Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Çorum Web Tasarım

Çorum Web Tasarım

Son zamanlarda iş başarınızı arttırmanın en popüler yollarından biri web sitesi tasarımı yaptırmak oldu. İnsanların çoğunun bilgisayar veya akıllı telefonlar aracılığıyla internete girdiğini düşünürsek web sitelerinin neden popüler olduğunu anlamakta zorlanmayız. Çorum Web Tasarım çalışmanızı yaptırarak siz de  iş başarınızı kısa sürede arttırabilirsiniz.

Günümüzde birçok kişi ihtiyaç duyduklarına internetten arayarak ulaşıyor. İster uluslararası bir işini olsun isterseniz yerel küçük bir işletme insanların size ulaşabilmesi için bir web sitenizin olması şart. Web sitesi olmayan firmalar görünmez olmaya mahkumlar. Çorum Web Tasarım çalışmanızla insanların sizi bulmasını sağlayabilirsiniz.

Birçok insan artık web sitesi olmayan veya kalitesiz web sitesi olan firmalara güven duymuyor. Diyelim ki birisi firmanızı bir şekilde duydu yine de yapacağı ilk şey internete girerek firmanızı aramak olacak ve internet siteniz olmadığını görünce başka bir web sitesine girerek oradan alışveriş yapacaktır. Kaliteli bir Çorum Web Tasarım çalışmasıyla insanların güvenini kısa zamanda kazanabilirsiniz. Kullanıcılar kurumsal görünen web sitelerinden alışveriş yapmayı ya da hizmet almayı tercih ederler. Bu yüzden profesyonel bir web ajansıyla çalışmanız daha iyi olacaktır. Hem kaliteli hem de ekonomik fiyata bir web sitesi yaptırabilirsiniz. Ajansımızın web tasarım paketlerini inceleyerek size uygun paketi seçmeniz yeterli olacaktır.

Çorum Web Tasarım çalışmanızın markaya dönüşmesini istiyorsanız tutarlılık önemli bir faktördür. Kartvizit, web tasarım, logo ve sosyal medya profillerinin birbiriyle uyumlu yapılması sizi marka olmaya götürecek önemli bir adım olacaktır. İnsanlar bunu hemen fark edecek ve kurumsal bir markayla çalıştıklarını düşünecektir. İnternetten sonra firmaların markalaşma süresi 2 seneye düşmüştür eskiden markalaşma içi TV reklamları şartken günümüzde TV reklamları olmadan sadece kaliteli bir web sitesiyle ve pazarlama teknikleriyle marka olabilirsiniz.

Birden Fazla Aygıt İçin Web Tasarımı

Cep telefonları artık web sitenizin trafiğinin %50’sinden fazlasını alıyor. Bu nedenle, zaman kazanmak ve cep telefonları için çalışan bir tasarım almak veya mevcut web sitenizi yenilemek için zamanı geldi. Geçerli Çorum Web Tasarım web siteniz “mobil uyumlu” veya “duyarlı” değildir gibi vızıltı sözlerini duymuş olabilirsiniz. Duyarlı web tasarımı nedir?

” Duyarlı web tasarımı , geniş bir aygıt yelpazesinde (masaüstü bilgisayar monitörlerinden cep telefonlarına kadar) en az bir yeniden boyutlandırma, kaydırma ile kolay okuma ve gezinti sağlamak için siteleri hazırlamaktır. 

Bu tür tasarımlara Mobil Dostu Web Tasarımı, Duyarlı Web Tasarımı, Uyarlamalı Web Tasarımı, Mobil Web Sitesi Tasarımı, Elastik / Akışkan / Esnek Web Tasarımı gibi çeşitli şeyler denilebilir.

Neden Çorum Web Tasarım İçin Mobil Web Tasarımı Zorunlu

Geçerli Çorum Web Tasarım web siteniz mobil uyumlu olmadığı için bunun dünyanın sonu ya da işiniz yetersiz olduğu anlamına gelmez. Kullanıcı deneyimini en iyi şekilde sunamıyorsunuz ve sadece gelecek işleri kaybediyorsunuz.

Örneğin, web sitenizi iPhone’dan açarsanız, metni okumak için web sitesini yatay konuma getirmeniz veya iPhone’unuzu yakın tutmanız veya küçük bağlantıları tıklamanız gerekir mi? Evet ise, web siteniz muhtemelen mobil uyumlu değil.

Google dolaylı olarak mobil cihaz dostu olduğunu da söylüyor. Sadece bir iPhone’da bir şey aradığınızda bir göz atın. “Mobil uyumlu” diyen web sitesi.com adının hemen altında bir etiket var. Çorum Web Tasarım Google’ın ayrıca Google Web Yöneticileri’nde, SEO’nun mobil tasarım tarafından etkilenebileceğini söyleyen bir başka dolaylı yol olan Araçlar hız testleri ve mobil kullanılabilirlik araçları bulunmaktadır.

Çorum Web Tasarım Fiyatları

Bu günlerde bizi arayan birçok kişi, web sitesinin ücreti nedir diye soruyor. Web sitesi fiyatları için tıklayın.  Farklı özellikler veya istekler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Çorum Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir