Logo

Ankara Gölbaşı Yazılım Firmaları


paylaş
Ankara Gölbaşı Yazılım Firmaları

Web tabanlı yazılım internet tarayıcısı üzerinden erişim sağlanan bir yazılım türüdür. Web tabanlı yazılımlara internet tarayıcısı üzerinden ulaşılabilindiği için herhangi bir cihazdan veya işletim sisteminden giriş yapılabilir. Ankara Gölbaşı Yazılım Firmaları  ile çalışarak sizin de web tabanlı yazılımınız olabilir.

Web tabanlı yazılımınız ile yapabilecekleriniz bazıları şunlardır:

 • Ülke veya dünya genelindeki distrübütörlük ofislerinden toplanan verilerin kampanyalarını analiz edebilirsiniz
 • Raporları Grafik Formda gösterebilirsiniz
 • Online Kataloğu bulunan malları sipariş edebilir, kolay arama, müşterinin siparişleri ve bütçeleri takip edebilirsiniz
 • Tahminler üretin - Ziyaretçilerinizi sitenize yönlendirin. Onların ilgilendiği şeyin ayrıntılarını elde edersiniz. 7 gün 24 saat erişilebilirsiniz
 • İş gücünüzü örneğin yaşam tarzınızı eğitebilirsiniz
 • Çalışanlar için yaşam tarzı anketi, diyet, egzersiz ve dahil bir dizi iyi niyet konusundaki tavsiyeler sunabilirsiniz.
 • Çalışanlarla her an iletişim kurabilirsiniz
 • Çevrimiçi ürün bilgileri sağlayabilirsiniz
 • Mobil cihazlar vasıtasıyla iş yerindeki çalışanlara görev bilgisi sağlayabilirsiniz

Web tabanlı yazılımlarla masaüstü yazılımların yapabileceği her şeyi yapabilirsiniz. İş yerinizin ihtiyaçlarına göre bu liste uzar gider. Ankara Gölbaşı Yazılım Firmaları  ile görüşerek ihtiyaçlarınıza özel bir yazılım yaptırabilirsiniz.

Web tabanlı yazılımların avantajları şu şekildedir:

 • Yükleme veya kurulum derdi yok
 • Basılı materyaller neredeyse tamamen ortadan kalkar. Müşteri iletişimi daha rahat ve kolay hale gelir. Uzun süre telefon görüşmeleri yapmak zorunda kalmazsınız.
 • Bilgileriniz sürekli Ankara Gölbaşı Yazılım Firmaları  tarafından yedeklenir ve korunur.
 • Güncelleme ve yükseltmeyle siz uğraşmazsınız. Merkezden otomatik olarak yapılır. Siz sistemi her açtığınızda en güncel ve son halini kullanıyor olursunuz.
 • Dünyanın her yerinden istediğiniz an bilgilerinize, raporlara, muhasebe kayıtlarına sistemdeki her şeye ulaşabilirsiniz.
 • Haftanın 7 günü 24 saat bilgilere ulaşılabilir.
 • Düşük performanslı bilgisayarlar veya akıllı telefonlarda rahatlıkla çalışır.
 • Çalışanlar kendilerini ilgilendiren bölümlere doğrudan ulaşabilir.

Ankara Gölbaşı Yazılım Firmaları Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Ankara Gölbaşı Yazılım Firmaları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Bulut hizmeti ve depolama sağlayıcıları her ölçekteki işletmeler için değerli BT çözümleri sunar. Başlangıçta kişisel kullanım için daha çok düşünülen bulut depolama iş için birçok kişisel teknolojinin ayak izlerini takip ediyor . Ankara Gölbaşı Yazılım Firmaları "Depolardan yazılıma, güvenliğe kadar, bulut hizmetleri neredeyse teknolojinin her alanını ele geçiriyor" dedi. Birçok işletme, barındırılan uygulamalar, Hizmet Altyapısı ve daha fazlası gibi kapsamlı bulut hizmetlerinden yararlanabilir . geçiş genellikle veri depolama ihtiyaçlarıyla başlar.

Birçok kişi bulutun faydalarını kişisel nedenlerden dolayı kazanır, ancak çoğu işletme henüz sıçrama yapmamıştır. Mevcut ön veri depolama alanı yeterli gibi görünüyorsa da bulut depolama alanını düşünmek için zaman ayırmadıysanız , bu avantajları gözden geçirmek iyi bir başlangıç ​​noktasıdır.

# 1 - MALİYET TASARRUFU

Birçok işletme sahibinin kafasında ilk fayda ve belki de en önemlisi maliyet avantajıdır. Ankara Gölbaşı Yazılım Firmaları Sağlayıcılar altyapı ve hizmetlerin maliyetlerini birçok işletme arasında dağıttığı için bulut depolama genellikle daha uygun olur.

İşletmenizi buluta taşımak, donanım ve bakım maliyetini ortadan kaldırır. Bu sermaye harcamalarının ve ilgili hizmet maaşlarının kaldırılması önemli maliyet tasarruflarına dönüşebilir.

Ayrıca, artan verimlilik bulut depolama düşünün sağlar.

# 2 - BASITLEŞTIRILMIŞ KOLAYLIK

Ofiste ihtiyaç duyacağınız tek şey bilgisayar ve internet bağlantısı. Sunucu donanımınızın çoğu artık gerekli olmayacak, bu da fiziksel alanı ve bakım ve çalışanların dikkatini kaldıran birşeyi ortadan kaldırıyor. Ankara Gölbaşı Yazılım Firmaları  Bulut depolama sağlayıcınız çözümünüzü sürdürecek, yönetecek ve destekleyecektir. Bu, aksi takdirde verilerinizi güvende tutmak ve sunucularınızı çalıştırmak için gerekli olan görevleri yerine getiren çalışanları serbest bırakır.

# 3 - GELİŞTİRİLMİŞ GÜVENLİK

Ankara Gölbaşı Yazılım Firmaları Bulut depolama birimi ofisinizde donanıma ihtiyaç duyulmak yerine, kurumsal düzeyde bir güvenlik sağlayan bir veri merkezinde bulunur. Ankara Gölbaşı Yazılım Firmaları Verileriniz birden çok sunucuya yedeklendiğinden, bulutta tek bir başarısızlık noktası da bulunmamaktadır. Bu, bir sunucu çökerse, verileriniz başka yerlerde saklandığı için güvenli kalır. Donanım arızası olası riskini en aza indirir, çünkü verileriniz yedekli yerlerde güvenli bir şekilde saklanır .

# 4 - HAREKETLİLİK FIRSATLARI

Bulutun sağladığı mobilite avantajları her ölçekteki işletmeler için hızla artıyor. Bugünün bağlantı dünyasında, her yerde ve yerde çalışabiliriz (ve oynayabiliriz). Havaalanında veya evde hasta bir çocukla bir uçuş beklerken yine de çalışabilir ve verimli çalışabilirsiniz. Bulut depolamadan önce, ofiste çalışma, sorunlu ve olması gerekenden çok daha fazla zaman harcıyordu. Ankara Gölbaşı Yazılım Firmaları Dosyalarınızı dizüstü bilgisayarınıza kaydetmeyi ve ardından işine geri dönmeyi ve diğerlerinin en son sürüme erişebilmesini sağlamak için güncellenmiş dosyalarınızı aktarmanız gerektiğini hatırlıyor musunuz? Eminim.

Bu örnek , taşınabilirliği sağlamak için bulut depolama aygıtının avantajlarından birinin daha öne çıktığını vurgular . Birden fazla cihazdan (örneğin telefon, tablet ve masaüstü bilgisayar) çalışıyorsanız, en son dosyayı her bir cihaza manuel olarak ekleme konusunda endişelenmeniz gerekmez. Bunun yerine, belgenizin en yeni sürümü bulutta depolanır ve cihazlarınızdan herhangi birinden kolayca erişilebilir olacaktır.

# 5 - ÖLÇEKLENEBİLİR HİZMET

Bulut depolaması ile kullandığınız şekliyle kullandığınız parayı ödersiniz. Yıl için ne kadar depolama alanına gereksinim duyacağınızı ve kullanılmayan alan için ödeme yapma riskini veya kısa kullanım süresini tahmin etmeniz gerekmez. Ankara Gölbaşı Yazılım Firmaları Bulut depolama sağlayıcıları aracılığıyla mevcut kaynakları ayarlayabilir ve mevcut gereksinimlerinizi temel alarak, değiştikçe değişiklik yapabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Ankara Gölbaşı Yazılım Firmaları için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Ankara Gölbaşı Yazılım Firmaları yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: yazılım firmaları ankara gölbaşı ankara yazılım firmaları gölbaşı ankara gölbaşı yazlım firmaları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar