Logo

Azerbaycan Web Tasarım


paylaş
Azerbaycan Web Tasarım

İnternetin neredeyse herkese ulaşmasıyla firmaların web sitesi sahibi olması bir lüks olmaktan çıkarak zorunlu bir ihtiyaç halini aldı. Web site sayısının artması sıradan bir web sitesinin rekabette kaybetmesine neden olacaktır. Rekabeti kazanmak için profesyonel ve kaliteli bir web siteniz olması lazım. Azerbaycan Web Tasarım çalışmanızla profesyonel bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Ankara merkezli firmamızın İstanbul ve İzmir'de satış ofisi bulunmakta. İzmir Teknoloji Bölgesi'nde çalışan Ar-Ge ekibimiz dünyadaki teknolojik gelişmeleri ve önemli projeleri takip ederek son trendlere ve teknolojilere uygun web tasarımları ve yazılımlar yapmakta. Web tasarım ve yazılım ekibimiz öncelikle Almanya ve Azerbaycan olmak üzere tüm dillerde son trendlere ve teknolojilere uygun profesyonel web tasarım ve yazılım yapabilir. Azerbaycan Web Tasarım çalışmanızı profesyonel bir ekiple yaparak kaliteli ve profesyonel bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Günümüzde internet tüm coğrafi engelleri ortadan kaldırıyor. Tele-konferans, e-posta gibi yöntemlerle görüşülerek size istediğiniz gibi bir web sitesi hazırlayabiliriz. Kurumsal bir firma olduğumuz için web siteniz teslim edildikten sonrada teknik destek isteyebilirsiniz. Azerbaycan Web Tasarım çalışmanızın profesyonel olarak yapılmasının size birçok avantajı olacaktır.

Profesyonel bir Azerbaycan Web Tasarım çalışmasının sizlere avantajları :

Arama motoru optimizasyonu:

Google, Bing ve Yahoo gibi büyük arama motorlarında üst sıralarda çıkmanın önemini bilmeyen yoktur. Web siteniz ne kadar üst sıralarda çıkarsa sitenize giren insan sayısı da bu oranda artar. Azerbaycan Web Tasarım çalışmanızın kurulum aşamasından başlanarak arama motoru uyumlu tasarlanması gerekir.

Web siteniz daha kuruluş aşamasında SEO kurallarına göre inşa edilmelidir. Siteniz kurulurken ve tasarım aşamasında kullanılan kodların özgün olması arama motorları tarafından ödüllendirilir ve web sitesi kısa sürede taranarak üst sıralara çıkar.

Optimize çalışmaları yapılmadan tasarlanan bir web sitesi Google gibi arama motorlarında sıralamada bile çıkmayacaktır. Web siteniz görünmez bir web sitesi olacak ve kimse tarafından bulunamayacak.

Firmamızın yaptığı bütün web siteleri  arama motoru optimizasyonuna sahiptir.

Kullanılabilir ve işlevsel web sitesi:

Profesyonel bir web sitesinin en büyük avantajlarından biri kullanıcılarına kullanım kolaylığı sunmasıdır. Web siteniz müşterilerinize verdiğiniz ilk hizmet olacak. Bu yüzden web sitenizin verdiği hizmetin mümkün olduğunca kaliteli olması gerekiyor. Azerbaycan Web Tasarım çalışmanızda birçok ayrıntıya dikkat edilmesi gerekir.

Web siteniz hızlı ve düzgün çalışmalıdır. İnsanlar için zaman artık çok önemli en kısa zamanda doğru bilgiye ulaşmak istiyorlar. Web sitenize girdiklerinde görünümü çok hoşlarına gidebilir ancak istedikleri bilgiye kısa zamanda ulaşamazlarsa kısa sürede web sitenizden çıkıp başka bir web sitesine gireceklerdir. Google bunu olumsuz bir durum olarak algılar ve Google sıralamanız gün geçtikçe geriler.

Bunun dışında Azerbaycan Web Tasarım çalışmanızda kullanılan yazı karakterleri, renkler, grafikler kullanıcıların gözlerini yormayacak şekilde seçilmeli. Sayfalar arasında rahatlıkla ve hızlı şekilde dolaşılabilmeli.

Web siteniz gezinmek, okumak ve incelemek için kolay ve anlaşılır olmalıdır. Web sitenizin basit ama kurumsal bir tasarımı olmalı. Sayfaları çok hızlı açılmalı insanları sayfanın yüklenmesi beklememeli. Ana sayfanızda mümkün olduğunca link oluşturun bu sayede insanlar diğer içerikleri görerek tıklayacaklardır. Arama motorları bu özelliği ödüllendirerek üst sıralara çıkmanızı sağlar.

Profesyonel ve kaliteli görünüş:

Azerbaycan Web Tasarım çalışmanızın en önemli özelliklerinden biri profesyonel ve kaliteli görünmesidir.  Bir web sitesi estetik, parlak ve profesyonel görünmelidir. Web sitesi sizin ürün ve firmanızı yansıtan bir ayna. Web siteniz ne kadar kaliteli olursa insanlar firmanızın da o kadar kaliteli olduğunu düşüneceklerdir. Web sitenizde renklerin iyi kullanılması, kolayca okunabilir metinlerin eklenmesi, anlamlı grafikler, kaliteli fotoğraf kullanımı ve sitenizin görsellerle çok doldurulmaması gibi özelliklere dikkat edilmesi gerekir.

Bir cadde üzerinde iki mağaza olduğunu düşünün. Birisi parlak ışıklarla süslenmiş çok güzel bir tabelaya ve harika bir dış görünüşe sahip. Diğeri ise yıkık dökük ve bir tabelası bile yok. Hangi mağaza size güven verir ve siz hangi mağazayı seçersiniz? Aynı mantık web sitesi görünüşü için de geçerlidir.

Firmamız yaptığı birçok web sitesinde görünüşe özellikle önem verir. Sektörlere uygun renk tonlamaları ve grafikler özenle seçilir. Referanslarımızı inceleyerek yaptığımız web sitelerine göz atabilirsiniz.

İçerik:

Profesyonel bir web sitesinin en önemli özelliklerinden biri de içerik girişidir. Arama motoru optimizasyonu uyumlu bir web tasarımınız var. Ancak Google gibi arama motorunda geri sıralarda çıkıyorsunuz. Bunun nedeni özgün içerik girişi yapmamanız olabilir.  Azerbaycan Web Tasarım çalışmanıza her zaman özgün içerik girişi yapmalısınız.

Firmamız Azerbaycan Web Tasarım çalışmanızda, SEO için kullanabileceğiniz sektörünüze ait anahtar kelimeleri size vererek SEO çalışmalarına katkı sağlıyor. Bu kelimeleri özgün içeriklerde kullandığınız takdirde web siteniz arama motorlarında üst sıralarda çıkacaktır.

Tüm bu özelliklerin dışında birçok özellik de web sitenizde bulunmalı. Birer ufak ayrıntı gibi görünen bu özelliklerin web sitenizde bulunmaması müşterileriniz üzerinde olumsuz etki bırakacak ve başka web sitelerine yönelmelerine neden olacaktır. Azerbaycan Web Tasarım çalışmanızın bu yüzden kurumsal ve profesyonel bir ekip tarafından yapılması gerekiyor.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Azerbaycan Web Tasarım çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Etiketler: azerbaycan web tasarım azerbaycan web tasarımı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar