Logo

Belediye Yazılım Şirketleri


paylaş
Belediye Yazılım Şirketleri

Bulut barındırma ve sanallaştırma belediyelerin web sitesi barındırması için uygun olabilecek mükemmel bir kombinasyondur. Belediye Yazılım Şirketleri Medanis Bilişim AŞ ile çalışarak belediyenizin ihtiyaçlarına özel bir yazılıma sahip olabilirsiniz.

 

Genişletilmiş Yedeklilik ve Yük Devretme Özelliği

Belediye Yazılım Şirketleri ile çalışarak verilerinizin yüksek güvenlikli sunucularda saklanmasını sağlarsınız. Ayrıca yazılım ajansları sizin için yazılımı düzenli olarak güncellerler ve bilgileri düzenli olarak yedekler.

Geliştirilmiş performans

Sanal bir ortamda çalışan süreçler kaynakları bulmak için daha fazla kaynak isteyen süreçlere izin verecek şekilde optimize edilmiş bir şekilde paylaşabilirler. Belediye Yazılım Şirketleri ile buna ek olarak, büyük bulut hizmetleri sağlayıcıları, internete doğrudan ve hızlı bağlantılara sahiptir; bu da küçük işlemler için pahalı olabilir.

Altyapı giderlerinden tasarruf

Kapsamlı barındırma işlemlerimizde, aşağıdaki altyapı giderlerinden (donanım, klima, elektrik) ve işletim masraflarında azalmadan (sanal makine yönetimi araçları, sunucuları izleme ve yönetme işini otomatikleştirmeye yardımcı olur) tasarruf edersiniz.

Yönetimi barındırma ihtiyacı

Yönetim ev sahipliği sorumluluğunuz ortadan kaybolmadı, ancak olumlu yönde değişti. Şimdi, rolünüz, barındırma hizmetimizi oluşturan sanal sunucuların bulut üzerindeki uygun karışımını ve mimarisini yapılandırmaya ve sürdürmeye odaklanmıştır. Altyapıyı, güncellemeleri, güvenlik, ağ bağlantısını ve donanım / yazılımın diğer yönlerini korumakla ilgili sorumluluklar ve masraflar artık yazılımı aldığınız ajansa aittir.

Dikkatlice göz kulak olduğumuz şeyler

Belediye Yazılım Şirketleri ile bulut yazılım verileri çok fazla depolama alanına ihtiyaç duyabilir ve bulut tabanlı veri işlemlerinin kendileriyle ilişkili maliyetleri vardır.

Düşünülecek ek konular

Bulut seçeneğini keşfe çıkmaya karar verirseniz, göz önüne almanız gereken birkaç nokta daha vardır:

  • Hassas verilerinizi buluta aktarmak için kısıtlamalar olup olmadığını belirlemek isteyeceksiniz
  • Bulut satıcısının veri merkezine güvenli, kalıcı VPN bağlantıları kurmanız gerekebilir
  • Bulut barındırmanın (sanallaştırma ve çoklu kurulumların) üçüncü parti yazılım lisansları için sahip olabileceği etkileri anlamanız gerekir
  • Bulut satıcınızın servis tekliflerinin seçeneklerini ve seçeneklerini öğrenmeniz ve yönetmeniz gerekir

Belediye Yazılım Şirketleri Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Belediye Yazılım Şirketleri için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Belediye Yazılım Şirketleri yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

Etiketler: belediye yazılım şirketleri belediye yazılım şirketi belediye yazılım şirket

paylaş

İlgili YazılarYorumlar