Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
B2C Yazılım

B2C Yazılım

B2C Yazılım üreticiden tüketiciye ürün satma prensibine dayalı e-ticaret modelidir. Dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan e-ticaret yöntemidir. B2C Yazılım sayesinde ürettiğiniz ürünleri aracı olmadan direkt müşterilerinizle buluşturabilirsiniz. Web sitesi sahibi olmanın avantajlarından siz de faydalanırsınız. Klasik alışveriş sitelerinde sipariş sistemi, ürün fiyatları ve resimleri, iade ve değişim şartları, kredi kartı ile ödeme için sanal pos gibi bilgilerin müşteriye iletilmesi zorunludur. Bunlardan biri bile unutulursa yasal sıkıntı içine girebilirsiniz. Bu yüzden özellikle B2C Yazılım veya farklı bir e-ticaret modelini deneyeceksiniz mutlaka profesyonel bir yardım almanızı öneririz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Profesyonel bir web tasarım firmasıyla çalışmanın size başka avantajları da olacaktır. Web sitenizin başarılı olması demek B2C Yazılım sisteminize giren müşteri sayısının her gün artması ve bu insanların bir şeyler satın alması demek. Web siteniz daha kurulum aşamasında Google, Yandex ve Bing gibi arama motorları ile uyumlu olmalı. Bu web sitenizin arama motorlarında ilk sıralarda çıkmasının yolunu açacaktır. B2C Yazılım sistemi ile kurulan web sitenizin özel tasarım yapılması Google arama motorunun sevdiği özelliklerden biridir. Google özgün ve yeni şeyleri her zaman sever ve ödüllendirir. Web sitenizin özgün bir kuruluma ve tasarıma sahip olması uzun yıllar web sitenizi kullanabilmeyi ve Google gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkmanızı sağlar. Web sitenizin ayrıca responsive tasarıma sahip olması da Google sıralamanızı etkileyecektir. Responsive web sitesi sayesinde ayrıca bir mobil siteye ihtiyaç duymadan tablet, telefon, bilgisayar ve televizyonlarda web sitenizin sorunsuz açılır. Yani tüm cihazlara uyumlu bir web sitesi tasarımıdır. B2C Yazılım çalışmaları tamamlanıp web siteniz yayına alındıktan sonra sitenize özgün içerikler girmeniz gerekecek. Web sitenizi bir bahçe olarak düşünün her gün çiçeklerinizle, ağaçlarınızla  ilgilenip sularsanız size kaşılığını verecektir. Web sitenizle de her gün düzenli olarak ilgilenmelisiniz. Özgün ve dikkat çekici yazılar eklemelisiniz.

Web sitenize trafik sağlamanın bir diğer yöntemi ise Google AdWords reklamlarından faydalanmak. Google AdWords’e reklam vererek Google arama motorunda ve web sitelerinde reklamınızın görünmesini sağlarsınız.

İlk hoş geldiniz mesajınızdan tüm kanallarda çok aşamalı komplike programlara kadar pazarlama stratejinizin her yönünü kolaylıkla otomatize edin.

Müşteriyle etkileşim kurma işini üstlenen akıllı programlar tasarlayıp oluşturarak performansı analiz etmeye ve iyileştirmeler yapmaya daha çok zaman ayırın.

MÜŞTERİ YOLCULUĞUNUN TAMAMI İÇİN OTOMASYON B2C Yazılım

Her senaryo için çeşitli yolculukları tek merkezde kurgulayabilir; etkileşimi beslemek ve bağlılığı artırmak için daha fazla kanalı veya dalları kolayca ekleyebilirsiniz.

Müşteri ilişkilerini otomatik olarak geliştirmek ve güçlendirmek için kendi bünyemizdeki pazarlama uzmanlarımızın yarattığı en iyi uygulama şablonlarından yararlanabilirsiniz.

Hoş geldiniz programlarıyla başlayarak tüm iletişiminizi otomatize edin

 

B2C YAZILIM İLE SÜREKLİ TEST VE OPTİMİZASYON

Süreç iyileştirmelerine ve denemelere sürekli odaklandığınız zaman otomasyon daha da başarılı olur.

En iyi aksiyon rotasını belirlemek için çok dallı denemeler yapabilir, sonuçlarına göre programınızı optimize edip bir sonraki iyileştirmeye geçebilirsiniz.

Geri kazanma programlarını test edin ve iyileştirin
 

TEKRARLAYAN KAMPANYALARI KOLAYCA YARATIN

Segment kriterlerini karşılayan yeni alıcılara gönderilen bir kampanyayı her gün tekrarlayacak şekilde otomatize edin.

Veya alternatif olarak her gün yeni içerikle tekrarlayan bir kampanya tanımlayın. Üretimi maksimuma çıkarın.

Platform tekrarlayan mesajları sizin için yönetsin, zamandan tasarruf edin ve üretimi maksimuma çıkarın.

Her kampanyanız için tekrarlama sıklığını tanımlayın
 

GERÇEK ZAMANLI MESAJLARINIZI GELİŞTİRİN

Müşterilerin davranışlarına otomatik tepki veren akıllı tetikleyiciler kullanarak gerçek zamanlı mesajlar yaratabilir ve gönderebilirsiniz.

Ardından tepkileri aynı programa entegre edebilir, müşteri deneyimini iyileştirmek için her sonuca göre nasıl hareket edeceğinizi özelleştirebilirsiniz.

İlk alışverişten sonra takip edin
 

B2C YAZILIM İLE WEB-TABANLI TETİKLEYİCİLERDEN YARARLANIN

Web sitenize bir etkileşim katmanını kolayca ekleyin ve ziyaretçi davranışlarını otomatize kampanyalar için tetikleyici olarak kullanmaya başlayın.

Programlarınızın web aktiviteleriyle zenginleştirilen birleştirilmiş profillerden alınan en yeni davranış verilerini kullanarak yolculuğu kişiselleştirmesini sağlayın.

Kişinin mevcut verilerine göre SMS veya e-posta ile sipariş onayı gönderin

 

B2C YAZILIM İLE TERK EDİLEN SEPETLERDE KAYBEDİLEN SATIŞLARI KURTARIN

Tereddüt eden müşterileri alışverişi tamamlamaya teşvik etmek amacıyla sepet terki etkinlikleriyle akıllı kampanyaları tetiklemek için geçerli ve kişiselleştirilmiş takip mesajlarını doğru zamanda gönderebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş tavsiyeler içeren otomatize yanıtları üstün nitelikli site takibiyle kombine ederek sepetleri % 30’a kadar kurtarabilirsiniz.

Sepet kurtarma programlarını A/B testleriyle otomatize edin

 

B2C YAZILIM GELİŞMİŞ YAŞAM DÖNGÜSÜ KAMPANYALARINI OTOMATİZE EDİN

Yaşam boyu müşteri değerini gerçekten maksimize etmek için yaşam döngüsü boyunca müşterileri hedefleyen programları kolayca oluşturabilirsiniz.

Kaybedilen müşterileri geri kazanmaktan dalgalanmaları önlemeye veya bir kez alışveriş yapanları aktif müşterilere dönüştürmeye kadar her şey mümkün.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

B2C Yazılım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir