Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Bergama Web Tasarım

Bergama Web Tasarım

İnternetin her 10 evden 8’ine girdiği günümüzde web sitesi sahibi olmak ihtiyaçtan öte bir zorunluluk halini almıştır. Türkiye’de 8 milyon aktif web sitesi olduğunu göz önüne alırsan sadece bir web sitesi sahibi olmak yeterli olmayacaktır. Profesyonel bir Bergama Web Tasarım sitesi sahibi olarak müşterilerinize güven vererek rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

İnternet kullanıcıları yapılan araştırmalara göre ucuz ve kalitesiz görünen web sitelerine güven duymuyorlar. Aslında bu fiziki mağazalar içinde geçerli. Bir sokakta eski görünen, tabelası olmayan, kapısı penceresi zor açılan bir dükkan olsa karşısında da tam tersine ışıl ışıl parlayan, eşyaların düzenli yerleştirildiği bir mağaza olsun. Çoğunluk iyi görünen mağazaya güvenerek onu seçecektir. Bergama Web Tasarım çalışmanız firmanızın itibarını belirleyecektir.

Kaliteli ve profesyonel web sitenizi gören potansiyel müşterileriniz firmanızın da aynı şekilde profesyonel ve kaliteli olduğunu düşünecekler. Bunun tam aksi olarak ucuz ve kalitesiz bir web sitesi ise firmanızın itibar kaybetmesine neden olarak güvenilmez, küçük bir işletme olduğu algısını yaratacaktır. Bergama Web Tasarım çalışmanız firmanızın sanal kapısı olacağı için iyi ve kurumsal bir görünüm gerekir.

Bergama Web Tasarım sitenizin iyi tasarlanması sadece iyi görünmesi anlamına gelmez. Yine fiziki mağazadan örnek verirsek: Güzel görünen bir mağazayı bir arkadaşınız size önerdi. Adresini verdi ama mağazayı bir türlü bulamadınız uzun bir arayıştan sonra mağazaya ulaştınız gerçekten mağaza dışarıdan çok güzel görünüyor. İçeriye girdiniz o da ne bir labirent gibi nerede hangi ürün var belli değil. Her şey üst üste yığılmış. Büyük ihtimalle hiçbir şey almadan oradan ayrılırsınız.

Bergama Web Tasarım çalışmanız hem iyi görünmeli hem de kullanışlı olmalı. Öncelikle arama motoru optimizasyonu olmalı. Arama motoru optimize olmayan bir web sitesi Google gibi arama motorları tarafından taranmaz. Web sitenizin taranmaması demek arama motorlarında çıkmaması anlamına gelir ve insanlar sizi internette bulamazlar.

Bergama Web Tasarım çalışmanızın hızlı bir şekilde açılması, bütün internet tarayıcılarında (Yahoo, Bing, Google, Chrome, Safari vb.) sorunsuz açılması, sayfalar arasında rahatlıkla gezinilmesi ve aranılan bilgiye kısa sürede ulaşılması gerekir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Bergama Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Bergama Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
SEO / PPC

Organik SEO veya PPC (Google Adwords) olsun, daha fazla tıklama, daha fazla dönüşüm ve daha fazla müşteri kazanmanıza yardımcı olması için mesajınızı doğru aramaların önüne yerleştireceğiz. Daha fazla görünürlük için hazır mısınız?

 
WEB SITESI TASARIMI

Kim iyi görünüyor, ancak aramalarda bulunmayan bir site ister? Kimse. Ayrıca, iyi sıralanan ancak dönüşümü mümkün olmayan bir siteyi istemiyorsunuz. Şans eseri, artık ikisi arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz.

 

BERGAMA WEB TASARIM İÇERİK PAZARLAMA

Sadece wp_betawppostslar, Web Kopyası, Basın Bültenleri, Ürün İncelemeleri, Misafir Mesajları ve Sosyal Medya’yı yönetmeyiz. Aslında okunur ve okuyucuları müşteriye dönüştüren değerli bir içerik yaratırız!

 
 

BERGAMA WEB TASARIM SOSYAL KAMPANYALAR

Facebook, LinkedIn, Twitter, Instagram, Pinterest, Youtube. Hepsi uygun fiyatlı ve etkilidir. Müşterileriniz var ise, orada olmanız gerekir. Sizi oyuna hızlı ve ekonomik bir şekilde alabiliriz.

 

BERGAMA WEB TASARIM E-TİCARET

Shopify, Magento, Büyük Ticaret, Volusion. Geçerli platformunuzdaki sıralamaları, kullanıcı deneyimini ve dönüşümleri iyileştirebilir veya şirketinize daha iyi uyum sağlamanıza yardımcı olabiliriz.

 

BERGAMA WEB TASARIM YEREL SEO

Yerel aramaların çoğunluğu mağaza içi satın alma ile sonuçlanır. Haritalar üzerinde ilk 3’te olmak, incelemeler, alıntılar, yerel bağlantılar oluşturmak ve sitenizin mobil cihazların ötesinde olmasını sağlamak idealdir.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı