Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Ardahan Web Tasarım

Ardahan Web Tasarım

Küçük ya da orta ölçekli firmalar web sitesi yaptırma konusuna sıcak bakmayabiliyorlar. Web sitesi yaptırmanın bir lüks olduğunu düşünüyorlar. Ancak internet kullanım oranlarının çok fazla olduğu ülkemizde web sitesi sahibi olmak bir lüks değil işinizi devam ettirebilmeniz için gerekli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Ardahan Web Tasarım çalışmanızı neden yaptırmalısınız?

Ardahan Web Tasarım çalışmanızla sahip olacağınız web siteniz sayesinde tüm coğrafi engelleri ortadan kaldırabilirsiniz. Web sitenizle tüm ülkeye hatta dünyaya açılabilirsiniz.Doğu Anadolu Bölgesi’nde ve tüm Ardahan’da bilinen bir marka olacaksınız.

Web siteniz 7/24 açık sanal mağazanız olacak. Kullanıcılar evlerinin konforunda web sitenize girerek firmanızı inceleyecek veya ürünlerinizi satın alacaklar. Web sitenizden e-ticaret yapmayı düşünmüyorsanız yine de web siteniz olmalı. Yapılan araştırmalar internet kullanıcılarının çoğunun bir ürün almadan önce internete girerek ürünün nerelerde satıldığını ve ne kadara satıldığını araştırdıklarını gösteriyor. Yine internet kullanıcılarının çoğu hizmet ihtiyaçlarını da internetten araştırıyor. Kurslar, kuaförler, tesisatçılar hangi sektörde olursanız olun bir web siteniz olmalı. Web siteniz olmadığı takdirde potansiyel müşteriniz web sitesi olan bir firmanın web sitesine girerek iletişim bilgilerine bakacak ve o firmayla iletişime geçecektir.

Ardahan Web Tasarım çalışmanızın size kazandıracağı bir avantaj da sizi reklam maliyetlerinden kurtaracak olmasıdır.Ardahan Web Tasarım sitenizle  bir günde bile binlerce insana ulaşabilirsiniz. Eskiden bu sadece gazete ve TV reklamları ile yapılabilirdi. Bugün sadece bir web siteniz olması ve web sitenizin reklamını daha az maliyetle Google AdWords’e vermeniz yeterli olacaktır.

Ardahan Web Tasarım çalışmanızın başarıya ulaşmasının temelinde sitenizin kaliteli bir şekilde tasarlanması gerekir. Web sitenizin kalitesiz ve ucuz görünmesi kullanıcılara güven vermeyecek ve kaliteli olan web sitesini seçecektir. İnsanlara güven vermek ve firmanızın prestijini yansıtmak için kaliteli ve kurumsal bir web sitesi sahibi olmalısınız. Medanis Bilişim AŞ yılların verdiği tecrübeyle uygun fiyata kaliteli web tasarım çalışmalarıyla size destek olabilir.

  • İş gereksinimlerinizi ve umutlarınızı karşılayan tamamen işlevsel ve kullanışlı web uygulamaları.
  • Yüksek ölçeklenebilirlik ve çözüm üretkenliği sağlayan açık ve akıllı uygulama mimarisi.
  • Tüm mülkiyet maliyetini azaltmanızı sağlayan yüksek kaliteli özel web uygulaması geliştirme.
  • Mükemmel iletişimle desteklenen geliştirme süreci üzerinde eksiksiz şeffaflık.
  • QA (Kalite Güvencesi) prosedürlerini eksiksiz bir yazılım geliştirme süreci yoluyla çözebilir.
  • İstikrar sağlama, uygulama ve devam eden uygulama desteği ve bakımı.
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız Ardahan Web Tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Ardahan Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek