Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Cafe Restaurant Yazılım

Cafe Restaurant Yazılım

Bir hizmet olarak Cafe Restaurant Yazılım bugün bilgi teknolojisini dönüştürüyor. Bulut yazılım sahip olunan teslim ve bir veya daha fazla sağlayıcılar tarafından uzaktan yönetilen yazılımı olarak tanımlayabiliriz. Yazılım firması, sözleşmeli müşterilerin hepsi tarafından bir kullanımda ödeme temelinde veya kullanım metriklerine dayalı bir abone olarak tüketilen bir grup ortak kod ve veri tanımına dayanan bir yazılım sunar.

Aslında, bulut yazılım, kendi yaratıcısı tarafından bakımı yapılan ve binanızda barındırılmayan kiralık bir yazılımdır. Bulut ya da web tabanlı uygulamaları internet üzerinde çalışır.

Bulut yazılımı kimler kullanıyor?

Bulut yazılımı aklınıza gelebilecek her sektörde kullanabilirsiniz. Bunun ana nedeni bulut yazılımların esnek olması ve ihtiyaçlarınıza göre özellikler eklenip çıkartılabiliyor olmasıdır. Cafe Restaurant Yazılım için de aynı şeyi söyleyebiliriz küçük bir kafenin yazılımıyla çok büyük bir restoranın yazılımı ve maliyeti aynı olmayacaktır. Sadece kahve satan bir yerle sadece yemek servisi yapan bir yerin de yazılımlarının aynı özellikleri taşıması doğru değil. Bu yüzden Cafe Restaurant Yazılım çalışmanızın bulutta bulunması sizi tamamen ihtiyaçlarınızı gidermeye yöneltecektir.

 

TEK TIKLAMAYLA KOT VE BİLL YAZDIR

Zamandan tasarruf edin, Verimi Artırın!

 

Komple bir kafe yönetim yazılımı kadar faturalandırma yazılımı olarak da ikiye katlanacak bir kafe yazılımı mı arıyorsunuz? Meşgul kahve dükkanınızın işlemleri otomatikleştiren, derinlemesine satış analizleri sunan ve mobil cihazınızdan, tabletinizden veya diğer cihazlardan erişilebilen bir uygulamaya ihtiyacı olması durumunda, Medanis Bilişimin Cafe Restaurant Yazılım şu an ihtiyacınız olan şey!
Kafe yazılımımız, KOT’ların ve faturaların anında yazdırılmasına yardımcı olan tek tıkla faturalandırma sistemini bütünleştirir. Sipariş üzerine, Mutfak Siparişi Biletleri, Mutfak Ekran Sisteminde görüntülenir ve müşteriler için faturaların kopyası aynı anda üretilir. Böylece yazılım, yazıcı sorunlarından ötürü siparişlerin kaçırılması riskini ortadan kaldırır ve sipariş yerleştirme ve işleme arasındaki boşluğu azaltır. Birden fazla kafe mağazası işletiyorsanız,

TAMAMEN OTOMATİK TEKLİF ENTEGRASYONU

Kuponların, Tekliflerin, İndirimlerin Entegrasyonunu Otomatikleştirin

 

Birden fazla teklifi aynı anda mı yayınlıyorsunuz? Özelleştirilmiş teklifleri entegre etmeniz ve faturaları manuel olarak hesaplamanız mı gerekiyor? Cafe Restaurant Yazılım, tüm kuponları, indirimleri ve diğer teklifleri yerleştirmenize izin verir. Eklendikten sonra, gerektiğinde faturalara otomatik olarak uygulanacak.
Bir fatura bazı teklifler veya avantajlar için şart koşulduğunda yazılım derhal açılacak, tek yapmanız gereken bunları uygulamaktır. Kupon kodunu uygularken, fatura tutarı otomatik olarak indirilir. Dolayısıyla, müşterileriniz kahve dükkanında emirler üzerine para tasarruf etmeyi sevdiklerinden, zamandan tasarruf edersiniz ve müşteri memnuniyetini arttırırsınız.

MENÜNÜZDEN EN İYİ ŞEKİLDE YARAR

Menünüzü En Çok Ve En Az Popüler Olan Öğelere Göre Kategorize Edin

Bazıları anlık bir isabet olabilirken, menünüzde iyi satmayan ürünler olabilir. Karşı konulmaz indirimler ve kötü performans gösteren öğeler için fırsatlar sunabilir veya daha iyi tadına bakmak için tarifi değiştirebilirsiniz. Ya da, bunları sade bir şekilde menüden kaldırabilirsiniz. Aynı şekilde, en popüler öğeleri vurgulayabilir veya bunları anında bu öğelerden daha fazla kazanmak için dikkat çeken şekilde yerleştirebilirsiniz. Bu nedenle Cafe Restaurant Yazılım, sahipleri ve yöneticileri, popüler ve popüler olmayan öğeleri ayrıntılı raporlarla takip etmelerini sağlar.
Cafe Restaurant Yazılım, saatlik raporlar (bu öğelerin yüksek ve düşük satış zamanını bilmek için), konum raporları gibi ayrıntılı raporlar ve diğer yararlı raporlar üretir; indirimler ve satılan tüm öğelerin dakika ayrıntılarını gösteren toplam satış raporları. Bu veri analizi ile, kafe gelirlerini artırmak için menünüzü yeniden tasarlayabilir ve yenileyebilirsiniz.

SİZ VE MÜŞTERİLERİNİZ İÇİN ÖDEMELER DAHA KOLAY

Müşterilerinize Ödeme Modunu Seçmelerine İzin Verin

Satış ve gelirleri artırmanın en etkili yöntemlerinden biri ödeme şekilleri konusunda cömert davranmaktır. Müşterilerinizin ödeme biçiminde daha çok seçenek ne kadar çok olursa, onlar cafe’de ödeme yapmak ve harcamak için daha uygun bulurlar. Cafe Restaurant Yazılım ile satışlarınızı artırmak için kafenize birden fazla ödeme şekli entegre edebilirsiniz. Kredi kartları, bankamatik kartı, mobil cüzdan, internet bankacılığı, nakit ödemeler veya talep üzerine diğer ödemeler gibi birden fazla ödeme seçeneğine izin veriyoruz. Tek yapmanız gereken neye ihtiyacınız olduğunu söylemek ve hepsi bu kadar!

Cafe Restaurant Yazılım Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Cafe Restaurant Yazılım için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Cafe Restaurant Yazılım yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz

About Author

Medanis Destek