Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Avukatlara Özel Web Sitesi

Avukatlara Özel Web Sitesi

İnternet, avukatları, binlerce potansiyel müşteriye kolayca ulaşma yeteneğini sunar. Bununla birlikte, bu amaca ulaşmak basit bir web sitesi oluşturmaktan fazlasını gerektirir. Uygulamayı etkili bir şekilde pazarlamak için web siteniz potansiyel müşterilere görünür olmalı, kaliteli bilgi sağlamalı ve ziyaretçileri sizinle iletişime geçmeye teşvik etmelidir. Avukatlara Özel Web Sitesi için doğru yerdesiniz.

Avukatlara Özel Web Sitesi oluşturma konusundaki yaklaşımımız, duyarlı web sitesi tasarımı ve verimli arka uç mimariyi, firmanız için en önemli uygulama alanlarında ve yerlerde müşterileri çekmek için hassas anahtar kelime hedefleme ile birleştiren entegre bir yol izlemektedir. Çevrimiçi pazarlamadaki en iyi uygulamaları ve arama motoru algoritmalarındaki değişiklikleri takip ederek yasaları uygulamaya odaklanabiliyoruz.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Avukatlara Özel Web Sitesi için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Danışma, İşbirlikçi Yaklaşım Avukatlara Özel Web Sitesi

Avukatlara Özel Web Sitesi tasarım süreci danışmanlık ve işbirliğine dayalı bir yaklaşımı izlemektedir. İlk önce firmanızın hedefleri, uygulamaları ve müşterileri analiz edilir. Ardından, sunduğunuz sektörleri ve mevcut web sitenizi ve markanızı düşünüyoruz. Geri bildirimlerinize dayanarak tasarımcılar, farkına varmanıza yardımcı olacak duyarlı bir web sitesi geliştirir. Web sitesi oluşturma sürecinin her adımında müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.

Avukatlara Özel Web Sitesi Duyarlı Web Sitesi Tasarımı

Kullanıcılar, cep telefonları ve tabletler gibi daha küçük ekranlara sahip bilgisayar cihazlarına geçtikçe, web tasarımındaki trend de duyarlı tasarıma geçti. Duyarlı bir tasarıma sahip bir web sitesi, kullanılan cihazın boyutuna yanıt olarak içeriğini en iyi görüntülenecek şekilde düzenini ayarlar. Tasarımcılarımız web siteniz için şık grafikler, kolay gezinme ve entegre bir düzen ile profesyonelliğinizi vurgulayan duyarlı bir tasarım hazırlayacaktır.

Avukatlara Özel Web Sitesi Arama motoru optimizasyonu

Çoğu Avukatlara Özel Web Sitesi trafik yoğunluğuna göre arama motorlarına bağımlıdır. Buna göre, alaka düzeyi yüksek anahtar kelimeler için sıralamada en çok hedeflenen ziyaretçi bulunmalıdır. Bir web sitesini belirli anahtar kelimelerle ilişkilendiren işlemi, arama motoru optimizasyonu (SEO) olarak adlandırır. Ekibimiz, arama motorlarının alakalı buldukları yüksek kaliteli siteleri oluşturma üzerine odaklanmış analitik bir yaklaşımı izlemektedir. Etkili SEO belirli bir arama terimi için üst organik arama sonuçları arasında firma konumlandırabilir ve önemli ölçüde müşteri potansiyelini artırmak.

Avukatlara Özel Web Sitesi İçerik Yazma Hizmetleri

Avukatlardan kendi seslerinde kaliteli içerik yazmalarını öneriyoruz. Tüm içerik geliştirme süreci boyunca koçluk ve yapıcı geribildirim sağlarız ve olabilecek tüm soruları cevaplamaya hazırız. Kendi içeriğini hazırlama zamanı olmayanlar için ek bir ücret karşılığında özel bir içerik hazırlama hizmeti sunuyoruz.

Avukatlara Özel Web Sitesi Online Güncelleme Araçları

Web sitenizi düzenlemek için özelleştirilmiş bir içerik yönetim sistemi sunuyoruz. Avukatlara Özel Web Sitesi için Size sınırsız erişim sağlayarak, yeni sayfalar ekleyebilir, metninizi değiştirebilir veya mevcut sayfaları istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz. Aletlerimiz, hukuk firmanızın pazarlama mesajını güncel tutmayı kolaylaştırır.

Avukatlara Özel Web Sitesi Müşteri Alım Formları

Çevrimiçi varlığı oluştururken genellikle hukuk firmaları tarafından göz ardı edilir, müşteri alım formları önemli ve değerli bir araçtır. Bu formlar, potansiyel bir müşteriyle ilk görüşmeden veya istişareden önce ihtiyacınız olan temel bilgileri toplar. Medanis Bilişim AŞ., firmanızın kalite yollarını belirlemesine ve odaklanmasına olanak tanıyan müşteri alım formları oluşturmak için sizinle birlikte çalışabilir.

Avukatlara Özel Web Sitesi Web Sitesi Trafik Raporları

Web sitemizin trafik raporları, sitenizi kaç kişi ziyaret ettiğinizi, ziyaretçilerinizin nereden geldiğini ve hangi sayfalara baktıklarını söyleyebilir. Bu değerli geribildirim, arama motoru optimizasyonunuzu ince ayarlamak, yeni içerik geliştirme fikirlerine ilham vermek ve hukuk şirketinizin çevrimiçi erişimini ve görünürlüğünü verimli bir şekilde artırmak için kullanılabilir.

 
HUKUK BÜROSU WEB SİTESİ TASARIMI

Hukuk Bürosu Web Sitesi Tasarımı, 2001 yılından bu yana odak noktamız olmuştur. Personelimiz yasal web sitelerini geliştirme, tasarım ve pazarlama konularında 13 yılı aşkın deneyime sahiptir. Tüm hukuk firması web sitelerinin temeli harika bir tasarımdır. Harika bir tasarım oluşturan öğeler: kullanım kolaylığı, harika ilk izlenim ve içeriğin güncellenmesi için dinamik yetenektir. Gerçekten etkili olabilmek için bir hukuk firması web sitesi tasarımı için firma için yeni davalar üretmesi gerekir.

Avukatlara Özel Web Sitesi çalışmasının diğer web sitelerine göre daha kurumsal ve prestijinizi yansıtacak şekilde tasarlanması gerekir.

Avukatlara Özel Web Sitesi içeriği genelde aynıdır:

 • İletişim bilgileri
 • Mesleğiniz hakkında fikir verecek etkileyici bir tasarıma sahip ana sayfa
 • Fotoğraf ve özgeçmiş

Avukatlara Özel Web Sitesi iletişim bilgileri mümkün olduğunca ayrıntılı verilmeli. Potansiyel müşterilerinize ilk sunduğunuz hizmet web siteniz olacaktır bu yüzden web sitenizin en ufak ayrıntısına kadar iyi düşünülmüş ve tasarlanmış olması gerekir.  Avukatlara Özel Web Sitesi iletişim bilgilerinin kolay bulunabilir şekilde konulması gerekir. Web sitenizin tablet ve telefonda sorunsuz açıldığından emin olmalısınız. İletişim bilgilerinize ulaşmak için çoğu kişi telefon veya tabletten sitenize bakacaktır. Web sitenize ofisinizin adres bilgilerini mutlaka koymalısınız. Bunun dışında bir telefon numarası ve iletişim formu bulunmalı. İletişim sayfası Google Maps, otopark, otobüs güzergah ve insanların ofisinizi bulmasında yardımcı olacak başka bir şey örneğin gömülü harita gibi yararlı bilgiler de kullanılabilir. Telefon numarasını mobil cihazlardan girenler için aranabilir şekilde yaparsanız potansiyel müşterilerinizin sizi araması daha kolay olacaktır.

Avukatlara Özel Web Sitesi için önemli diğer nokta ana sayfadır. Potansiyel müşterileriniz birisinden duyup sizi bulmuş olabilir veya sadece Google arama motoruna avukat aradığını yazarak da size ulaşmış olabilir. Her iki seçenekte de ana sayfanızın tasarımı çok önemli çünkü potansiyel müşterileriniz sizinle yüz yüze tanışmadı ve web siteniz sayesinde sizin hakkınızda bir fikir edinmeye çalışıyorlar. Akıllarında tek bir soruyla web sitenizde gezinecekler “Bu avukat bana yardımcı olabilecek mi?” Ön sayfadaki ilk cümle bu soruyu cevaplamak için kullanılmalı. Web sitenizde hukuk dili kullanarak değil de potansiyel müşterilerinizin daha rahat anlayacağı bir dil kullanmalısınız.

Resim ve özgeçmiş sayfanız muhtemelen en çok ziyaret edilen sayfa olacaktır. Hukuk web sitesi sayfalarının %85’inde en çok ziyaret edilen sayfa özgeçmiş sayfası olmuştur. Özgeçmiş sayfanızda mutlaka profesyonel bir fotoğraf koymalısınız. Ayrıca özgeçmiş metninizi de profesyonel çalışanlara yazdırabilirsiniz.

AVUKATLARA ÖZEL WEB SİTESİ İLGİLİ HİZMETLER

 • Hukuk Bürosu Web Sitesi Tasarımı

  Hukuk Bürosu Web Sitesi Tasarımı, hukuk pazarının deneyimi ve anlayışını gerektirir. 13 yıllık tecrübemiz ve hukuk firmasının web sitesinin ne kadar büyük olabileceğini size göstermek istiyoruz.

 • Yasal Grafik Tasarımı

  Özgün banner, logo ve font tasarımı konusunda uzmanım. Grafik departmanımız, hukuk firmanızın markasının, basılı materyallerin yanı sıra tüm sosyal medyada tutarlı olmasını sağlamaktan keyif alıyor.

 • fotoğrafçılık

  Telif hakkına sahip olmayan fotoğrafçılık kullanıyoruz ve seçebileceğiniz 15 milyondan fazla fotoğrafa sahibiz. Avukatlık bürosunun web sitesi tasarımındaki fotoğrafların tüm site boyunca eşleşmesi önemlidir.

 • Programlama

  Geleneksel olarak, sahne arkasında iş bazıları kadar cazip değildi. Web sitesi üretimi söz konusu olduğunda, programcılar kedi yürüyüşünü desteklemektedir.

 • Hukuk Bürosu Pazarlama

  Konuştuğumuz hukuk firmalarının çoğu, sitelerini pazarlamak isteyen şirketlerin günde 10-20 istekte bulunmasını sağlıyor. Google Denemeleri kullanırız ve sonuçları üretmek için bu çaba harcayan endüstrideki tekler.

 • Avukat Logo Tasarımı

  Logolar, hukuk firmasının yüzüdür. Kendinizi temsil eden bir avukat logosu geliştirmek, kolay bir mücadele değil, elimizde olan bir vekil. Size ücretsiz birkaç kavram oluşturacağız.

 • Web Sitesi Tasarımı ve Bakımı

  Çoğu hukuk firması halihazırda bir web sitesinde yer almış durumda ve sadece tasarımı yenilemek zorunda. Bu tür bir proje bizim için çok eğlenceli. Avukatlık bürolarını yeniden inşa etmeyi ve masaya yeni fikirler getirmeyi seviyoruz.

 • Web Sitesi Güvenliği

  Sitenizin güvenliğine yeterince önem veremiyoruz. Yapmamız gerekmiyor. Herkes, sitenin güvenliğinin sitenin en önemli yönü olduğunu bilir.

 • Hukuk Bürosu Markalaştırması

  Hukuk firması web sitesi tasarımı bizim tarafımızdan tamamlandığında, markalamayı da sağlayacağız. Bu, tüm medyada markanıza uyan ve markanıza devam eden antetli kağıt, kartvizit ve diğer basılı medya oluşturabileceğimiz anlamına geliyor.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Avukatlara Özel Web Sitesi için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir