Logo

Bilecik Web Tasarım


paylaş
Bilecik Web Tasarım

 "Sezgisel tasarım, kullanıcıya yeni süper güçler kazandırılmasıdır." - Jared Spool Yaptığımız web sitelerinde temel hedeflerimiz harika kullanıcı deneyimleri oluşturmak ve ziyaretçilerinizi birer müşteriye dönüştürmektir. Bilecik Web Tasarım için doğru yerdesiniz. 

Profesyonel Bilecik Web Tasarım web geliştirme, WordPress geliştirme, web tasarımı ve özel programlamada uzmanız. Orta ve büyük kuruluşlara iş çözümleri sunmak için gelişmiş teknolojileri kullanarak ölçeklenebilir web çözümlerine odaklanırız.

NE YAPIYORUZ?

Dijital alanda çalışıyoruz. Dijital ekrandaki herhangi bir şey adil bir oyundur.

 • Görsel
  Kullanıcı Arayüzü, Genel Tasarım, Yaratıcı Kavramlar, Gösterimler
 • İçerik
  Genel kopyası, içerik stratejisi, blog yazarlığı
 • Kod
  Rayları, .NET, Javascript, PHP, WordPress, iOS, Android ...
 • Strateji
  Kullanıcı Deneyimi Tasarımı, Bilgi Mimarisi, Pazarlamaya Geçiş,
 • Yönetim
  Proje yönetimi, tahmini, Çevik fikirli.
 • ... ve Search
  Adwords, SEO, Mobil Arama


Günümüzde birçok kişi kaliteli bir web tasarımın değerli bir yatırım olduğunu biliyor. Bilecik Web Tasarım çalışmanızı profesyonel olarak yapmanızın size birçok avantajı olacaktır.

Bilecik Web Tasarım çalışmanızı profesyonel bir ekiple yaptığınızda:

 1. Marka Olma Yolunda Emin Adımlarla İlerlersiniz

Profesyonel web tasarımcılar büyük resmi düşünür ve farklı yönlerden gördükleri markanız için görsel bir dil yaratır. Bilecik Web Tasarım çalışmanız, logonuz, kartvizitiniz hatta sosyal medya profilleriniz birbiriyle tutarlı olmalıdır. Ancak böyle bir marka olma yolunda ilerleyebilirsiniz. Tutarlı bir görsel dil markalaşmada unutulmaz bir izlenim halini alır.

2.Daha Fazla Kullanıcı Siteye Gelir ve Sayfada Kalır

Siteniz için sadece tıklanma oranları önemli değil. Bir ürün veya hizmet pazarladığınız için sitenize gelen ziyaretçilerin ürünleri ve çalışmalarınızı incelemeleri, sizin hakkınızda bilgi edinmeleri gerekiyor. Bilecik Web Tasarım çalışmanıza sadece bir bakıp web sitenizden çıkıyorsa burada yanlış giden bir şey var demektir. Bir ürün veya hizmet almak için sitenize gelen insanların tasarım sayesinde sitenizde kalması ve ürünlerinizi incelemesi gerekir.


3.Rakiplerinizden Farklı Olun

Bir cadde düşünün üzerinde aynı ürünleri satan veya hizmeti veren birçok mağaza var. Hepsi birbirine benziyor. Bu mağazaların içinden sıyrılıp dikkat çekmek için ne yapardınız? Mağazanızın tasarımını değiştirirdiniz ve kaliteli bir iç tasarım yapardınız. Bilecik Web Tasarım çalışmanızın da kaliteli olması sayesinde birçok web sitesinden farklı olacaksınız.

4.İçerik ve Tasarımın Uyumlu Olması

Mükemmel bir site sitenin amacı ile tasarımının birbirine uyumlu olduğu sitelerdir. Web sitenize giren insanlar bir bilgiye ulaşmak için ya da bir ürün almak için gelirler. En kısa sürede bunu yapmak isterler ama site tasarımı karışıksa, insanlar nereye tıklayacağını şaşırıyorsa web sitenizin nasıl göründüğünün bir önemi kalmayacaktır. Web sitenizin görünüşü yanında kullanımı ve işlevselliği de önemli bir konu.


 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Bilecik Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.


Etiketler: bilecik web tasarım web tasarım bilecik bilecik web tasarımı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar