Logo

C2C E-ticaret Paketi


paylaş
C2C E-ticaret Paketi

Hiç gittigidiyor veya sahibinden.com web sitelerinden alışveriş yaptınız mı? Eğer yaptıysanız C2C E-ticareti ile çoktan tanışmışsınız demektir. C2C E-ticaret Paketi ile birlikte herkes uygun bir fiyata C2C e-ticaret yapabileceği bir web sitesine sahip olabilir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Çevrim içi olarak bir ürün satmak veya almak için bir araya gelen insanların oluşturduğu bir sistemdir. Bu tür e-ticaret , yerel gazetenizin sınıflandırılmış reklam bölümünü kullanmanın veya açık arttırmaya yönlendirmenin modern bir versiyonudur. C2C E-ticaret Paketi, tüketicilerin arabalarını almadan ve bir dükkana binmeden malları alıp satması için uygun bir yoldur.

İş modeli

C2C E-ticaret Paketi, tüketicilerin birbirleriyle doğrudan etkileşime girmesi nedeniyle işletmeden-işletmeye modelinden veya işletmeden-tüketime modele farklılık gösterir. Bununla birlikte, bir işletme, C2C işlemlerinin gerçekleştiği çevrim içi platformu çalıştırır. Satıcılar ürünlerini listelemek için bazen bir ücret ödemelidirler.

C2C E-ticaret Paketi, alıcılar ve satıcılar için daha düşük maliyet ve daha yüksek kar getirmektedir. Satıcılar bir envanterini bir ev ofisinde saklayabilir ve geleneksel bir işletme-tüketici modeline kıyasla ürünleri pazarlamak ve dağıtmak için daha az maliyet alırlar. Hem yeni hem de kullanılan mallar C2C E-ticaret Paketi yoluyla satılmakta ve işlemlerde daha az aracı kullanılmaktadır. Teknolojideki ilerlemeler ve internete erişim kolaylığı, gittikçe artan sayıda bireyin C2C e-ticaret işletmelerini başlatmasını sağlamıştır.

C2C E-TİCARETİN AVANTAJLARI

C2C E-ticaret Paketi en büyük avantajlarından biri, satıcının karının çoğunu elinde tutmasına ve alıcıyı bir işletmeden almasından daha iyi bir fiyat elde etmesini sağlar. Satış kolaylığı, bir ögeyi basitçe listeleyebilecek ve herhangi birinin reklamını veya ayak işlerini yapmaksızın satın almasını bekleyen satıcılar için büyük kolaylıktır. C2C E-ticaret Paketi, alıcılar için evden eve rahatça alışveriş imkanı sunar. C2C iyi yapıldığında hem alıcılar hem de satıcılar için kazandıran bir yöntemdir.

AÇIKLIK YARDIMCI OLABİLİR

İşiniz tüketiciden-tüketiciye elektron ticaretini kolaylaştırmaya yardımcı olmak mı istiyor? Berraklık bunu başarmak için bir web sitesi oluşturabilir. Neredeyse on yıllık tecrübeyle ekibimiz, her ihtiyaç için çok sayıda özel web sitesi oluşturmuştur.

E-ticaret sitenizde bulunması gereken birçok özellik mevcut. C2C E-ticaret Paketi sitenizde bulunması gereken başlıca özellikler:

  • Açılma Hızı
  • Arama Motoru Optimizasyonu
  • Kullanılabilirlik ve İşlevsellik
  • İçerik
  • Kaliteli Tasarım

Açılma hızı her web sitesi için önemli bir konu ancak e-ticaret siteleri için ayrı bir önemi var. E-ticaret siteleri üzerinde yapılan araştırmalara göre 3 saniyede yavaş açılan e-ticaret siteleri %40 oranında müşteri kaybediyor. Bu da bir hayli büyük bir miktar. C2C E-ticaret Paketi sitenizin mutlaka hızlı bir şekilde açılması lazım, sayfalar arasında dolanırken sayfaların da hızlı bir şekilde yüklenmesi gerekiyor.

C2C E-ticaret Paketi sitenizin diğer bir özelliği de arama motoru optimizasyonunun yapılmış olmasıdır. Optimize edilmeyen web siteleri taranmaz ve sıralamada çıkmaz. Hatta insanlar Google gibi arama motorlarında arama yaptıklarında web sitenize ulaşamazlar.

Web sitenizin profesyonellerce yapılması kullanılabilirlik ve işlevsellik konusunda sorun yaşamamasını sağlayacaktır. Bir web sitesi rahat okunabiliyor, ürünler rahat inceleniyor, alışveriş sepeti ve ödeme sayfası düzgün çalışıyorsa web siteniz kullanışlı demektir. Kullanılan renklerin, yazı karakterlerinin ve grafiklerin gözü yormayacak şekilde seçilmesi de önemlidir. C2C E-ticaret Paketi sitenizde bunun dışında birçok ayrıntıya dikkat edilmesi gerekir bu yüzden deneyimli bir ajansla çalışanız yerinde olacaktır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

 

Etiketler: c2c e-ticaret paketi e-ticaret c2c paketi c2c eticaret paket

paylaş

İlgili YazılarYorumlar