Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Sahibinden Com Benzeri Siteler

Sahibinden Com Benzeri Siteler

Sahibinden Com Benzeri Siteler yapan Medanis Bilişim AŞ, Ankara merkezli; İstanbul ve İzmir’de satış ofisleri bulunan ve Dijital Pazarlama Sektöründe on yılı aşkın tecrübeye sahip tam hizmet bir dijital ajanstır. Uzmanlığımız, SEO, SEM, Ücretli Arama (PPC), Sosyal Pazarlama, Dönüşüm (CRO), Çevrimiçi İtibar Yönetimi (ORM), Premium Web Sitesi ve Logo Tasarımı da dahil olmak üzere Web Tasarım ve Online Pazarlamanın tüm alanlarına yayılmıştır. Hizmetlerimiz alakart olup, projeye bir şablon uygulamak yerine isteğe göre her müşterinin bireysel ihtiyaçları doğrultusunda çalışabiliriz. Her proje, müşterimizin özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilerek benzersiz bir yapıya kavuşur.

Sahibinden Com Benzeri Siteler konusundaki bilgilerimiz, satış alanındaki sağlam bir geçmişe sahip olarak, tüm müşterilerimiz için uyguladığımız Dijital Pazarlama stratejileri üzerine benzersiz bir bakış açısı sağlamaktadır. Sahibinden Com Benzeri Siteler Dijital Pazarlama programlarımız hem satış hem de pazarlamayı hesaba katar, böylece müşteri genelinde daha yüksek dönüşüm ve daha hızlı satış elde edilir. İnsanları web sitenize almanız yalnızca savaşın yarısıdır. Onları müşteriler haline dönüştürmek, kendimizi ayırdığım yerdir. Dijital Pazarlama programlarımız, büyük, orta ve küçük işletmelerin bütçelerine uyacak şekilde tasarlanmıştır. Çalışmalarımızın tamamı yereldir ve bizi ziyaret etmenizi öneririz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Sahibinden Com Benzeri Siteler için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

MOBİL CİHAZ DOSTU SAHİBİNDEN COM BENZERİ SİTELER- DUYARLI WEB SİTESİ TASARIMI

Oluşturduğumuz  web siteleri, bir masaüstü, tablet veya mobil cihazda tutarlı bir görüntüleme deneyimi yaşatmak için duyarlıdır.

SAHİBİNDEN COM BENZERİ SİTELER GOOGLE MOBİL UYUMLU ARAMA

Google, mobil arama algoritmasında önemli değişiklikler yaptı ve mobil uyumlu olduğunu düşündüğü siteleri tanıtmakta ve duyarlı bir web sitesi tasarımı kullanmaktadır.

Duyarlı web sitesi tasarımı, bir masaüstü, tablet veya mobil cihaz olsun web sitenizin görüntülendiği tarayıcı penceresinin boyutuna bağlı olarak içeriğinizi dinamik olarak uyarlar. Görüntülenen sütun sayısını, menü düzenini, resimleri ve en iyi görüntülenecek web sitesi ölçeğindeki diğer öğeleri içeren web sitesi düzenidir.

Ürün ve hizmetlerinizi ülke çapında veya dünyadaki tüketicilere satmak için işlevsel, sağlam ve güvenli bir web sitesi platformuna ihtiyacınız var. Genişleyen ürün kataloğunuzu görüntülemenize, güvenli ödemeleri yönetmenize ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi yaratmanıza olanak tanıyan e-ticaret web siteleri oluşturuyoruz.Yapılandırmadan entegrasyona kadar, özel e-ticaret web sitelerimiz en karmaşık gereksinimlerinizi karşılarken ölçülebilir sonuçlar verir.

Sahibinden Com Benzeri Siteler:

  • Kredi kartı ödemeleri için SSL entegrasyonu. Ticari hesap / ödeme işleme seçiminizi uygular: Authorized.net, PayPalPro veya SecureNet.
  • Kullanıcı tarafından yönetilen sistem: Web siteniz tamamlandığında, kullanımı kolay bir içerik yönetim sistemi aracılığıyla hizmetler menüsündeki veya mağaza katalogundaki ürünleri ekleyebilir ve kaldırabilirsiniz.
  • Ürün resimleri: Her hizmet ve / veya üründe bir başlık, açıklama ve ilgili fotoğraflar bulunacaktır.
  • WordPress platformu: E-ticaret web siteniz bir WordPress platformunda oluşturulacaktır.
  • Vergi ve sevkıyat parametreleri: Yerel ve eyalet gerekliliklerine bağlı olarak, varsa, satılan her servis ve / veya ürün için vergi hesaplamalarını entegre edecektir. Nakliye hesaplamalarını da dahil edeceğiz. Örneğin, düz nakliye ücreti, ücretsiz gönderim, farklı nakliye şirketleri aracılığıyla harcanan TL X ile ücretsiz gönderim almak için teşvik seçenekleri.

E-ticaret siteniz için bir web tasarım ajansı seçerken birçok seçeneğiniz olduğunu anlıyoruz. Kararın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve hafife almadığımız bir sorumluluktur.

Bir web sitesi uzmanıyla konuşmak, e-ticaret web sitelerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya tahmini bir teklif almak için bugün arayın. Çevrimiçi kimliğinizi yükseltmekten ve kazançlı sonuçlardan zevk almak için bir adım uzaktasınız.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı