorsa müşteriniz firmanız hakkında olumsuz düşünecek ve çıkarak başka bir web sitesine girecektir. Demetevler Web Tasarım çalışmanızın nasıl göründüğü bu yüzden önemli bir faktör.

Demetevler Web Tasarım çalışmanızın kaliteli ve profesyonel görünmesi insanların akıllarında güçlü ve prestijli bir firma algısı oluşturacaktır. Bir düşünsenize aslında küçük bir ofis ve tek çalışanlı bir iş yeriniz olabilir ancak web sitenizin kaliteli ve kurumsal görünümü sayesinde insanlar sizin büyük bir işletme olduğunuzu düşünerek firmanıza güven duyacak ve sizinle çalışmak isteyecekler.

Profesyonel bir pazarlamacı ofisin dizaynından üzerimizdeki kıyafetlere hatta ses tonumuza kadar birçok şeyin müşterinin dikkatini çekmede ve karar vermesinde etkili olduğunu bilir. Demetevler Web Tasarım da işinizin önemli bir parçası olduğu için web sitenizin de nasıl göründüğü önemli bir yere sahip.

İnternet kullanıcılarının dikkati bir balık gibi çabuk dağılır. Ana sayfanıza baktıklarında ne iş yaptığınızı hemen anlamalılar yoksa web sitenizde kalıp araştırmak yerine çıkarak başka bir web sitesi bulurlar. Ana sayfa tasarımı bu yüzden çok önemlidir. Web sitenize giren kullanıcı 4-6 sn arasında web sitenizde kalmaya veya sitenizden çıkmaya karar verir. Ana sayfanız çok kaliteli ve güzel görünmeli ki kullanıcı sitenizde kalmaya karar versin.

Kaliteli bir web sitesi tabi ki sadece görünüşten ibaret değil. Web sitenizin iyi görünmesinin yanında insanların sitenizde kalmaları için kullanılabilir ve işlevsel olmalıdır. Öncelikle web siteniz çok hızlı açılmalı, web sitenizin açılması geciktikçe müşteri kaybedersiniz. Sayfalar arasında rahat dolaşılmalı ve yazı boyutları okunabilir şekilde ayarlanmalı. Demetevler Web Tasarım sitenize giren bir kişi aradığı bilgiye kısa sürede ulaşabilmeli. Menü ve kategoriler düzenli oluşturulmalı. Siteniz güzel görünebilir ama insanlar kullanılan renklerden rahatsız oluyorsa, içerikleri okuyamıyorsa veya aradıklarınız bulamıyorlarsa çıkarak başka bir web sitesine gireceklerdir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların tecrübesi ve profesyonelliği ile sizlere ekonomik web tasarım paketleri hazırladık. Demetevler Web Tasarım çalışmanızla uygun fiyata kaliteli bir web sitesine sahip olabilirsiniz.


WORDPRESS GELİŞİMİ

Kullanıcı odaklı, kurumsal düzeyde Özel WordPress Çözümleri oluşturun. İster özel bir eklenti oluşturuyor veya karmaşık bir CMS web sitesi / blog'u sıfırdan mühendislik yapıyor olsun WordPress Geliştiricilerimiz, yeni başlayan firmalardan kurulu küresel kuruluşlara kadar değişen çeşitli müşteriler için çalışıyor.

  • WordPress Tema geliştirme
  • WordPress Plugin Geliştirme
  • WordPress Developer'yı Kirala
  • WordPress Danışmanını Kirala

Demetevler Web Tasarım için ilgi çekici bir tasarımın eşlik ettiği istisnai bir kullanıcı deneyiminin başarılı bir kullanıcı arayüzünün oluşturulmasında temel taşı olduğuna inanmaktadır .

Tasarım ekibimiz , arayüzün kullanılabilirliğini ve etkileşimini sağlamak ve geliştirmek için temiz ve basit çekici tasarımlar yaratmaktadır .

Bu arayüzler , Bilgi Mimarisi ekibi tarafından kurulan tüm mimari gereksinimleri karşılarken , özellikle hedef kitlenize yönelik en iyi tasarımı sunmak için özelleştirilmiştir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Demetevler Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: demetevler web tasarımı web tasarım demetevler demetevler web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar