Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Antalya E-ticaret

Antalya E-ticaret

Medanis Bilişim AŞ, bir web tasarım şirketi + stratejik dijital ajanstır. Ekonomileri geliştiren, endüstrileri değiştiren ve sizinkine benzer şekilde işletmeleri yükselten dijital akıcı gücün bir parçasıyız. Antalya E-ticaret için doğru yerdesiniz.

Dijital ajansımız:

Müşterinizin heyecanını teşvik edin ve koruyun. Erişiminizi arttın. 13 yılı aşkın tecrübe uygulayın + “her zamanki gibi oyunda lider olun” – dijital olarak.

İşinizi genişletmede ortak olarak, masaya getirdiğimiz her çözüm anlamlı strateji ile desteklenmektedir. Basitçe söylersek: çözümünüz + özel olarak +  dikkate alınacaktır. Tasarımınız çarpıcı olacak.

Engeller + ilerleme hareketi hakkındaki tüm kaygılarınız zaten tarafımızdan çözülmüş olacak, çünkü başarı isteyen ekibinizin bir uzantısıyız.

Yeni nesil interaktif web deneyimlerinde uzmanız. Ürünü sunmanın ötesine geçmek hedeflerimizden sadece birisi. Harekete geçmek için kullanıcı ihtiyaçlarına ve davranışlarına acımasızca odaklanırız. Teknolojiyle entegre olağanüstü kullanıcı deneyimleri, müşteriler için inanılmaz bir değer yaratır ve işletme büyümesine yardımcı olur.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Antalya E-ticaret için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Kolay Ürün Yönetimi

Antalya E-ticaret iş platformumuz, masaüstünden veya cep telefonundan web sitenizde kolayca ürün eklemenizi, silmenizi ve düzenlemenizi sağlar. Yeni ürün kategorileri ekleyebilir, ürün açıklamalarını ve görüntülerini düzenleyebilir, gönderim bilgilerini güncelleyebilir ve kupon kodları tek bir yerde oluşturabilirsiniz. Artı, ölçeklenebilirlik göz önüne alındığında sistemler oluşturuyoruz, bu nedenle işletme büyümesi dijital operasyonlarınızı asla yavaşlatmayacak.

Yerleşik SEO

Antalya E-ticaret web sitesi geliştirme ekibimiz, mağazanızın maksimum kullanılabilirlik ve arama görünürlüğünü sağlamak için inşa edilmesini sağlamak için SEO ve içerik stratejistleriyle doğrudan çalışır. Bu, e-ticaret web sitenizin ana gezinme bağlantıları, ürün kategorisi ve bireysel ürün ve URL yapısı ile ilgili her şeyi içerir. Akılda bulunan SEO en iyi uygulamaları içeren bir e-ticaret işletme platformu oluşturarak, devam eden arama motoru optimizasyonu için gerekli temelleri oluşturuyoruz.

Referanslarımızı incelerseniz özel işletmeler yanında kamu kurumlarıyla da çalıştığımızı görebilirsiniz. 

Özel Entegrasyonlar

Geliştirme ekibimizin mimari tarzı (bazen REST olarak da bilinir) sayesinde harici entegrasyonlar sorun değildir. Analitik, e-posta veya sosyal medya platformlarıyla pazarlama tarafında olsun isterse dahili bir ERP veya CRM sistemi gibi daha çok iş odaklı olsun, oluşturduğumuz sistem diğer sistemlerinizle sorunsuz bir şekilde konuşabilir ve böylece tüm e-ticaret işletme verilerinizi senkronize edebilir.

Kendi Sayfalarınızı Oluşturun

İnşa ettiğimiz her e-ticaret web sitesi, birkaç dakika içinde web sayfalarını oluşturmanıza ve özelleştirmenize izin veren tescilli sayfa oluşturucu özelliğiyle eksiksiz bir şekilde gelir. Bu, mağazanızın arka ucunun yanı sıra, müşteri bakış açısıyla sitenizin görünümü ve hissi üzerinde kontrol sahibi olduğunuz anlamına gelir. Bir e-ticaret web sitesi geliştirme ekibinin yardımına gerek kalmaksızın, açılış sayfalarını promosyonlar veya reklam kampanyaları için kolayca ayarlayabilirsiniz.

Sonuç: Antalya E-ticaret sizin için oluşturulmuştur

Medanis Bilişim AŞ. ile çalışmanın, başarı odaklı bir ekip ile çalışması anlamına gelmesinin yanı sıra, e-ticaret web sitesi geliştirme için tek bir yadsınamaz yararı var: sizin için oluşturuldu. Sitenin çalışması için tıkanık eklentiler veya geriye dönük geçici çözümler yoktur. Bunun yerine, tam olarak e-ticaret işletme ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış yumuşak, çevik bir sisteme güvenebilirsiniz.

E-ticaretin her ne kadar olumsuzluğu olmasa da kapanan birçok e-ticaret sitesi var. Bunun nedenlerinden birisi işin başında e-ticaret sitesini tasarlatırken birçok noktaya dikkat edilmemesi. Antalya E-ticaret web sitenizi profesyonelce yaparak yeni işinize emin adımlarla başlamış olacaksınız.

Web siteniz şirket olarak kim olduğunuzu temsil edecektir. Ayakları yere basan bir firma olduğunuzu insanlara web siteniz aracılığıyla hissettirmeniz gerekir. Göz boyamak için çok şatafatlı bir e-ticaret sitesi yaptırabilirsiniz ancak kullanışlı olmayan bir web sitesi insanları bir daha geri dönmemek üzere e-ticaret web sitenizden uzaklaştıracaktır. Antalya E-ticaret yönünden şanslı bir il çünkü çevresindeki birçok yerleşim yerine göre daha ileride. Bunu fırsat bilerek ürünlerinizi tüm Akdeniz Bölgesi’ne, Türkiye’ye hatta dünyaya neden pazarlamayacaksınız?

Profesyonel bir e-ticaret sitesi kaliteli görünmeli ve müşterilere kullanım kolaylığı sağlamalıdır. İnsanlar aradıkları ürünlere kısa sürede ulaşabilmeli. Rahatlıkla alışveriş sepetine eklemeli ve çeşitli ödeme seçeneklerinden birini seçerek kısa sürede tüm bu işlemleri tamamlayabilmeli. Antalya E-ticaret web sitenizin telefonlarda da açılması büyük önem taşıyor. İnsanların çoğu alışveriş için bilgisayarı tercih etse de ürün araştırma kısmında telefonda kullanıyorlar. Arabada ya da yolda giderken, bir kafede otururken, arkadaşıyla konuşurken bir ürün aklına gelebilir ve araştırmak isteyebilir. Bu durumlarda Antalya E-ticaret siteniz sorunsuz açılabilmeli.

Antalya E-ticaret sitesinde ödeme seçenekleri büyük önem taşır. Sanal pos başvurusu yaparak mutlaka kredi kartıyla ödeme seçeneği koymalısınız. İnsanların çoğu kredi kartı kullanıyor. Bunun yanında kredi kartı bilgilerini vermek istemeyen ya da bankamatik kartı kullanan insanlar da unutulmamalı. Havale, Eft, kapıda ödeme, bankamatikle ödeme bütün ödeme çeşitlerini Antalya E-ticaret sitenizde mutlaka bulundurun.

Antalya E-ticaret web sitenizin önemli diğer bir özelliği de hızlı açılması gerektiğidir. Açılması 3 saniyeden uzun süren web siteleri potansiyel müşterilerinin %40’ını daha web sitesine girmeden kaybediyorlar. Web sitenizi tasarlatırken bu konu üzerinde özel olarak durun. Profesyonel bir ajansla çalışıyorsanız hız testleri yapılacağı için bunu düşünmenize gerek kalmayacaktır.

Web sitenizin diğer bir özelliği ise optimize olmasıdır. Arama motoru optimizasyonu kurulurken yapılmalı. Antalya E-ticaret web siteniz optimize edilmezse Google gibi arama motorları sitenizi taramayacak ve aralamalarda çıkmayacaksınız. Optimize olarak kurulmuş Antalya E-ticaret web sitenize SEO uyumlu içerikler girerek Google arama motorunda üst sıralara çıkabilirsiniz.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Antalya E-ticaret için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek