Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Anonim Şirket Web Sitesi

Anonim Şirket Web Sitesi

Herkes bir web sitesi kurabilir; ancak güvenilirliğini anında güçlendiren, hedef kitlelere kurulmuş mesajlar ileten ve sonuçta kullanıcıları müşteriye dönüştüren stratejik ve ilgi çekici web siteleri kuruyoruz. Anonim Şirket Web Sitesi için doğru yerdesiniz.

Medanis Bilişim AŞ. Anonim Şirket Web Sitesi Tasarımında İçerik Odaklı Tasarımı Ön Planda Tutar

Anonim Şirket Web Sitesi ‘ni güzel gösteren süslemeler mesajlarınızı iletmeye yetmez. İçerik ise ziyaretçilerinizi birer müşteriye dönüştürecek anahtardır. Metin tabanlı içeriği görsel tasarım unsuruna indirgemek (metnin şekli), gerçek veriler sahte içerikler yerine geçtikten sonra şişirilmiş ve gerçekçi olmayan istemci beklentilerine neden olabilir. Tasarım kararlarımızın sayfa içeriği ve mesajlaşma tarafından belirlenmesine izin veririz ve çoğu zaman tasarımcılar, gerçek içeriği,  ilginç öğelere ilham vermek için kullanır.

İlk tasarımlar tamamlandıktan sonra, devam eden ortaklık müşterileri, düzenleri, eylem çağrılarını ve görsel hiyerarşiyi ince ayarlamak için çeşitli test araçlarının (ör. A / B testi) kullanıldığı rutin tasarım denetimlerini alıyor. Bu kesintisiz gelişme, sadece şık görünmeye devam etmenin yanı sıra potansiyel müşteri, müşteri ve gelir sunmak için işlevsellik ve ileri programlamaya sahip web siteleri oluşturuyor. Sadece iyi görünen Anonim Şirket Web Sitesi değil aynı zamanda iyi çalışan web siteleri de yapıyoruz.


Anonim Şirket Web Sitesi Yanında Markanızı Da Oluşturuyoruz

Tutarlılık, marka kimliğini oluşturmak ve şirketinizin amacını ve misyonunu görsel bir hikaye haline getirmek için anahtardır. Marka yönergelerinden, logo tasarımı, antetli kağıtlar ve bunlar arasındaki her şeye kadar, ortamlarda çoğalan güçlü görsel kimlikler geliştiriyoruz.


Anonim Şirket Web Sitesi İle Sadece Güzel Logolar Tasarlamıyoruz

En güçlü görsel kimlikler, bir şirketin temel değerlerini, güvenilirliğini ve kişilik özelliklerini anında ilişkilendiren tutarlı, zarif ve basit işaretler olan bellek kancalarıdır. İşletmenizi, kişiliğini ve neyin gerçekten değer verdiğini öğreniriz. Bu bilgileri, şirketinizin özünü yakalayan ve etkili ve otantik bir duygu ileten tasarımlara ilham vermek için kullanırız.

Burada sadece bir logo hakkında konuşmuyoruz fakat bu kesinlikle iyi bir başlangıç ​​noktası. Sitedeki tasarım ve pazarlama malzemelerinden stil kılavuzlarına, antetli kağıtlara ve hatta kartvizitlere kadar ürettiğimiz her şey aracılığıyla görsel kimlikleri taşıyoruz.Dönüşüm Odaklı Anonim Şirket Web Sitesi Tasarım

Etkili web sitesi tasarımı, güzel görünmesini sağlamanın çok ötesine geçer.


ETKİLİ ANONİM ŞİRKET WEB SİTESİ TASARIMI KULLANICILARI BELLİ BİR İŞLEM İÇİN YÖNLENDİRİR

Stratejik önerilerimiz zahmetsiz bir kullanıcı deneyimi tasarlayarak hayata geçirilir. Müşteri deneyimi, müşterilerin dijital etkileşimlerini herhangi bir cihazda kolaylıkla yapmasını sağlamakla ilgilidir. Karmaşık bir görev üstlenin ve kullanıcıların zahmetsizce sözü edilen görevi başarması için birden fazla sezgisel yollar oluşturun. Sonra bu işlemi, milletlerin değer verdiği her görev için tekrarlayın. Bir adım geri çekin, müşteri deneyimi bir kişinin bir ürün, hizmet veya şirketle etkileşiminin her yönünü kapsadığını fark edeceksiniz. Kitlenizin algısını şekillendiren herhangi bir şey, müşteri deneyimi tarafından etkilenir ve hüner, bu mikro düzeyde etkileşimleri daha büyük ve birbirine bağlı bir vizyonla birleştirir. Böylece ziyaretçilerin çoğu birer müşteriye dönüşür.Anonim Şirket Web Sitesi Tasarım ve Psikolojik Elemanlar

Belirli bir kampanya için bir açılış sayfası oluşturuyor veya alışveriş sepetinizin kullanıcı deneyimi üzerinde çalışıyor olsak da, yönlü çözümleri, renkleri ve kontrastı ve boşlukları kuşatan çok sayıda en iyi uygulama yollarını dikkate alıyoruz. Aynı zamanda çevrimiçi dönüşümde psikolojik unsurlarını göz ardı etmemeniz önemlidir (ör. Müşterilerin daha büyük bir grubun parçası gibi hissetmelerine yardımcı olmak için aciliyet ve sosyal kanıt özelliklerini yaratmak için kayıptan kaçınma teknikleri.)ANONİM ŞİRKET WEB SİTESİ DUYARLI TASARIM

Tasarım ve içeriğin dinamik olarak ölçeklendirilmesi ve önceliklendirilmesidir.ANONİM ŞİRKET WEB SİTESİ İLE OPTİMUM DENEYİM SAĞLAMA

Duyarlı web tasarımı, akıllı telefon veya 27 inçlik bir monitörde olmanıza bakılmaksızın, geniş bir cihaz yelpazesinde optimum izleme deneyimi sunan siteler oluşturmamızı sağlar. Yeniden boyutlandırma ve kaydırma gibi zorluklar olmadan veya büyük platformlar için özelleştirilmiş mobil uygulamalar oluşturmanın zaman ve masrafları olmadan kolay okuma ve gezinme olanağı sunar.

Müşterilerinizin neredeyse yarısı çoğunlukla akıllı telefonlarını kullanarak çevrimiçi hale geldiğinden bu gerçekten iyi bir şey. Aslında mobil ve tablet taramalarının üç ila beş yıl içinde masaüstüne dayalı erişimi geçmesi bekleniyor.

Anonim Şirket Web Sitesi duyarlı tasarım, bize her kullanıcının ve platforma uyacak şekilde dinamik olarak değiştirebilecek bir site kurma özgürlüğü verir. Bir medya sorgusu, yalnızca belirli cihaz sınıflarını değil, aynı zamanda çalışmalarımızı oluşturan cihazın fiziksel özelliklerini de incelememizi sağlar. Öğe sıralamalarını değiştirip kendilerini yeniden konumlandırdıkça içeriği önceliklendirir ve stratejik seçimler yaparız. Örneğin, bir kullanıcı bir akıllı telefonda gezinirken iletişim bilgileri ve sosyal medya öğelerini vurgulayabilir veya bir kullanıcı bir tablet cihazdayken metin boyutunu ve okunabilirliğini ayarlayabiliriz.

Anonim Şirket Web Sitesi Mobil-ilk

Tipik bir duyarlı tasarım projesi sırasında tasarımcılar masaüstü tasarımıyla başlar ve binlerce farklı cihaz ve ekran boyutu tarafından dikte edilen çok sayıda kesme noktası için içeriği önceliklendirmeye ve ölçeklendirmeye çalışmaktadır. Bununla birlikte, bazı istemciler için masaüstü mobil ilk tasarım üzerinden mobil trafiğe öncelik vermek isteyen kullanıcılar bu işlemi tersine çevirirler. Masaüstü sürümünü taşımak yerine, içerik en küçük ekranlar için (mobil) en iyi duruma getirilecek şekilde optimize edilir ve ihtiyaç duyulduğunda site kısıtlamaları az olan daha büyük platformlar için kademeli olarak geliştirilebilir. “Zarif bozulma” yerine “aşamalı iyileştirme” düşünün.

Anonim Şirket Web Sitesi Uygulama Tasarımı

Native, web veya Hybrid müşteriler ve kurumsal müşteriler için özelleştirilmiş,  web uygulamaları tasarlar ve kurarız. Hedef, ürünler satmak, işbirliği yapmak, haber yaymak veya uygulamayı bir ürün olarak yayınlamak olsun, her uygulama web projeleri ile aynı kapsamlı strateji ve araştırmadan geçiyor.

Anonim Şirket Web Sitesi vs Web Uygulamaları

Web uygulamaları tasarlarken, müşterilerin kullandıkları veya dahili olarak kullanmaları, amaçları web sitemizin önceliklerinden farklıdır. Web siteleri basitleştirmek için web siteleri tüketim için kullanılırken, uygulamalar etkileşim içindir. Web uygulamaları, sıkça kullanılıyor, sağlam, sezgisel işlevsellik gerektiriyor ve genellikle yalnızca tek bir odaklanmaya sahip. Bununla birlikte, web siteleri yalnızca bir kez ziyaret edilebilir ve gösterim yapmak için çok sınırlı bir imkana sahiptir. Çoğu zaman, web siteleri, kullanıcıların bilgiye erişmesine ve dönüşüm noktalarına yönlendirilmesine olanak sağlamak üzere oluşturulurken, web uygulamaları belirli görevler için bir araç olarak kullanılır.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Anonim Şirket Web Sitesi için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Anonim Şirket Web Sitesi yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek