Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Avcılar Web Tasarım

Avcılar Web Tasarım

Web sitenize gelen ziyaretçileri birer müşteriye dönüştürecek tasarımlar yapıyoruz. Avcılar Web Tasarım için doğru yerdesiniz.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Avcılar Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Yaratıcı Avcılar Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarım hizmetlerimiz, internette işletmenizin varlığını büyük ölçüde artıracaktır. Marka tentörlerimiz, güçlü bir marka stratejisi kombinasyonunu cömert bir yaratıcı meyve suları ile harmanlıyor ve Website UX ve UI tasarımı ve programlamasındaki en son eğilimleri bir kovalayıcı olarak harmanlıyorlar. 1994’ten beri İstanbul, İzmir, Ankara merkez ofislerimizde, e-ticaret, b2c, b2b, kar amacı gütmeyen sosyal ağlara kadar 600’ün üzerinde web sitesi tasarladık ve inşa ettik. Hatta özel web uygulamaları oluşturuyoruz.

Avcılar Web Tasarım Yaklaşımımız

Medanis Bilişim AŞ., marka iletişimine, marka farklılaşmasına inanan stratejik ve akıllı pazarlamacıyız . “Büyük Fikirler”, web sitesi tasarımı ve geliştirilmesinde kritik bir bileşendir. Ayrıca, hedeflenen hedef kitleyle çakışan ve onları (7) saniye içinde devreye sokan Web Sitelerini hazırlamaya inanırız. Müşterilerimizle şirket kültürlerini ve benzersiz satış önermelerini anlamak için stratejik marka atölyeleri yürütmeye inanıyoruz.

Web Geliştirme Hizmetleri

Web sitemizin geliştirme hizmetleri bugünün teknolojilerinin en üst seviyesindedir. Web geliştiricilerimiz, WordPress, Drupal, Magento, Shopify gibi tüm Web teknolojilerinde uzmandır. Hatta Python Django, NodeJS  web siteleri ve web uygulamaları geliştiriyoruz. Teknik sihirbazlarımız nerd öğrenme, geek fest katılımı, spock benzeri teknik beyin fırtınası oturumları ve çevrimiçi teknoloji konferanslarını izlemek ve pervaneli podcast dinlemek için sınırsız saatlerin güçlü bir kombinasyonunu karıştırıyor. 

Web sitenizin olması bir gereklilik ancak web sitenizle marka kimliği oluşturmak istiyor ve daha çok insana hitap etmek istiyorsanız profesyonel bir Avcılar Web Tasarım çalışması yapmanız gerekir.

Bir marka kimliği oluşturmak için ilk önce kaliteli bir logonuz olması gerekir. Bir logo bir marka tanımlamak için en kolay yoludur. Herkes Mc Donald’ın dev sarı M’sini ve Apple’ın ısırılmış elma logosunu ilk bakışta bilir. Logonuz, yazı tipi ve renkler de dahil olmak üzere marka web sitenizin geri kalanı için de yardımcı olabilir. Avcılar Web Tasarım çalışmanızda web sitenizden önce bir logo sahibi olmanız markalaşma için iyi olacaktır.

Web sitenizin tasarımı logonuza uygun renklerde yapılacaktır. Avcılar Web Tasarım çalışmanızın görünümü potansiyel müşterilerinizin üzerinde bırakacağı ilk izlenim açısından önemlidir. İnternet kullanıcılarının internette aradıkları ilk şey güvendir. Güven duydukları bir firmadan alışveriş yaparlar veya firmayla iletişime geçerler. İnternette güven kaliteli, profesyonel bir web sitesiyle mümkündür.

Web siteniz işinizin önemli bir parçası olacak. Çok iyi görünen bir ofisiniz, çok fazla çalışanınız olabilir ancak web siteniz kalitesiz ve ucuz görünüyorsa insanların akıllarında güven vermeyen, küçük bir işletme algısı oluşacaktır. Avcılar Web Tasarım çalışmanız bunun aksine profesyonel ve kaliteli bir tasarıma sahip olursa firmanızın da büyük ve profesyonel bir işletme olduğunu düşünecektir.

Web sitenizin görünümünün yanında kullanılabilirliği ve işlevselliği de önemli bir yere sahiptir. Web sitenize giren kullanıcılar aradıkları bilgilere kısa sürede ulaşabilmeli. Web siteniz hızlı açılmalı ve sayfalar arasında hızlı bir şekilde dolaşılabilmeli. Çok iyi görünen bir web siteniz olabilir ancak web siteniz yavaş açılıyorsa, kırık linkler varsa, insanlar aradıklarını bulamıyorsa web sitenizden sıkılarak çıkacaklardır.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri hazırladık. Avcılar Web Tasarım çalışmanız için bizimle iletişime geçerek profesyonel bir web sitesine uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

 
444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı