Logo

Bartın Web Tasarım


paylaş
Bartın Web Tasarım

Bir firmanın iletişim bilgileri, çalışma saatleri, ürün bilgilerine ulaşmak için günümüzde en çok kullanılan yöntem web sitelerine bakmaktır. Bir web sitesi güvenirliği gösterir, kullanıcılara güven duygusu aşılar. Bartın Web Tasarım çalışması yaparak siz de kullanıcılara güven verebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Her ne kadar ben internetten anlamam, bir web sitesine ihtiyacım yok deseniz de bu web sitesi sahibi olmanın bir zorunluluk olduğu gerçeğini ne yazık ki değiştirmiyor. Bartın Web Tasarım çalışmanızla günün 24 saati haftanın 7 günü tatil günlerinde bile çalışan bir elemanınız olacak. Fiziksel mağazanızda canla başla bu şekilde çalışan bir elemanınız olsun istemez misiniz? Web siteniz sizin için 24 saat çalışır ve size birçok kolaylık sağlar.

Bartın Web Tasarım çalışmanızı güncellenebilir bir web ürün kataloğu olur. İstediğiniz zaman kampanyaları, indirimleri, yeni ürünleri müşterilere duyurabilirsiniz. Siz uyurken size fazladan getiren bir yatırımınız olacak.

Kapı kapı dolaşarak firmanızı anlatmak, radyo ve tv'lere reklam vermek, gazetelere reklam vermek artık eskide kaldı. Sadece birkaç kelime ile işinizi anlatırsınız ve herkes sizi tanımaya başlar. Benimişim.com işte bu kadar! Bartın Web Tasarım çalışmanızı yeter ki profesyonelce yapın harcadığınız her kuruş size fazlasıyla geri dönecektir.

Broşür ve kartvizitlerde kolaylıkla değişiklik yapamazsınız ancak web sitenizde istediğiniz zaman değişiklik yapabilirsiniz. Profesyonel gözükmek için kartvizit, web tasarım, logo hatta sosyal medya profillerinin bile tutarlı yani birbirine uygun olarak yapılması gerekiyor. Küçük gibi görünen bu ayrıntı sizi markalaşmaya götüren büyük bir adım olacaktır. Bu yüzden profesyonel bir ajansla çalışarak kartvizit ve logo çalışmalarınızı da web tasarımla birlikte yaptırmalısınız.

Bartın Web Tasarım çalışmanız ne kadar kaliteli ve kurumsal gözükürse müşteriler size o oranda güven duyacaklardır. Web sitenizin ucuz ve kalitesiz görünmesi potansiyel müşterilerinizin kafasında soru işaretleri yaratacak ve rakiplerinize yönelmelerine sebep olacaktır.

WEB SİTESİ GELİŞTİRME HİZMETLERİ

Medanis Bilişim AŞ.'de, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayan bir web sitesinin olması önemini anlıyoruz. İşte bu nedenle, Bartın Web Tasarım geliştirme hizmetlerimizi her bir müşteriye uyarlayarak, web sitenizin kitlenizle etkileşime girmesini ve dönüşümleri yönlendirmesini sağlıyoruz.

Tasarımcılarımız ve geliştiricilerimiz, WordPress'in boş kanvasını alabilir ve markanızı ve şirket değerlerinizi temsil eden modern, öncü bir web sitesi oluşturabilir.

Aşağıda, WordPress tasarım ve geliştirme hizmetlerimizden sadece birkaçı bulunmaktadır:

  • Duyarlı web tasarımı
  • WooCommerce geliştirme
  • Özel eklenti geliştirme
  • Özel tema geliştirme
  • Profesyonel metin yazarlığı
  • Google Analytics entegrasyonu
  • Çapraz tarayıcı testi
  • Çapraz cihaz testi

Bartın Web Tasarım web sitenizi tasarlayıp geliştireceğiz, ayrıca sayfaları düzenlemek, eklemek, bloglar yayınlamak ve sitenizin iletişim formu gönderilerini görüntülemek için ihtiyaç duyduğunuz araçları da sunuyoruz. Kapsamlı Bartın Web Tasarım WordPress eğitimimiz, yeni web sitenizi kolaylıkla ve güvenle yönetmenize yardımcı olacaktır.

BARTIN WEB TASARIM FAYDALARI

Kullanımı kolay

Tüm kullanıcıların beceri düzeylerinden bağımsız olarak içeriği ve resimleri güncellemesi ve yayımlamalarını sağlar.

SEO Dostu

Arama sonuçlarında web sitenizin görünürlüğünü artırmak için yerleşik SEO işlevselliği.

Kişiselleştirilebilir

HTML5, CSS3, eklentiler ve diğer standart web sitesi teknolojileri ile özelleştirin.

Mobil Uyum

Dizüstü bilgisayarlara, tabletlere ve akıllı telefon cihazlarına uyum sağlamak için duyarlı web tasarımını kullanır.


Etiketler: bartın web tasarımı web tasarım bartın bartın web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar