Logo

Android Native Uygulama Geliştirme


paylaş
Android Native Uygulama Geliştirme

Mobil uygulamalar müşterilerinize web sitelerinden daha yakındır. Mobil uygulamalar aracılığıyla müşterilerinize özel bildirimler gönderebilirsiniz. Mobil uygulamalar dijital pazarlama araçları içinde en çok geri dönüşü sağlayan yöntemdir. Aynı zamanda marka kimliğinizi tamamlayıcı özelliği de vardır. Android Native Uygulama Geliştirme çalışması yaparak siz de müşterilerinize özel bildirimler göndererek mağazaya gelmesini sağlayabilirsiniz.

Android Native Uygulama Geliştirme yani native mobil uygulama belli bir işletim sistemine göre yapılan mobil uygulamalardır. Örneğin Android için yapılıyorsa sadece Android işletimli cihazlarda, IOS için yapılıyorsa sadece IOS işletim sistemine sahip cihazlarda çalışabilir.

Android Native Uygulama Geliştirme ile mobil cihazın bütün özelliklerine ulaşılabilir. Örneğin konum bilgisine ulaşılarak coğrafi kısıtlama ile bildirimler gönderilebilir, mikrofon ve kameraya ulaşarak bunların kullanılabilmesini sağlar. Native ve Hybrid mobil uygulama yöntemleri ile birçok özelliğe sahip bir mobil uygulama yapılabilir. Ancak hız ve performans istiyorsanız native mobil uygulama tercih edilmesi daha iyi olacaktır.

Android Native Uygulama Geliştirme ile yapılan mobil uygulamalar sadece hangi cihaz için için yapıldıysa onda çalışır demiştik. Kullanılan işletim sistemleri ve cihazlar şunlardır:

İşletim SistemeriCihazlarUygulama Mağazaları
Apple IOSIphone ve Apple TabletlerApple App Store
AndroidBaşlıcaları; Samsung, HTC, Simens, Sony, Asus, LG
(hemen hemen tüm telefonlar)
Google Play Store
Windows MobileBaşlıcaları; Nokia Lumia, Windows Phone, HuaweiWindows Phone Store
BlackberryBlackberryBlackBerry App World

Android Native Uygulama Geliştirme için başlangıçta bir işletim sistemine göre uygulama geliştirebilir ve geri dönüşleri göre farklı işletim sistemlerinde de çalışan örneklerini yaptırabilirsiniz.

Android Native Uygulama Geliştirme de bilmeniz gereken özelliklerden biri de ülkemizde en çok kullanılan mobil uygulama işletim sistemi olması. Birinci sırada Android ikinci sırada IOS  işletim sistemi var. Mobil uygulama yaptırmayı düşünüyorsanız bunları bilmeniz yararlı olabilir.

Android Native Uygulama Geliştirme çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

Android Native Uygulama Geliştirme yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Android Native Uygulama Geliştirme  için 444 5 698 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

Android Native Uygulama Geliştirme yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: native uygulama geliştirme android android native uygulama geliştirme

paylaş

İlgili YazılarYorumlar