Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
C2C İzmir

C2C İzmir

C2C İzmir e-ticaret sayesinde kapılarınızı tüm dünyaya açabilirsiniz. Müşteriden müşteriye satış imkanı sunan e-ticaret yöntemi C2C İzmir sayesinde kapılarınızı tüm dünyaya açarak müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

C2C İzmir müşterilerinizin web siteniz üzerinden ürün listeleyerek satış yapmasını sağlayan bir sistemdir. Satıcılar sattıkları her ürün için size yaklaşık %10 komisyon ve listelenen ürün sayısı başına ücret öderler. C2C İzmir e-ticaret sitesinde satıcılar İzmir’in leziz mi leziz zeytin yağından tutun da meşhur boyozuna ya da Kordon’da gezmekten eskimiş bisikletinden Foça’da ki teknesine kadar birçok ürünü satabilir. Ayrıca firmalar da üye olarak kendi ürünlerini satabilirler. Hep İzmir örneği verdim ama tabi ki Türkiye’nin her yerinden ürün satanlar ve müşteriler olacak.

C2C İzmir web sitesi tasarımınızı mutlaka profesyonel bir ekiple çalışarak yapın. Web sitenizin görünümü sizin prestijinizi belirleyecek. C2C İzmir web siteniz kaliteli ve işlevsel olmalı. Kaliteli bir web sitesi insanlara güven verecek ve kurumsal bir firma olarak görüleceksiniz. İşlevsellik yani kullanışlılık e-ticaret müşterilerinin en çok önemsediği konuların başında gelir. Bir düşünün web siteniz çok güzel görünüyor ama müşteri aradığı ürünü beş dakikada bulamıyor. Bu hiçkimsenin hoşuna gitmez. Ayrıca farklı ülkelere de satış yapmayı düşünüyorsanız dil seçeneği mutlaka olmalı. Müşterilerin 7/24 ulaşabileceği bir müşteri hizmetleri modülü olmalı. Bunun gibi konularda tecrübeli olan firmamız size C2C İzmir konusunda çeşitli çözüm önerileri sunabilir.

C2C İzmir tasarım çalışmaları bitince bu defa Google AdWords reklam çalışmalarına başlamanız lazım. Google AdWords reklam çalışmalarıyla istediğiniz bölgede, zamanda, istediğiniz kitleye reklamlarınızın görünmesini sağlayabilirsiniz. Google, Facebook gibi siteler insanların girdikleri sitelere göre ihtiyaçlarını ve ilgi alanlarını tespit ederler. Evlenmek üzeri olan kişilere çeyizlik ürün reklamları gösterilir veya son zamanlarda arabalarla ilgilenen kişilerle arabalarla ilgili ilanlar gösterilir. Elinizde böyle bir güç varken neden kullanmayasınız?

C2C İzmir E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

 

Medanis Bilişim AŞ, satış için ürün ve hizmetlerini listeleme imkanlarıyla satıcılar için C2C e-ticaret çözümleri sunmaktadır. Satın alma soruları ve talepler web sitesi aracılığıyla alınabilir ve izlenebilir. Alıcılar, sırayla, listelenen ürünleri ve hizmetleri inceleyebilir ve satın alma emirlerini çevrimiçi hale getirebilir. Para işlemleri, alıcılar ile satıcı arasındaki PayPal vb. gibi farklı çevrimiçi ödeme sistemleri aracılığıyla doğrudan web sitelerinden gerçekleştirilir . Çözümlerimiz web sitesini izlemek ve yönetmek için kullanabileceğiniz arka ofis arayüzlerini içerir.

Medanis Bilişim AŞ C2C İzmir web uygulamasının önemli özellikleri veya işlevleri şunlardır:
 • Aynı müşteri hem alıcı hem de satıcı olarak hareket edebilir
 • Bu çevrimiçi pazar yeri, alıcıların farklı kriterleri kullanarak ürünleri taramasına olanak tanıyacak
  • Şehrinizden
  • En çok satanlar
  • En Popüler Ürün
  • Ve farklı başka arama kriterleri.
 • Alıcılar birden fazla satıcıdan ürün satın alabilirler.
 • C2C projemizin önemli özelliği Öge İstek Listesi işlevselliği.
 • Bu aşamada, alıcılar satın almak istedikleri ürün listesini gösterebilirler.
 • Farklı satıcılar, alıcılar tarafından listelenen ürünlerin dilek listesindeki öğeler üzerinde teklif verebilir, bu nedenle alıcı farklı en iyi fiyat ve teklifleri satıcılardan alabilir.
 • Bu pazar, satıcıların ürünlerini C2C İzmir web sitesine kayıt yaptırarak satmalarına olanak tanır.
 • Bağlama sosyal medya işlevsellikleri, toplum veya forum tartışma ve wp_betawpposts ve diğer sosyal medya web sitesi bağlantı arayüzü içerir.
 • Arka uç arabirimi, yönetici tarafından yönetilen, alıcı ve satıcı hesaplarını, ödeme ayarlama yönetimini ve galeri ayarını vb. Özellikleri içerir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı