Logo

Ankara Yazılım İletişim


paylaş
Ankara Yazılım İletişim

Bir web uygulaması, İnternet bağlantısı olan, neredeyse herhangi bir cihaz (telefon, tablet veya bilgisayar) gibi çeşitli cihazlardan kullanılabilen bulut tabanlı bir bilgisayar uygulamasıdır. Bunlara bazen "bulut uygulamaları" denir. Her firma ihtiyaçlarına göre bir bulut uygulamasına sahip olabilir. Ankara Yazılım İletişim ile sizin de bir web tabanlı yazılımınız olabilir.

Web uygulamaları, geleneksel yazılım veya telefon uygulamaları gibi pek çok amaç için pratiktir, ancak faydaları çoktur. Bir ekip arasında bilgi paylaşmanız mı gerekiyor? Mobil cihazlar dahil olmak üzere çeşitli konumlardan veri girmeniz mi gerekiyor? Bir web uygulaması cevap olabilir. Ankara Yazılım İletişim kurarak firmanızın neye ihtiyacı olduğunu anlatmanız yeterli. Sizin taleplerini doğrultusunda size göre, özelleştirilmiş bir yazılımınız olacaktır. Küçük bir işletme fazla özellik istemeyebilir. Büyük bir işletme de her departmanı için ayrı bir özellik isteyebilir. Herkese göre yazılımlar ayarlanabilir.

Web tabanlı yazılımı hayal edebileceğiniz herhangi bir konuda hazırlayabilirsiniz. Web uygulamaları, geleneksel bilgisayar uygulamalarının geçmişte yaptığı herhangi bir amaca yönelik olarak kullanılmıştır. Örnekler, iş akışı ve proje yönetim sistemleri, zaman işleyişi / zaman giriş sistemleri, belge paylaşımı, çevrim içi veritabanları, paylaşılan kontrol listeleri, bakım kayıt sistemleri ve daha birçoğunu kapsar. Ankara Yazılım İletişim kurarak istediğiniz özellikleri ekletebilir, istediklerinizi çıkartabilirsiniz.

Web tabanlı yazılımların avantajları:

 • Bilgi paylaşımı ve işbirliği fırsatları
 • Bilginin İnternetin bulunduğu her yerden erişilmesi
 • Endüstri standartlarına dayalı sağlam güvenlik
 • Düşük maliyetli dağıtım, kullanıcı arayüzü standart web tarayıcı yazılımını kullandığından
 • Hızlı bir gelişme, çünkü kullanılan bilgisayar kodu masaüstü sistemlerde kullanılanlardan daha basit
 • Hızlı dağıtım - güncellemelerin ve yazılımın gerçekten de anında dağıtılması.
 • Web tabanlı yazılım uygulamaları ile verileriniz her gün yedeklenir. Ayrıca birden çok yerde saklanır; bu, herhangi bir veriyi kaybetmemeniz anlamına gelir.
 • Web tabanlı yazılım, masaüstü uygulamalardan daha kolay özelleştirilebilir. Farklı kullanıcı gruplarına bilgi görünümünü özelleştirmek daha kolaydır.
 • Ankara Yazılım İletişim ajansınızın sunucuları ile web tabanlı uygulamalar daha güvenli ve genellikle korsanlığa dayanıklıdır. Bu uygulamalar büyük oranda uzmanlaşmış ve deneyimli yöneticiler tarafından denetlenen adanmış sunucularda konuşlandırılır. Masaüstü uygulamaları yüzlerce veya hatta binlerce istemci bilgisayarın izlenmesini gerektirir ve bu nedenle daha az etkili olur.

Ankara Yazılım İletişim Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Ankara Yazılım İletişim kurarak birçok avantaja ulaşabilirsiniz. Bunu göz önünde bulundurarak, bulut güvenliğinin altı avantajı vardır.

 1. Uyum ve güvenliğin entegrasyonu - Yapılandırma değişikliğini ve güvenlik olaylarını tespit etmek için Ankara Yazılım İletişim Medanis Bilişim AŞ etkinlik izleme servislerinden yararlanabilirsiniz, hatta basitleştirilmiş uyumluluk raporlaması için mevcut izleme çözümlerinizle Ankara Yazılım İletişim Medanis Bilişim AŞ  etkinliğini entegre edebilirsiniz. Güvenlik ve uyumluluk gereksinimlerini karşılamanızı kolaylaştırmak ve daha hızlı hale getirmek için, Ankara Yazılım İletişim Medanis Bilişim AŞ  platformu aracılığıyla devralınan binlerce güvenlik kontrolünü yönetmeye dayalı uygunluk raporları sunuyoruz.
 2. Ölçek ekonomileri geçerlidir - Kuruluşlar güvenlik gereksinimleri sunduğunda geri bildirimlerini Ankara Yazılım İletişim Medanis Bilişim AŞ  güvenlik platformuna dahil ediyoruz. Tüm müşteriler, Ankara Yazılım İletişim Medanis Bilişim AŞ  güvenlik yeniliğinden ve müşteri geri bildiriminden yapılan iyileştirmelerden yararlanmaktadır. Geçtiğimiz yıl, yüzlerce güvenlik ve uyumluluk ile ilgili özellikler ve hizmet geliştirmeleri yaptık.
 3. Müşteri sistemleri ve uygulamalara odaklanma - Bulut, müşteri güvenlik uzmanlarının kendilerini yönetmesi gereken toplam "güvenlik yüzey alanı" nı azaltır. Bizim paylaşılan sorumluluk modeli daha yüksek seviyeli bir işletim sistemi ve uygulama güvenlik yönetimi uzmanlık odaklanmasını sağlar. İçeriğiniz, uygulamalarınız, sistemleriniz ve ağlarınızın korunması için hangi güvenlik sistemini uygulayacağınızı kontrol edersiniz; kurum içi bir veri merkezinde uygulamalar için yaptığınızdan farkı yoktur.
 4. Görünürlük, homojenlik ve otomasyon - Bulut ile zengin ama daha homojen bir dizi altyapı ve yetenek arasından seçim yaparsınız. Ortamınızda nelerin kullanılacağını işletim sistemi görüntü seviyesine kontrol edebilirsiniz. Ankara Yazılım İletişim Medanis Bilişim AŞ  gibi bulut orkestrasyon yeteneklerini kullanarak , güvenlik uzmanlarınız önceden belirlenmiş bir sistem yapılandırmasını doğrulayabilir ve daha sonra bu güvenlik açıkları, tüm güvenlik özellikleri etkin ve yerinde olarak "damgalanmış" hale getirilebilir. Örneğin, pek çok uyumluluk gereksinimini karşılamak için Ankara Yazılım İletişim Medanis Bilişim AŞ  kaynaklarının yapılandırmasını otomatikleştirmek için Ankara Yazılım İletişim Medanis Bilişim AŞ  Hızlı Başlamalardan yararlanabilirsiniz.
 5. Bulut platformları "sistemler konteynerleri" olarak - Bulut platformları, geleneksel sistemleri çevreleyen ve güvenlik konularını da içeren yeni bir "savunma derinliği" sağlayarak davranışları ve işleyişleri hakkında daha fazla bilgi sağlayan "sistemler konteynerleri" dir. Çalışan "kapsayıcı" işletim sistemleriniz ve uygulamalarınız programlanabilir, izlenebilir ve reaktif yazılımdır. Örneğin, uygulamanızın iç işleyişleri hakkında hiçbir şey bilmeden, normal ağ davranışını öğrendikten sonra, herhangi bir olağandışı faaliyete akıllı tepki verecek altyapı düzeyinde izleme alarmları ayarlayabilirsiniz.
 6. Bulut, büyük veri, güvenlik - Masraflı miktarda depolama ve işleme kapasitesine düşük maliyetle erişebildiğimiz için, müşterilerimiz bulut güvenliğini sağlamak için bulut kullanır (güvenlik bilgilerini ve günlük verilerini büyük veri analizleri çalıştırırlar ve bu sayede güvenlikleri hakkında daha fazla bilgi edinilir. duruş ve sonuçların daha hızlı iyileştirilmesine neden olur). Bulut samanlığında güvenlik olayı iğnelerini bulmak için bulutun depolama ve işleme gücünden yararlanın.

İnovasyon hızı ve artan ölçekle bulut öyküsü ancak daha iyi hale gelecektir. Ankara Yazılım İletişim Medanis Bilişim AŞ , çeviklik, görünürlük, ölçeklenebilirlik ve bütünlük sağlayan bir BT altyapısı ve güvenlik hizmetleri müşterilerimize sunma çabalarımızda çıtayı yükseltmeye devam edecektir. Operasyonel bütünlüğümüz hakkındaki hızlı geçmiş kaydımız ve hızlı yeniliklerimizle, güvenli, çevik ve uygun maliyetli BT hizmetleri sunarak hükümet misyon sahiplerine olan güvenimiz arttı.

Ankara Yazılım İletişim yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Ankara Yazılım İletişim Medanis Bilişim AŞ  için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

 Ankara Yazılım İletişim Medanis Bilişim AŞ  yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

 

Etiketler: ankara iletişim yazılım iletişim ankara yazılım ankara yazılım iletişim

paylaş

İlgili YazılarYorumlar