Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Adana Web Tasarım

Adana Web Tasarım

İşe yarayan çözümler tasarlamak ve Adana Web Tasarım ile ziyaretçilerinizi birer müşteriye dönüştürmek öncelikli hedefimizdir.

Medanis Bilişim olarak web siteleri tasarlarken özgün ve güzel web siteleri yapmayı hedefleriz. Adana Web Tasarım sitenizin ziyaretçileri web sitenize sizin hakkınızda bir şeyler öğrenmek, ürün veya hizmetlerinizi incelemek için geleceklerdir. Hizmetlerimizin temelinde web sitenize gelen ziyaretçilerin birer müşteriye dönüşmesi vardır.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Adana Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken hedeflerinizi ve hayalinizdeki tasarımı bize anlatmak. Biz hedeflerinizi görsel bir konsepte ve çevrimiçi deneyimlere dönüştürüyoruz. Adana Web Tasarım için her zaman mobil uyumlu web siteleri tasarlarız. Kullanıcılar bir tabletten veya akıllı bir telefondan web sitenize girse de web sitenizi sorunsuz görüntüleyeceklerdir.

Özel şirketlerin yanında kamu kurumlarıyla çalışmanın gururunu taşıyoruz. Referanslarımızı inceleyin.

Marka ve Teminat

WEB SİTENİZ EN DEĞERLİ VARLIKLARINIZDAN BİRİDİR

İşletmenizin markası başkalarının sizi nasıl gördüğüyle başlar. Etkili bir marka olmak istiyorsanız amacınızı ve kişiliğinizi tutarlı olarak iletmelisiniz. Adana Web Tasarım tutarlı bir imajın iletilmesi, bir işletmenin ve izleyicilerin birçok yönünü dikkate almamızı ve bu faktörlerin bir bütünün parçası olarak birlikte çalışmasını tasarlamamızı gerektirir. Markanız, çevrimiçi deneyiminizin temel taşıdır. Adana Web Tasarım, logo tasarımı, ikonografi ve baskı teminatı gibi yeni veya revize bir marka standartı oluşturmak için sizinle birlikte çalışabilir veya yeni web sitesi projeniz için mevcut marka varlıklarınızı geliştirebiliriz.

Sınırsız Tasarım İmkanları

İsteğinize bağlı olarak Adana Web Tasarım ile animasyonlu grafikler, viral bir kampanya, çevrimiçi reklamlar, web uygulaması, mobil uygulama çözümleri sunabiliriz.

İçerik Yönetimi

Büyük, doküman ağır sitelerden küçük e-ticaret mağazalarına kadar, herkesin yapabileceği kadar kolay içerik yönetmek için sistemler geliştirdik. Sosyal medya hesabınızı yönetir gibi Adana Web Tasarım web sitenizi yönetebilir ve istediğiniz zaman içerik girişi yaparak web sitenizi güncelleyebilirsiniz. Web sitenizi teslim ederken bu konuda size eğitim vereceğiz.

Özel Gelişim

İş Hedeflerinizle Uyumlu Dahili Özel Çözümler

Satış ekibiniz için özel bir bildirim çözümü mü gerekiyor? Ofiste dağınık olan tüm verileri yönetmek için bir eklenti nasıl olur? Adana Web Tasarım ile en yeni web teknolojileriyle ilgili ustalığımız, sizin için herhangi bir iş zorluğu için doğru özel çözümü geliştirmemizi sağlar.

Sosyal ve Promosyonlar

Sosyal paylaşım ağlarını kullanarak işletmenizi kurun, büyütün ve para kazanın.

Sosyal medya takipçilerinizi çevrimiçi olduklarında sizden bir şeyler satın almaları için sitenize yönlendirebilirsiniz. Adana Web Tasarım en yeni sosyal API’ları kullanarak çekirdek kitlenizi tanımlamanıza ve hedeflemenize yardımcı olabiliriz. Potansiyel müşterileri yakalayan açılış sayfalarını geliştirmenize ve tanıtmanıza yardımcı olabilir ve maksimum müşteri dönüşümü için kullanıcı verilerinizi mevcut sitenize veya uygulamanıza entegre eder.

 

Pazarlama Otomasyonu

Değerli Zamanın Boşaltılması

Pazarlama hızı çok hızlı bir hale geldi ve elle tutmaya çalışmak kayıp bir neden. Pazarlama otomasyonu, Adana Web Tasarım web sitenizdeki kullanıcı etkileşimlerine dayalı olarak otomatik e-posta veya bildirim göndermenize ve verileri profillere ve raporlara derleyerek mesajlaşma ve iletişim alanına odaklanmanıza olanak tanır.

Kendi web tasarımlarımızda yer almamızı istiyorsanız, tek yapmanız gereken HTML el koduna dönüştürmek üzere PSD dosyasını göndermektir. Sadece PSD değil, bir dizi diğer popüler formatları da kabul ediyoruz.

Medanis Bilişim AŞ’de web tasarım hizmetlerindeki tasarımcılar dönüştürme süreciyle tamamlandıktan sonra geribildirim almak için sizinle iletişime geçecekler. Görüşlerinize dayanarak, her şeyi tam istediğiniz gibi yaptığınız şekilde işi değiştireceğiz ve ince ayar yapacağız.

Üçüncü aşamada, çapraz tarayıcı uyumluluğunu sağlamak için sonuçlandırılmış kodu test edeceğiz. Bu testler, kodlarımızın performansını Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari, Internet Explorer ve diğer tüm büyük tarayıcılarda kapsamlı bir şekilde değerlendirmeyi kapsıyor.

Kodların sorunsuz çalıştığını% 100 emin olduktan sonra, HTML dosyalarını teslim edeceğiz. BU KADAR BASİT!

Arama motoru optimizasyonu

Başarı İçin Web Sitenizi Konumlandırın

SEO yılda dramatik bir şekilde değişti. Hileler ve vekillerin günleri bitti ve zengin içeriğe sahip iyi tasarlanmış ve doğru kodlanmış Adana Web Tasarım web sitelerine ödül veriliyor. Neyse ki, bilgi mimarisinde uzmanız ve tüm web sitelerimiz en iyi uygulamaları takip ediyor.

Sosyal ve Promosyonlar

Çoğu Zaman Harcadıkları İzleyiciye Ulaşın

Hedef kitleniz ürün veya hizmetiniz nedir? 2 milyondan fazla günlük aktif kullanıcısıyla Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal ağlar müşterilerinize ulaşmanın yeni yoludur. Adana Web Tasarım ile bu sosyal fırsatlardan ne kadar yararlanıyorsunuz?

İstediğiniz müşterilerin türünü ve işinizi büyütmeniz gereken bir sedan Adana Web Tasarım sosyal pazarlama stratejisi oluşturmanıza yardımcı olalım. Promosyonlardan ve reklamlardan “beğenilen” kampanyalara kadar, bütçenize ve hedeflerinize uyacak çözümlerimiz var.

Türkiye’de evinde internet olan kişilerin oranı 2016 Nisan ayı verilerine göre %76,3 oldu. Evinde internet olmayanların %29’u ise iş yerinden veya okuldan internete girdiklerini belirtiyor. İnternet kullanım oranları bu kadar artmışken ve artmaya devam ederken Adana Web Tasarım çalışması yaptırmak için daha fazla beklememelisiniz.

Adana Web Tasarım çalışmanızı yaptırmaya karar verdiğinizde önünüze birkaç seçenek çıkacaktır. Çok ucuza web siteleri olduğu gibi ekonomik veya çok pahalı siteler de var. Bunlardan hangisini seçmelisiniz?

Ucuz veya ücretsiz şablon siteler

Web sitenizi yaptırmaya karar verdiğinizde karşınıza 99 TL’ye veya ücretsiz web sitesi reklamların çıktığını göreceksiniz. Adana Web Tasarım çalışmanız için ucuz bir web sitesi yaptırmak başta çekici gelebilir ancak ucuz diye çıktığınız bu yolda tahmininizden daha fazla harcayabilirsiniz. Bu tarz web sitelerinde yönetim paneli olmaz. Yönetim paneli olmadığı için her içerik yüklemek istediğinizde veya sitenizde bir bilgiyi değiştirmek istediğinizde bir tasarımcıya ücret ödemek zorunda kalırsınız. Ayrıca ucuz veya ücretsiz şablon siteler Google optimize değildir. Bu yüzden arama motorları tarafından taranmazlar ve arama motorlarında çıkmazsınız. Ucuz ve kalitesiz görünen bir web sitesine hiçbir kullanıcı güven duymayacaktır. Web sitenize giren müşteriler sizin hakkınızdaki kararını web sitenizin kalitesine göre verecektir. Bunun gibi daha birçok sebep yüzünden bu tarz web sitelerini kesinlikle önermiyoruz. Profesyonel görünmeyen bir web sitesi işinize zarar verecektir.

Ekonomik web tasarım paketleri

Adana Web Tasarım çalışmanızı yaptıracağınız zaman web ajanslarının sitelerine koydukları web tasarım, e-ticaret, Google AdWords paket fiyatlarını ve özelliklerini inceleyin. İhtiyaçlarınıza göre özellikleri seçin ve paketinizi belirleyin. Paket üzerinden site yaptırmak her zaman daha avantajlıdır. Ajans size sonradan ekstra bir ücret çıkaramaz. Adana Web Tasarım için kurumsal bir firmayla çalışmanın avantajı ise istediğiniz zaman teknik destek alırsınız ve web siteniz için garantiniz olur. Garanti şartları kapsamında web sitenizin garantisi ajans tarafından verilir.

Özel web tasarım

Adana Web Tasarım çalışmanızla gerçekten büyük paralar kazanmayı hedefliyorsanız mutlaka özel tasarım yaptırmalısınız. Size özel sıfırdan başlanarak kodlanan özel tasarım siteler web sitelerinin en kalitesidir. Zaman ve para açısından biraz fazla olsa da verdiğiniz paranın karşılığını mutlaka alırsınız.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Adana Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir