Logo

Android Native Uygulama


paylaş
Android Native Uygulama

Mobil uygulamalar müşterilerinize anında bildirim gönderme özelliğinin yanı sıra marka kimliğinizi tamamlayıcı role de sahiptir. Sadece müşteri odaklı değil üretici firma ve aracı firma içinde büyük kolaylıklar sağlayabilir. Üretici firmaların müşterileriyle ürün, stok bilgilerini paylaştıkları masaüstü yazılımları mobil uygulamalarla entegre hale getirip müşterilerine datalarını hızlı bir şekilde sunmalarına olanak tanır. Android Native Uygulama ile siz de mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

Android Native Uygulama ile sahip olduğunuz mobil uygulama size birçok kolaylık sağlayacaktır. Eski yöntemlerden biri olan kampanyalar için katalog bastırmak artık geride kaldı.

Android Native Uygulama ile iş yerinize yakın olan veya önünden geçen mobil uygulama sahiplerine bildirim gönderebilirsiniz. İndirimler, kampanyalar, ufak hediyelerle insanları mağazanıza çekebilirsiniz. Örneğin mobil uygulama ile mağazaya gelecek ilk beş müşteriye kasada ekstra %25 indirim imkanı sağlayabilirsiniz.

Android Native Uygulama mağazanıza gelen müşteriler her gelişleri için puan kazanabilir. Bu yöntem her sektörde uygulanabilir. 10 kahve alana on birinci kahve hediye olarak verilebilir. Bu tarz kampanyalar müşteri sadakatini arttırır. İnsanlar alışveriş yapmaktan ayrı bir zevk alırlar ayrıca biriktirdikleri puanları kullanmak için mecburen yine alışveriş yapmaları veya bir şey sipariş etmeleri gerekir.

Android Native Uygulama çalışması ile coğrafi kısıtlama özelliğinin yanı sıra kamera ve mikrofon gibi telefonun birçok özelliğine ulaşılabilir. Native mobil uygulamanın en büyük avantajı budur. Hybrid mobil uygulama ile de özelliklere ulaşılır ancak native daha iyi performans ve hız sağlar. Bütçenize göre native ya da hybrid mobil uygulama yapma yöntemlerinden birini seçebilirsiniz.

Profesyonel bir ekiple çalıştığınız takdirde onlar sizi zaten yönlendirecektir.

Hybrid Mobil Uygulama Geliştirme çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

Yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Android Native Uygulama için 444 5 698 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

Android Native Uygulama yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: native uygulama android android native uyglama

paylaş

İlgili YazılarYorumlar