Logo

Ankara Yazılım Şirketleri


paylaş
Ankara Yazılım Şirketleri

Web tabanlı proje yönetim yazılımı, bir projenin çeşitli aşamalarını yönetmek için kullanılan ve internette erişilebilen programlar, süreçler ve bilgi topluluğudur. Proje yönetimi, zamanlama, kritik bir yol hesaplama, zaman çizelgeleri oluşturma, görev listeleri oluşturma, kaynakları yönetme, belgeleri kontrol etme ve denetim izlerini sağlama gibi işlemleri içerir. Bu süreçlerin her biri kontrol edilebilir ve bazen proje yönetimi yazılım çözümleri aracılığıyla otomatikleştirilebilir. Ankara Yazılım Şirketleri çalışmanızla sizin de ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış bir web tabanlı yazılımınız olabilir.

Ankara Yazılım Şirketleri ile sahip olacağınız web tabanlı çözümler HTML, ASP veya PHP gibi bir tarayıcı tarafından desteklenen bir dilde kodlanır, böylece bir web tarayıcısı aracılığıyla istemciler tarafından erişilebilir. Bir ana yazılım sürümü bir sunucuya yüklenir ve korunur, böylece birden fazla istemci bu sürüme erişebilir.

Web tabanlı yazılım sayesinde ofis dışında bile olsanız internete girerek bilgilerinize ulaşabilirsiniz. İnternet tarayıcıları yani Chrome, Opera, Safari vb. üzerinden web tabanlı yazılımlara girildiği için akıllı telefon, tablet ve düşük performanslı bilgisayarlardan bile sisteme girebilirsiniz.Ankara Yazılım Şirketleri ile çalışırken ihtiyaçlarınızı söylersiniz ve size uygun olarak yazılım düzenlenir. Büyük bir işletmeyle küçük bir işletmenin ihtiyaçları aynı olmayacaktır.

Ankara Yazılım Şirketleri ile yaptığınızın çalışmanın diğer bir avantajı da herhangi bir yükleme ve kurulum yapmanız gerekmemesidir. Ankara Yazılım Şirketleri 'nin size verdiği URL, kullanıcı adı ve şifreyle sisteme giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Ayrıca güncelleme ve yükseltmeleri yapmanıza da gerek yok. Merkezden siz fark etmeden güncellemeler ve yükseltmeler yapılır. Sistemi her açtığınızda en yeni ve güncel uygulamayı kullanıyor olursunuz.

Web tabanlı yazılımlar Ankara Yazılım Şirketleri tarafından işinizi küçültmeniz durumunda yazılımınızı da küçültebilir. Aksi durumda yeni ve büyük bir proje alırsanız yazılımınızı da büyütebilir. Web tabanlı yazılımların esnek olması en büyük avantajlarından biridir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Ankara Yazılım Şirketleri yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Ankara Yazılım Şirketleri Avantajları

Tasarruf:

• Güç ve elektrik faturalarında azalma
• Donanım altyapısında sermaye harcaması yok (Sunucu yükseltmeleri, depolama aygıtları vb.)
• Ankara Yazılım Şirketleri Bazı yazılımlarda (genellikle Microsoft, anti-virüs, spam vb.) Sermaye harcamaları yok
• Azalan soğutma / iklimlendirme masrafları
• Olası kafa sayısı / personel azaltılması
• Fat İstemci PC'ler yerine İnce İstemciler ile masa üstü yenileme yapılabilir
• Bina ve ofis yerleri daha küçük olabilir (sunucu rafları için fazla alan gerektirmez) , vb.)
• Ankara Yazılım Şirketleri BT altyapı maliyetlerinin göç ettirilmesine gerek yok (son kullanıcı herhangi bir zamanı yeniden konumlandırmalıdır)
• Donanım bakım sözleşmeleri ve geçici destek hizmetleri gerekmez.

