Logo

Bursa Web Tasarım


paylaş
Bursa Web Tasarım
Sizler için profesyonel WordPress projelerini düşünür, tasarlar, geliştirir, yönetir ve barındırırız. Bursa Web Tasarım için doğru yerdesiniz.

13 yıldır yaptığımız bütün web siteleri firmaların hedefleri düşünülerek tasarlanmıştır. Profesyonellik ve tecrübeyle, sorunları bir engel olarak görmüyoruz, daha ziyade üstesinden gelmekten mutluluk duyduğumuz zorluklar olarak görüyoruz.

Müşterilerimizle birlikte, duyarlı web tasarımı, kullanılabilirlik, erişilebilirlik, güvenlik, performans ve SEO'nun başarılı bir projenin temellerini oluşturduğu başarı öyküleri üzerinde çalışıyoruz.

 
 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Bursa Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

BURSA WEB TASARIM İÇİN DANIŞMANLIK

Şirketinizin hedeflerini ve potansiyel müşteri kitlenizi analiz ediyoruz. Önceden bir web siteniz varsa, web siteniz ve dijital pazarlama stratejiniz konusunda danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Web sitenizin eksik yönlerini belirleyerek dijital varlığınızdan en iyi şekilde faydalanacak ek işlevsellik ve web uygulamaları önermek istiyoruz.

BURSA WEB TASARIM İÇİN KULLANICI DENEYİMİ

Web sitelerimiz kullanım kolaylığı sunan ve müşteri üretimi üzerine odaklanan tasarımlar üzerine kurulur. Bir bilgi mimarisi hazırlayarak, kullanıcıların içeriğinizi kullanarak sezgisel ve hızlı bir yolculuğa çıkmasını sağlıyoruz. Bu süreç, kitlenizin seveceği tamamen işlevsel bir proje sunmak için çok önemlidir. Web sitenize gelen ziyaretçiler web sitenizi ne kadar rahat kullanırsa web sitenizde o kadar uzun süre kalırlar. Web sitenize yerleştirdiğimiz harekete geçirici mesajlarla ziyaretçilerinizin birer müşteriye dönüşme olasılığı da artmış olur. 

BURSA WEB TASARIM İÇİN KULLANICI DENEYİMİ TESTLERİ

Müşterilerimiz için web kullanılabilirlik oturumları sırasında gerçek kullanıcılarla web sitelerinin ve uygulamaların kullanılabilirliğini test ediyoruz. Kullanıcı dostu çözümlerimizi kontrol etmek için A / B testleri, 5 saniyelik testler, senaryo testleri ve diğer görevler kullanıyoruz. Sonuçları temel alarak, gerekli kullanıcı arabirimi optimizasyonlarını öneriyoruz.

BURSA WEB TASARIM İÇİN KULLANICI ARABİRİMİ TASARIMI

Web sitelerimiz büyük ya da küçük işletme olması ayırt etmeksizin her zaman zarif, tatminkar ve kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurarak yapılır. Çalışmalarımız tel çerçeveleme, şablon tasarımı, stil rehberi geliştirme, illüstrasyon ve daha fazlasını içerir.

BURSA WEB TASARIM GELİŞTİRME

Güçlü, esnek, ölçeklenebilir ve açık kaynak olan özel web uygulamaları, işlem platformları ve mobil çözümler geliştiriyoruz. Daha büyük, daha karmaşık projeler için Drupal veya kullanım kolaylığı ve hız hızı için WordPress olsun, size ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış CMS'yi sunarız.

BURSA WEB TASARIM İÇİN E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Tüm işlevsellik gereksinimlerinizi karşılamak için neredeyse sınırsız olanaklar sunan e-ticaret yazılımı uygularız. E-ticaret projeleri, müşteriyi karar sürecine dahil etmek ve proje kaynakları üzerinde maksimum kontrolü sağlamak için SCRUM metodolojisinde yürütülür.

İyi bir pazarlamacı ofisinin, kıyafetlerinin hatta ses tonunun bile kaliteli, profesyonel olması gerektiğini bilir. Müşterinin dikkatini çekmek ve güvenini kazanmak birinci kuraldır.  Bursa Web Tasarım çalışmanız da işinizin bir parçası olduğu için aynı şekilde profesyonelce yapılmış olmalı.

Bursa Web Tasarım çalışmanızın profesyonel bir ajans tarafından yapılmasının size birçok avantajı olacaktır.

Müşteriler Hızlıca İstediklerine Erişebilir

Web sitelerine ulaşmak daha hızlı ve kolay olduğu için müşterilerinizle daha hızlı iletişim kurabilirsiniz. Bursa Web Tasarım çalışmanızda iletişim formu, çevrimiçi destek modülü, e-posta adresi bilgisi vererek her an iletişim halinde olabilirsiniz. Müşteri sizinle iletişime geçtiği andan itibaren sizden ürünü almaya zaten hazır olduğu için ayrıca müşteriyi ikna etmenize gerek kalmaz.

Ucuz Değil Kaliteli Görünür

Profesyonel bir web sitesi ucuz bir web sitesine göre tabi ki daha iyi çalışacaktır. İnsanlar web sitenize girdiğinde kalitesiz veya ucuz olduğunu düşünürlerse güven sorunu yaşayarak başka bir web sitesine gireceklerdir. İnsanlar Bursa Web Tasarım çalışmanızın acemi biri tarafından yapıldığını değil bunun için gerçekten emek verildiğini özel yatırım yapıldığını düşünmeli.

Vitrin Çalışması Önemlidir

Bursa Web Tasarım çalışmanızı hangi amaçla kurmuş olursanız olun kesinlikle iyi sunmalısınız. İnsanlar anasayfanıza baktıkları anda ne sattığınızı ya da ne hizmet verdiğinizi anlamalılar. Bunu büyük harflerle yazmasanız bile tasarımla anlayabilmeliler. Profesyonel bir web sitesi sadece görünümü ile etkilemenin yanında insanların rahatça gezebileceği, aradıklarına kısa sürede ulaşabileceği şekilde tasarlanmalıdır. Aksi bir durumda kullanıcı sıkılarak web sitesinden çıkabilir.

Tasarımınız Uzun Yıllar Geçerli Olacaktır

Web tasarımda da kıyafetler gibi bazı trendlerin ön plana çıktığı dönemler vardır. Profesyonel bir web sitesi kaliteli görünümüyle zaten insanların hoşuna gideceği için yeni bir web sitesine ihtiyaç duymayacaksınız. Bursa Web Tasarım çalışmanızda yıllar içinde yapacağınız küçük güncellemeler size hem maddi anlamda hem de zaman tasarrufu sağlayacaktır.


Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Bursa Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.


Etiketler: web tasarım bursa bursa web tasarım bursa web tasarımı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar