Logo

Cafe Yazılımları


paylaş
Cafe Yazılımları

Neden bir cafe işletiyorsunuz? Yemek pişirmeyi sever misiniz, insanları doyurmak ister misiniz, yoksa sadece başka bir iş mi? Ancak şunu söyleyebiliriz kesinlikle heyecanlı bir iş. Emirleri hatırla, mutfağa KOT gönderme, elle fatura yaratma, fiyatlandırmayı aklınızda bulundurma. İstediği çok şey var. Cafe Yazılımları ile bu yükün büyük bölümünden kurtulabilirsiniz.

Cafe Yazılımları gerekli ancak zaman alıcı ve zorlu işleri halledebilirse, gerçekten hoş olmaz mıydı? İşinizi geliştirmek için ya da yeni yemek tarifleri hazırlamak ve menüye eklemek için sizi yeterince zaman bırakacaktır.

Birçok restoran nakit kayıt ve manuel faturalandırmayı bırakıp mevcut yeni teknolojiyi kullanmayı tercih ediyor. Faturaları ödemek için nakit ya da kredi kartı kullanan müşteriler. Cafe Yazılımları restoran ve cafe işletmeciliğini bir kez daha keyifli bir seçenek haline getirmeye yardımcı oluyor.

İşte cafe işletmelerinde Cafe Yazılımları kullanmanızın bazı nedenlerine bir göz atın.

Mutfak Siparişi

KOT, herhangi bir tabak veya mutfaktan alınan herhangi bir eşya karşılığında mutfağa verilen yazılı bir belgedir.

ÖNEM:

1. Mutfak ve servis personeli arasında uygun koordinasyonu kurar.
2. Yemek toplama sayacında kaos veya karışıklığı önlemeye yardımcı olur.
3. Hesap verebilirlik sağlar.
4. Doğru kontrol sistemini kolaylaştırır.
5. Uzlaşma için bir fatura hazırlamaya yardımcı olur.

Kolaylık

Bir restoran işletmesinde, garsonlar ve aşçılar arasında sürekli iletişim olmalı. İletilerin sabit röleliği hem çok zaman harcayan hem de yorucu bir süreç olabilir. Cafelerde teslimat hızı önemlidir, insanlar beklemeyi sevmez. Cafe Yazılımları bu emirleri alabilir ve mutfak ile yemek alanı arasındaki iletişim minimum düzeyde kalır.

Çok yönlülük

Cafe Yazılımları çok yönlüdür. Bir kafe, bar veya çok yemekli bir restoran işletmenize bakılmaksızın her tür restoran için programlanabilir. Ayrıca, işinizi yürütmek için ham maddeleri satın alan tedarikçilerle perakendeciler arasındaki bağlantıları da üstlenebilir.

Hesaplama

Gece yarısı parayı yazar kasasına oturup saymak muhtemelen bir restoran sahibi olarak yapmanız gereken en kötü şey. Sonra ipuçları bölünmesi var. Muhasebecinin ve günlük olarak yapılması gereken bir sürü şeyin dengelenmesi. Cafe Yazılımları bunu bir karmaşada yapmanıza yardımcı olur.

Müşteri ilişkileri

Kafe ve restoranlar genelde "düzenli" olarak bilinen bir bölüme hitap eder. Onların yiyecek ve içecekle ilgili belirlenmiş bir rutini vardır. Cafe Yazılımları kimin neye satın aldığını takip etmeye yardımcı olur ve böylece müşteriye daha iyi hizmet vermeye yardımcı olur. "Mutlu saatler" gibi zaman bağlı öğelerin bulunduğu durumlarda, restoran yönetim yazılımı hangi ürünün günün hangi saatinde daha fazla sattığını tespit etmek için kullanılabilir.

Daha az insan kaynağı

Bir yazılımın yüklenmesi, fazladan kişilerin muhasebe ve diğer işlevler için maliyetini azaltabilir. Doğru şekilde hesaplayabilir, böylece insan hatası riskini azaltabilir.

Envanter kontrolü bir restoran işletmesinin kalbidir ve perakende yönetimi yazılımı sadece bunu yaparken idealdir. Bu nedenle, restoran işletmelerinde kullanılan Cafe Yazılımları kesinlikle büyük bir yardım olduğuna karar vermek yanlış değildir.

 

Etiketler: cafe yazılımları cafe yazılımı cafe yazılım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar