Logo

Aksaray Web Tasarım


paylaş
Aksaray Web Tasarım

Bir web sitesi sizi ve şirketinizi haftanın 7 günü 24 saat temsil etmektedir. Çevrimiçi broşür, mağaza, müşteri hizmetleri temsilcisi ve pazarlama uzmanıdır. Sadece sizin için çalışır. Aksaray Web Tasarım siteniz, pazarlama maliyetlerinizi düşürmenize ve daha iyi müşteri ilişkileri kurmanıza yardımcı olan güçlü bir reklam aracıdır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Aksaray Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Form + İşlev = Daha İyi Web Siteleri

Web hakkında coşkulu davranıyoruz ve sonuç veren web siteleri oluşturmak bizim tutkumuz. Aksaray Web Tasarım sitenizi oluşturmamız için bizi tuttuğunuzda, sizinle görüşür ve şirketiniz, gereksinimleriniz, ihtiyaçlarınız, hedefleriniz ve web sitenizle ne tür bir geri dönüş türü hakkında her şeyi öğreniriz. Ardından, endüstrinizi, rakiplerinizi, kitlenizi ve onlara ulaşan şeyleri araştırmaya başlarız. Daha sonra, sihri gerçekleştirecek sürece başlarız.

Sizi arkadaşlarımızla tanıştırmamıza izin verin: Form ve İşlev. Web sitenizin görünümü ve işlevselliği yalnızca potansiyel müşteriler için değil aynı zamanda arama motorları için de önemlidir. Altı Şekil Tasarımında çevrimiçi varlığınızın en önemli yönlerine odaklanıyoruz: şekil ve işlev.

Form, web sitenizin estetik ve semantik yapısını ifade eder. İşlev, web sitesinin mekaniklerinin sezgisel seyrüseferliğini ve doğru şekilde çalışmasını ifade eder. Formu ve işlevi birleştirdiğinizde, web siteniz hem tüketiciler hem de arama motorları için kullanımı kolay ve etkili bir araçtır. Tüketiciler aradıkları bilgileri kolaylıkla bulabiliyorlar. Arama Motorları, arama sonuçlarında web sitenizi düzgün bir şekilde sıralamak için anlamsal kodu kullanmaktadır.

İçerik yönetim sistemi

Aksaray Web Tasarım web sitelerimizi ödüllü bir İçerik Yönetim Sistemi (CMS) kullanarak oluşturuyoruz. CMS, değişiklikler yapmak ve düzenli web sitesi bakımını gerçekleştirmek için web sitenize yönetici olarak giriş yapmanızı sağlar. Web sitenizi güncelleme zamanı bulamazsanız, sizin için yapabiliriz.

Özel Uygulama Geliştirme

Aksaray Web Tasarım bir web sitesi alışveriş sepeti gibi, web sitenize daha fazla işlev katan , çevrimiçi bağış kabul eden, öğrenci öğrenme portalları, çevrimiçi dizinler ve çok daha fazlası bulunan geniş bir web uygulamaları kütüphanesine sahibiz. Bu web uygulamaları, web sitenize müşterilerle daha fazla etkileşim ve bağlantı sağlar. Bu genişletilmiş işlevselliği temel web tasarımının ötesine taşıyor. Web sitenizin daha fazla görünürlük vermesine yardımcı olur ve web sitenizin müşterilerin kullanmak istediği bir hizmet sunduğu için web sitenize daha fazla trafik çeker.

İhtiyacınız olan belirli bir web uygulamasına sahip değilsek, onu sıfırdan inşa edeceğiz.

Web sitenizin amacı ne olursa olsun kaliteli bir web sitesiyle başarıya ulaşabilirsiniz. Aksaray Web Tasarım çalışmanızın kaliteli ve kurumsal bir görünüme sahip olması sizi sanal dünyadaki rakiplerinizin önüne geçirecek.

Aksaray Web Tasarım çalışmanızı profesyonelce yaptığınızda müşterilerinize ulaşmanız daha kolay olacaktır. Bir kampanya ya da indirim yaptığınızda dükkanınıza astığınız reklamlarla veya el ilanlarıyla bunu duyurursunuz. Ancak bu reklamların kaç kişiye ulaştığını bile bilmezsiniz. Web siteniz sayesinde istediğiniz an duyuruları yapabilir ve web sitenize giren kişi sayısını görüntülenme oranlarını takip ederek reklam çalışmalarınızı yönetebilirsiniz.

Aksaray Web Tasarım çalışmanızın kaliteli ve kurumsal bir marka gibi görünmesi için tutarlılık önemli bir faktördür. Web tasarımının, logonun, kartvizitin ve sosyal medya profillerinin birbiriyle tutarlı yani uyumlu olması gerekir. Profesyonel bir ajansla çalışarak bir kerede bunların hepsini birden yaptırabilirsiniz. Bu sayede kurumsal bir marka olarak bilineceksiniz.

İnsanlar hiçbir zaman ucuz ve kalitesi görünen bir web sitesinden alışveriş yapmak ya da hizmet almak istemez. Aksaray Web Tasarım çalışmanızın kaliteli görünmesi potansiyel müşterilerinize güven verecektir. İnsanlar web sitenize baktığında daha bu web sitesi için emek harcanmış ve bilinçli bir yatırım olarak yapılmış diye düşünmeliler.

Aksaray Web Tasarım çalışmanızın son teknolojiler kullanılarak web tasarımın son trendlerine göre yapılmış olması önemlidir. Web siteniz son trendlere göre yapılacağından uzun zaman demode olmayacak ve yıllar boyunca web sitenizde ufak güncellemeler yaparak kullanabileceksiniz. 2-3 seneye bir web sitesi yaptırmak zorunda kalmayacaksınız.

Web site tasarımınız kaliteli bir şekilde yapıldığında sitenize giren müşteriler sitenizi beğenecek ve sitenizde dolaşmaya, ürünleri incelemeye devam edeceklerdir. Aksaray Web Tasarım çalışmanızın hem estetik ve kurumsal görünmesi hem de kullanışlı ve işlevsel olması önemli bir konudur. Web sitenize giren kullanıcılar aradıkları bilgiyi kısa sürede bulabilmeli. Şöyle düşünün bir web sitesine girdiğinizde görünümü çok hoşunuza gitti diyelim. Çok farklı bir tasarımı var. Ancak web sitesinde gezinirken sayfalar zor yüklenirse, aradığını menüleri bir türlü bulamazsanız, tıklamaya çalıştığınızda başka bir şey açılırsa bundan memnun kalmaz ve daha iyi bir web sitesine girersiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Aksaray Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Etiketler: web tasarım aksaray aksaray web tasarım aksaray web tasarımı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar