Logo Web Tasar覺m

Antalya E-ticaret


paylaş
Antalya E-ticaret

E-ticaretin her ne kadar olumsuzluğu olmasa da kapanan birçok e-ticaret sitesi var. Bunun nedenlerinden birisi işin başında e-ticaret sitesini tasarlatırken birçok noktaya dikkat edilmemesi. Antalya E-ticaret web sitenizi profesyonelce yaparak yeni işinize emin adımlarla başlamış olacaksınız.

Web siteniz şirket olarak kim olduğunuzu temsil edecektir. Ayakları yere basan bir firma olduğunuzu insanlara web siteniz aracılığıyla hissettirmeniz gerekir. Göz boyamak için çok şatafatlı bir e-ticaret sitesi yaptırabilirsiniz ancak kullanışlı olmayan bir web sitesi insanları bir daha geri dönmemek üzere e-ticaret web sitenizden uzaklaştıracaktır. Antalya E-ticaret yönünden şanslı bir il çünkü çevresindeki birçok yerleşim yerine göre daha ileride. Bunu fırsat bilerek ürünlerinizi tüm Akdeniz Bölgesi'ne, Türkiye'ye hatta dünyaya neden pazarlamayacaksınız?

Profesyonel bir e-ticaret sitesi kaliteli görünmeli ve müşterilere kullanım kolaylığı sağlamalıdır. İnsanlar aradıkları ürünlere kısa sürede ulaşabilmeli. Rahatlıkla alışveriş sepetine eklemeli ve çeşitli ödeme seçeneklerinden birini seçerek kısa sürede tüm bu işlemleri tamamlayabilmeli. Antalya E-ticaret web sitenizin telefonlarda da açılması büyük önem taşıyor. İnsanların çoğu alışveriş için bilgisayarı tercih etse de ürün araştırma kısmında telefonda kullanıyorlar. Arabada ya da yolda giderken, bir kafede otururken, arkadaşıyla konuşurken bir ürün aklına gelebilir ve araştırmak isteyebilir. Bu durumlarda Antalya E-ticaret siteniz sorunsuz açılabilmeli.

Bir e-ticaret sitesinde ödeme seçenekleri büyük önem taşır. Sanal pos başvurusu yaparak mutlaka kredi kartıyla ödeme seçeneği koymalısınız. İnsanların çoğu kredi kartı kullanıyor. Bunun yanında kredi kartı bilgilerini vermek istemeyen ya da bankamatik kartı kullanan insanlar da unutulmamalı. Havale, Eft, kapıda ödeme, bankamatikle ödeme bütün ödeme çeşitlerini Antalya E-ticaret sitenizde mutlaka bulundurun.

Antalya E-ticaret web sitenizin önemli diğer bir özelliği de hızlı açılması gerektiğidir. Açılması 3 saniyeden uzun süren web siteleri potansiyel müşterilerinin %40'ını daha web sitesine girmeden kaybediyorlar. Web sitenizi tasarlatırken bu konu üzerinde özel olarak durun. Profesyonel bir ajansla çalışıyorsanız hız testleri yapılacağı için bunu düşünmenize gerek kalmayacaktır.

Web sitenizin diğer bir özelliği ise optimize olmasıdır. Arama motoru optimizasyonu kurulurken yapılmalı. Antalya E-ticaret web siteniz optimize edilmezse Google gibi arama motorları sitenizi taramayacak ve aralamalarda çıkmayacaksınız. Optimize olarak kurulmuş Antalya E-ticaret web sitenize SEO uyumlu içerikler girerek Google arama motorunda üst sıralara çıkabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Antalya E-ticaret web siteniz için size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel e-ticaret siteleri için hazırladığımız ekonomik e-ticaret web tasarım paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Etiketler: entalya eticaret antalya e-ticaret antalya e-ticaret firmaları antalya eticaret firması

paylaş

İlgili YazılarYorumlar