Logo

Ankara Yazılım Geliştirme


paylaş
Ankara Yazılım Geliştirme

Tek bir cihazda çalışabilen masaüstü yazılımlara oranla web tabanlı yazılımlar daha fazla avantaj sunar. Web tabanlı yazılımlar ile istediğiniz yerden ve cihazdan bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ankara Yazılım Geliştirme  çalışması ile firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda size özel web tabanlı yazılıma sahip olabilirsiniz.

Web tabanlı yazılımlar bir internet tarayıcı (Explorer, Chrome ...) üzerinden çalışırlar Ankara Yazılım Geliştirme ajansının size verdiği  URL, şifre ve kullanıcı adı ile sisteme giriş yapabilirsiniz. G-mail, Hotmail hesabınız varsa ya da internet bankacılığı kullanıyorsanız daha önce web tabanlı yazılım kullanmışsınız demektir.

Ankara Yazılım Geliştirme isteğinize göre web tabanlı yazılımlarda değişiklikler yapabilir. Küçük bir firma sadece muhasebe, satış, fatura gibi konuları takip etmek isteyebilir. Ancak büyük bir firma satış ve pazarlama ekibi, muhasebe, ar-ge ekibi çalışmalarını ayrı ayrı takip etmek isteyebilir. Her firmanın ihtiyacına göre yazılım oluşturulur ve buna göre maliyet verilir.

Web tabanlı yazılım uygulamaları kurulum veya sabit disk alanı gerektirmez. Kurulum için genellikle bir BT uzmanı gerektiren normal masaüstü yazılımlarının aksine, web tabanlı yazılımlara bilgisayarınızla aynı standart işletim sistemini kullanan bir web sitesi tarayıcısı üzerinden erişilir. Kayıtlı bir hesaba giriş yapmanız yeterlidir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yazılımda bir sorun olduğunda anında Ankara Yazılım Geliştirme ajansınızı arayarak destek isteyebilirsiniz. Web yazılımınızı aldıktan sonra oluşabilecek tüm sorunları ajansınız ücretsiz halledecektir.

Web tabanlı yazılımınızı güncellemeniz ve yükseltmeniz gerekmez. Ankara Yazılım Geliştirme  tarafından otomatik olarak siz farkına bile varmadan güncellemeler ve yükseltmeler yapılır. Sistemi her açtığınızda mevcut en yeni sürümü kullanıyor olursunuz. Ana sunucuda, tüm kullanıcıların erişebileceğinden daha yeni bir sürüm veya yazılım yükseltmesi yapılır. Her bir kullanıcının bilgisayarını tek tek güncelleştirmek gerekli olmadığından, yeni yazılımları kolayca başlatmak kolaydır. Ve yükseltmeler yalnızca deneyimli bir profesyonel tarafından tek bir sunucuya yapıldığı için sonuçlar daha öngörülebilir ve güvenilirdir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Ankara Yazılım Geliştirme yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Ankara Yazılım Geliştirme için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Ankara Yazılım Geliştirme yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: yazılım geliştirme ankara ankara yazılım geliştirme

paylaş

İlgili YazılarYorumlar