 

Yönetim Kolaylığı

Bir Ankara Yazılım Şirketleri modeli benimsendiğinde, onunla ilişkili yönetim ve devam eden destek, ortaya çıkabilecek herhangi bir sorun gidermeyi izlemek ve ele almak için destek sağlayıcısı ile birlikte düşecektir. Teorik olarak, başkasının problemi haline gelir (altyapıya bakan çok deneyimli mühendisler ve üst seviye teknolojiye sahip olan 'başkası').
Günlük işler artık kendi bünyesindeki Ankara Yazılım Şirketleri BT ekibinin sorumluluğundadır ve zamanları daha karlı görevler için daha iyi harcanabilir.

Güvenlik

• Veri kaybının bir numaralı nedeni insan hatasıdır (genellikle yedekleme bantlarını kaybetme, harici sürücüler vb.). İnsanları çevrimiçi yedeklemelerle denklemin dışına çıkardığında son kullanıcıya yönelik güvenlik riski büyük ölçüde azaltılır.
• Ankara Yazılım Şirketleri Gelen trafiği izlemek için veri merkezinde çok gelişmiş anti-virüs yazılımı kullanılır.
• Yüksek güvenlik seviyesini korumak için veri merkezlerini sayısız cihazla (alarmlar, çevre izleme vb.) Koruyun.
• Ankara Yazılım Şirketleri Bulut servis sağlayıcıları bulut hizmetlerinin sunumu için kritik olan ISO27001 (Bilgi ve Güvenlik) akreditasyonuna sahiptir.

Felaket Kurtarma

• Belirli hükümler olmaksızın, verilerinizin siteden uzak tutulmasıyla hazırlanan Ankara Yazılım Şirketleri Felaket İyileştirme çözümünüz vardır.
• Veri yanı sıra, yazılım uygulamalarınız (Exchange, Office vb.) Ayrı bir konumdan teslim edilir ve uzaktan erişilebilir

Esneklik ve Ölçeklenebilirlik

• Çok kısa sürede esnek ve ölçeklenebilir olma kabiliyeti, Ankara Yazılım Şirketleri değişen bir organizasyona sahip olan veya kısa süre içinde genişlemek isteyen son kullanıcılara büyük bir yardımcı olabilir
• Saklanması veya yedeklenmesi gereken ani bir veri akışı, hızlı bir telefon görüşmesi yapmak suretiyle bir saat içerisinde sağlanmalıdır
• Ankara Yazılım Şirketleri Buluta geçmenin bir defada gerçekleşmesi gerekmez, aşamalar halinde veya bir Hibrit çözümün bir parçası olarak aktarılabilir
• Kolay ve verimli 'çıkış stratejileri' olabilir planlama ve hükümlerin bir kısmı gerekli olmalıdır

Hizmet Siparişi Bütçeleme

• Aylık maliyetler Ankara Yazılım Şirketleri bir parçasıdır, bir mali yılın başlangıcında kuruluş, BT Altyapısı için 3 yıl öncesinden ne kadar ödüyor olduklarını bilecektir.
• Bireysel bir fatura gibi, bütçelerin yönetilmesini sağlar ve herhangi bir sürpriz olmaksızın Ankara Yazılım Şirketleri gereksiniminin tamamı için önceden ayarlıyordu

Azaltılmış Karbon Ayak İzi

Bir kuruluşun karbon ayak izini azaltmak için artan bir baskı ile Ankara Yazılım Şirketleri devreye girmesi, güç ve soğutma tüketimindeki azalma gibi şeylerle bu konuda çarpıcı bir etkiye sahip olabilir.

Bulut Bilişim Dezavantajları

Maliyet

• Ankara Yazılım Şirketleri ilk fiyat nedeniyle katılan göç masrafları için ihtiyaca, elverişsiz bakabilirsiniz
son kullanıcı (konsolidasyon ve e-postalar ve veri tekilleştirme aracılığıyla) doğru verilerini yönetmek yoksa çok pahalı olabilir • Online yedekleme
• Telefon hattının maliyetinin artması (tercihen kiralık) ve fazlalık için ikinci hat için ihtiyaç

 

Uzun Vadeli Sözleşmeler

Ankara Yazılım Şirketleri Genellikle, son kullanıcının hizmet sunucusu ile en az 1 yıllık bir sözleşme yapması gerekir (Genellikle sözleşmeyi erken bitirmek için verilen cezaya göre 3 yıl).

Güven ve Güvenlik

Verilerinizi ve BT altyapınızı başka bir şirkete teslim etmek büyük bir adım ve doğru organizasyon ile olmalıdır.
Servis sağlayıcınız büstü giderse ne olur? Veri ve Ankara Yazılım Şirketleri  BT altyapınıza ne oldu?

Yazılım uyumluluğu

Bir Ankara Yazılım Şirketleri platformunda çoğu yazılım uygulaması barındırılabilir; Bazı ısmarlama veya yüksek düzeyde yönetilen uygulamalar her zaman barındırılan Bulut altyapısıyla uyumlu olmayabilir.

Hizmetin Yavaşlığı

Ankara Yazılım Şirketleri Doğru satır kurulmadıysa, e-posta, uygulama erişimi vb. ile gecikmelere ve kaçınılmaz hayal kırıklığına neden olacak şekilde yedekleme ve yazılım dağıtımı çok yavaş olabilir.

Güvenilirlik

Sıradışı olmasına rağmen, Ankara Yazılım Şirketleri kesintileri mümkündür (Amazon ve Google Cloud platformları son örnekler). Bu olduğunda, son kullanıcı, her şeyi geri alabilmek ve mümkün olan en kısa sürede çalışmak için Cloud'u sağlayan kuruluşun merhametindedir.

Böyle bir durumda, servis sağlayıcı için en öncelikli müşteri kim olacak?

Çevresel Etki

Son kullanıcı için Ankara Yazılım Şirketleri geçiş, Karbon Ayak İzinde bir azalmaya neden olacaktır. Fakat gerçekte, sorun yalnızca başka bir kuruluşa 'kaymıştır'.
Tüm Bulutlar fiziksel sunucularda ve depolama aygıtlarında çalışır; bunlar ilgili alan, güç ve soğutmayı gerektirir. Bundan sonra, bu, servis sağlayıcı için artan Karbon Ayak İzi'ne yol açar.

Sonuç

Ankara Yazılım Şirketleri, dünyanın dört bir yanındaki en büyük kuruluşların yüzbinlerce tarafından şimdiye kadar her yerde kullanılıyor.
Bulut çözümünün sağlanması, benzersiz bir hizmet sunmaya gerçekten yardımcı olabilecek nispeten basit bir işlem olabilir.
Avantajların çoğu kuruluşun dezavantajlarından daha ağır bastığı görülüyor; en önemlisi, 3 yıllık bir süre zarfında elde edilebilecek önemli maliyet tasarrufu.
Bununla birlikte, zaman göç için doğru olmalıdır. Bu, kilit karar vericilerin Ankara Yazılım Şirketleri değerindeki güven unsurundan varolan herhangi bir yerinde donanımın amortismanına kadar bir şey ifade edebilir.
Ankara Yazılım Şirketleri BT altyapınızı ve verilerinizi üçüncü bir tarafa teslim etmekle birlikte gelen potansiyel güvenlik sorunları nedeniyle, bir servis sağlayıcı seçerken çok ciddi bir değerlendirme yapılması gerekiyor.
Ancak, güvenilir bir ortaklık oluşturulabiliyorsa, Ankara Yazılım Şirketleri dünya çapında birçok organizasyon için en verimli, güvenli ve uygun maliyetli çözümü sağlayamayacağı için hiçbir neden yoktur.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Ankara Yazılım Şirketleri için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Ankara Yazılım Şirketleri yazımıza yorum bırakabilirsiniz.


Etiketler: yazılım şirketleri ankara ankara yazılım şirketleri

paylaş

İlgili YazılarYorumlar