Logo

Avukat Web Sayfası


paylaş
Avukat Web Sayfası

Avukat Web Sayfası tasarımını başkalarına

göre daha üstün kılan şey nedir?

 • logo

   

  Dönüştüren Modern Tasarım

  Medanis Bilişim AŞ. yalnızca mevcut en son teknolojiyi kullanan modern web sitelerini tasarlar. 

  Ayrıca, tüm tasarımlar, web tasarım endüstrisi tarafından kullanılan en iyi dönüşüm uygulamaları ile tasarlanmıştır.

 • logo

   

  Arama Motoru Dostu

  Her zaman arama motorları tarafından yayınlanan en yeni kuralların üstündeyiz. 

  Ona sahip olmanız gerekirse, biz zaten onu uyguladık. Şema ve tüm ortak HTML etiketleri

  ve önerilen biçimlendirmeyi içerir.

 • logo

   

  Tam Şeffaflık

  Yavaş web siteleri, yalnızca web sitenizin ziyaretçileri değil, aynı zamanda arama motorları ile sizi ters düşürecektir. 

  Tasarımlarımız her zaman performans optimize edilmiş ve

  test edildiği için bizimle birlikte yavaş bir web sitesi hakkında endişelenmeniz gerekmeyecek.

 • logo

   

  Tamamen Sitenize Sahipsiniz

  Web sitenizi asla rehin tutmayacağız. Sitenizi oluşturmayı tamamladığımızda ve bunun karşılığı ödendiğinde, bu sizin mülkünüz. Aptalca sözleşme ya da ince baskı yok. Avukat Web Sayfası web sitesini başka bir yere taşımak isterseniz, bunu yapmakta özgürsünüz.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Avukat Web Sayfası için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Elit Tasarım Garantisi.

Avukat Web Sayfası tasarımı, hayal kırıklığı riski yok .

Medanis Bilişim AŞ., müşterilerimizin gurur duydukları şeyleri, rezervasyon yaptırmaksızın yapmaktayız. Tasarım sürecimiz hemen hemen tüm diğer ajanslar içinde benzersizdir. Projenin tam veya yarısını alacak diğer firmaların aksine, web sitemizin yalnızca ana sayfasını kullanarak başlarız. Tam olarak ne isterseniz, mükemmel olana kadar çalışmaya devam edeceğiz.

Avukat Web Sayfası tasarımında bulunması gereken özellikler nelerdir?

Responsive Tasarım

Avukat Web Sayfası tasarımının responsive tasarım yapılması sizi rakiplerinizin bir adım önüne geçirecektir. Yapılan araştırmalar web sitelerine gelen trafiğin neredeyse  %50'sinin mobil cihazlar üzerinden geldiğini gösteriyor. Responsive yani duyarlı tasarım her ekran çözünürlüğüne göre kendini ayarlayabilen web sitesi demektir. Web siteniz her türlü akıllı telefonda, tablette, dokunmatik bilgisayarlarda ayrıca bir mobil siteye gerek kalmadan açılabilir. Bir hukuk firması olarak responsive tasarıma sahip olmak ayrıca önem taşıyor. Kullanıcılar mobil cihazlardan aradıkları avukata ulaşarak telefon numaranıza tıklamak ve konuşmak istiyor. Eski bir web siteniz varsa veya ilk olarak bir web sitesi yaptıracaksanız responsive tasarımı mutlaka kullanmalısınız.

İletişim Yöntemleri

Avukat Web Sayfası tasarımının önemli bir aşaması da potansiyel müşterilerin size kolayca ulaşabilmesidir. Bazı firmalar e-posta adresi veya iletişim formunu web sitelerine koymazlar. Her sayfada görünür şekilde bir e-posta adresi veya iletişim formu olması potansiyel müşterinize güven verecek ve size rahatlıkla istediği soruları sorabilecek. İstediği zaman size ulaşabileceği duygusu müşterilerinize güven verecektir.

Blog ve İçerik Girişi

Avukat Web Sayfası ayrıca mutlaka bir blog bölümü içermeli. Google, Yandex, Bing gibi arama motorları düzenli şekilde web sitelerini tarar. Özgün içerikleri, özgün web sitelerini ödüllendirerek üst sıralarda çıkmasını sağlar. Bu yüzden blog bölümüne düzenli olarak makaleler, dava örnekleri gibi yazılar eklerseniz web sitenize trafik akışı sağlamış olacaksınız.

Sosyal Medya Kullanımı

Hukuk firmaları ve avukatlar başta biraz uzak kalsalar da günümüz de onlar da sosyal medya imkanlarını kullanmaya başladılar. Avukat Web Sayfası tasarımınız ne kadar iyi olursa olsun insanlar web sitenize insanlar duyup gelmedikçe bu bir işe yaramayacaktır. Birçok avukat bilgi vermek veya müşterileriyle iletişim kurmak için en azından LinkedIn hesabı açıyorlar.

 

AVUKAT WEB SAYFASI İNCELEMELERİ VE GÖRÜŞLERİNİ KULLANMA

Hiçbir pazarlama taktiği yaşlı veya ağız kıyafeti referansları kadar etkili değildir. Olumlu eleştiriler varsa çoğu insan bir ürünü satın almak ya da bir hizmet kullanmaya daha yatkındır.

Müşterilerinizi, meşrulaştırma artırmak için Google+ veya Yelp gibi sitelerde incelemelerden çıkarmaya teşvik edin. Herhangi bir referansın kullanılmasına her zaman izin verin ve müşteri adlarının kolayca tanımlanmasını önleyin.

Hatta video incelemeleri, müşterinin izni ile kullanılabilir. Sonuçta, incelemeler, hukuk firmanıza başka hiçbir şekilde üretemediğiniz güvenilirlik ve güvenilirlik hissi verebilir.

DUYARLI WEB SİTENİZ OLSUN

Web sorumluluğu her zamankinden daha önemli. İnternet kullanıcıları, akıllı telefonlar ve tabletler ile web'de giderek daha fazla arama yapıyor, yani web sitelerinin bu cihazlarda okunabilir olması gerekiyor.

Duyarlı Avukat Web Sayfası tasarımı, web sitenize herhangi bir cihazda bakan herkesin içeriği rahatça görüntüleyebilmesini ve içerikle etkileşime girmesini sağlar. Bu hem kullanıcı deneyimini hem de web sitenizin SEO'yu geliştirir .

İLETİŞİM KOLAYLAŞTIRABİLİR

Bir web sitesinden herhangi bir hukuk firmasına başvurmak zor olmamalı. Avukat Web Sayfası tasarımı, telefon numaraları, e-postalar, iletişim formları ve adresleri gibi iletişim bilgilerine kolay erişim sağlamalıdır.

Bu bilgi kolaylıkla elde edilemiyorsa, potansiyel müşteriler satın alma güçlerini başka yerlere çekmek isteyebilirler. Her sayfada bir telefon numarası bulundurduğunuzdan emin olun. Mümkünse, müşterileri firmanıza hemen bağlayabilecek bir canlı sohbet işlevi ekleyin.

İÇERİĞİNİZİ BAĞLAYIN

Çoğu hukuk firması, çeşitli uygulama alanlarına sahip olacak ve içeriğinizi onlara bağlamanız gerekecektir. Bloglar, güncel olayları ve önemli ayrıntıları açıklamakta başarılıdır, ancak web sitenizin diğer daha uygulanabilir alanlarına bağlanmak için de kullanılabilir.

Örneğin, bölgenizdeki yeni kişisel yaralanma yasalarına ilişkin bir blog yazısı olduğunu varsayalım. Müşterilerin Avukat Web Sayfası genelinde sorunsuz hareket edebilmesini sağlamak için blog yazısı içerisinde kişisel yaralanma pratik alanınıza kolayca bir bağlantı ekleyebilirsiniz.


 • img
  Avukatlar için Tasarım

  Neyin işe yarayıp neyin yaramayacağını biliyoruz. Ürettiğimiz her tasarım, işini yapmasını sağlamak için dikkatli bir şekilde yapılandırılmıştır: trafik kazandırma ve potansiyel müşteri sağlar.

 • img
  Arama Motorları
 • Avukat Web Sayfası Arama motorları tarafından ortaya konan en yeni yönergeleri sürekli öğreniyoruz. Web sitelerimiz, arama motorlarının takdir ettiği tüm özelliklerden yararlanarak daha iyi arama motoru sıralamalarını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
 • img
  Web Sitenizi Kolayca Güncelleyin

  Herhangi bir teknik bilgi olmaksızın yeni vaka sonuçlarını, müşteri referanslarını, blog postalarını ve başka herhangi bir şeyi kolayca ekleyin. Endüstri standardı Avukat Web Sayfası Wordpress yazılımını bir avukat olarak ihtiyaç duyduğunuz özelliklerle birleştiren kendi kullanımı kolay platformumuzu özel olarak inşa ettik.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Avukat Web Sayfası için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: avukat web tasarım avukat web sayfa web sayfa avukat avukat web sayfası

paylaş

İlgili YazılarYorumlar