Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
AdWords Ajans

AdWords Ajans

Google reklamlarını verebilmek için herkes bir AdWords hesabı açabilir ve kendi reklamlarınızı kendiniz verebilirsiniz. Ancak hedefiniz sadece reklam vermek değil. Hedefiniz en az harcamayı yaparak en verimli reklamı verebilmek olmalı. Bu yüzden AdWords Ajans ile çalışmalı ve reklamlar için fazla ödemekten kurtulmalısınız.

Google AdWords reklamları farklı bir sistemle çalışır. Klasik reklam vermede parayı verirsiniz ve reklamınız yayınlanır. Ancak Google’da büyük bir rekabet var. Diyelim ki “X marka çamaşır makinesi” kelime grubuna reklam vereceksiniz. Bu kelimeleri kullanarak reklam vermek isteyen birçok beyaz eşya firması olacaktır. Google burada devreye giriyor ve en yüksek parayı ödeyen firmanın reklamını yayınlıyor. Ayrıca tıklama başına ödeme yaptığınız için yanlış seçebileceğiniz her kelime için fazladan para ödemek zorunda kalırsınız.

AdWords Ajans yani Google partner olmanın bazı avantajları vardır. AdWords Ajans ‘ları Google sertifikası alabilmek için çeşitli sınavlardan geçerler, bu işin eğitimini alırlar. . Google, bu sertifikaların güncel olduğunu ve şirketin veya ajansın Google’ın hesap yönetimi en iyi uygulamaları standartlarını karşıladığını garanti eder.

AdWords Ajans ‘ları negatif anahtar kelimeleri, reklamların içindeki site bağlantılarını, reklam uzantılarını, sıralı eşlemeli anahtar kelimeleri, AdWords ile bölünmüş testleri, geniş eşlemeli değiştirilen anahtar kelimeleri, reklam yayını zaman planlamasını ve daha fazlasını kullanmayı öğrenmekle yükümlüdür.

Diyelim ki siteniz kötü amaçlı yazılım ile ilgili bir sorun yaşıyor ve AdWords kampanyalarınız kapanıyor. Bu kampanyalar tekrar etkinleştirilene kadar para kaybetmeye devam edersiniz. Bu konunun ele alınması bazen günler alabilir, ancak siz veya AdWords Ajans bir Google Agency Team’e erişirse, sorun derhal ele alınabilir.

AdWords Ajans, onların en iyi uygulamaları istihdam edilir göstermeleri gerekmektedir. Bu, en fazla müşteriyi, bir müşterinin sitesine çekmek için reklamlarda ayrı ayrı test yapmayı ve farklı anahtar kelimeler ve mesajlaşmalarla kampanya grubu başına birden çok reklam bulunduğunu garanti etmeyi içerebilir. Google, bir müşterinin hedef pazarına giren çeşitli demografik bilgileri hedefleyerek devam eden denemeleri teşvik eder.

Google AdWords Reklam Verme  çalışmaların da yardıma mı ihtiyacınız var? Medanis Bilişim AŞ Google AdWords sertifikalı ekibiyle size en karlı reklam kampanyalarını hazırlayabilir. Hedefimiz size mümkün olduğunca az reklam gideri çıkmasını sağlayarak, çok fazla kar etmenizi sağlamak olacaktır. 

Google AdWords Reklam Verme çalışmalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AdWords Ajans Yazımıza yorum bırakarak yazımızın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Sizce AdWords Ajans ile çalışmak neden önemli?

About Author

Medanis Destek