Logo

Batman Web Tasarım


paylaş
Batman Web Tasarım

Batman Web Tasarım çalışmanız e-ticaret düşünmüyorsanız bile olmalı.

Batman Web Tasarım ile web siteniz günde 24 saat, haftada 7 gün, yılda 365 gün iletişim kurar. İş yerinde olmasanız bile, web siteniz sizin yerinize çalışmaya devam edecektir. Müşterileriniz kolaylıkla web siteniz aracılığıyla size ve ürünlerinize ulaşarak bilgi alabilirler. Bu binlerce kişiye kartvizit dağıtmaktan daha iyi olabilir.

Erişiminizi genişletir. Sadece çevrenizde mahallelere değil tüm Batman'a hatta tüm ülkeye erişim imkanı sunar.

Batman Web Tasarım reklamcılık etkinliğini arttırır. Web dinamiktir baskı reklam ise statik. Diğer reklam çalışmalarınıza mutlaka web sitesi adresinizi de eklemeyi unutmayın. Bir süre sonra web siteniz sayesinde başka reklam etkinliği yapmanıza gerek kalmayacak.

Geri bildirim toplar. Müşterileriniz Facebook, Twitter hesaplarına ekleyerek ve e-posta bilgilerini vererek bu yollarla kendilerine ulaşmanıza izin verirler.

Bulunurluğunuz artar. Batman Web Tasarım çalışmanız kaliteli ve profesyonel bir şekilde yapıldığı takdirde Google gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkar. Böylece web sitenizin trafiği artmış olur ve daha çok kişi web sitenize girerek müşteriniz olur.

Batman Web Tasarım çalışmanızla isterseniz doğrudan ürün de satarak firmanıza ek olarak gelir sağlayabilirsiniz. E-ticareti profesyonel olarak yaparsanız ilk işinizden bile daha fazla kazanabilir hatta e-ticareti ana işiniz olarak bile yapabilirsiniz.

Günümüzde insanların çoğu bir ürün ya da hizmet almadan önce internete girerek o ürün ya da hizmet hakkında araştırma yapıyorlar. Bir kazak alacaklarsa nerelerde satıldığına ve fiyatlarına bakıyorlar, kuaföre gideceklerse çevredeki kuaförleri araştırıyorlar. Web siteniz olmazsa insanların sizi bulmasının imkanı olmaz.

Sadece bir Batman Web Tasarım çalışmanızın olması yeterli değil. Web sitenizin kaliteli ve profesyonel olarak da yapılması önemli. Web siteniz ucuz ve kalitesiz göründüğü takdirde insanlar güven duymayacak ve daha kaliteli görünen web sitesine gidecekler. Siz daha iyi hizmet veriyor olabilirsiniz, ürünleriniz daha kaliteli olabilir, iş yeriniz çok şık döşenmiş olabilir ama insanlar bunu internet üzerinden göremezler. İnsanlar sadece sizin web sitenizin hatta ana sayfanız nasıl göründüğüne bakarak karar verecekler. Bu yüzden tasarım önemli bir yer tutuyor.

Onların tekrar aşık olmasını ister misin?Batman Web Tasarım  Müşterilerinizi ve ürününüzle nasıl etkileşim kuracaklarını anlamanın yolu budur.

 • Wireframing
 • site haritası oluşturma
 • Web Sitesi UI Tasarımı
 • Marka Tasarımı

Kabul edelim: Batman Web Tasarım için hareketli bir hedef zordur. İçinde bulunduğumuz alan ne olursa olsun, hareket halindeyken yaptığımız şeyler harika bir mobil kaynak ile çok daha kolay olabilir.

 • Duyarlı Web Tasarımı
 • Web Tabanlı Mobil Uygulamalar
 • Anadili Uygulamalar
 • Mobil Siteler

Satış dönüşüm hunilerine ve dönüşümlere odaklanmış olağanüstü bir tasarımla büyük oranda pompalanacaktır.

 • Mevcut bir mağazayı yeniden tasarlayın
 • Yeni bir mağaza konsepti oluşturun
 • Satışları optimize et
 • ETicaret'i sitenize dahil et


Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Batman Web Tasarım  444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: batman web tasarımı web tasarım batman batman web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar