Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Adalar Web Tasarım

Adalar Web Tasarım

Web siteniz yapıldıktan sonra bazı şeyleri değiştirmek sıkıntı olabilir. Bu yüzden” İyi bir web sitesi nasıl olmalı? Profesyonel web tasarımın faydaları neler? Adalar Web Tasarım çalışmanızı neden profesyonel bir ajansa yaptırmalısınız?” sorularına cevap vererek ileride yaşayacağınız sorunların önüne geçebiliriz.

Web siteniz için harika görsel tasarımlar, resimler, grafikleri animasyonlar geliştirilebilir ancak öncelikle firmanız ne mesaj vermek istiyorsa bu dikkate alınmalı. Bazen basit bir şekilde ifade etmek en güçlü anlatma yöntemi olur. Örneğin Facebook’u ilk açtığınızda bir oturum açma modülü ve “yeni insanlarla tanışmaya ve arkadaş olmaya hazır mısınız?” gibi açıklayıcı bir cümleyle karşılaşırsınız. Sade ve etkileyici. Adalar Web Tasarım çalışmanızın da ana sayfası sade ama şık ve kurumsal olmalı ve firmanız ne iş yapıyorsa bunu ilk bakışta yansıtmalı. İnsanlar bu web sitesi ne işe yarıyor diye düşünmemeliler.

Web sitelerinin kolay kullanılabilmesi ve sayfalarının da hızlıca açılması önerilir. Ayrıca kullanılan yazı karakterlerinin ve renklerinin gözü yormayacak şekilde, kolay okunabilir olması önemlidir. Adalar Web Tasarım çalışmanızda ayrıca Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerine doğrudan paylaşım yapmayı sağlayan sekmeler de bulunmalı. Böylece internet kullanıcısı hoşuna giden bir ürünü veya içeriği hesabından paylaşarak sizin reklamınızı yapmış olur.

Adalar Web Tasarım çalışmanızın arama motoru optimizasyonu yoksa web sitenize organik trafik çekme şansınızı daha baştan yok ediyorsunuz demektir. Web sitenizin daha çok kişiye ulaşmasını istiyorsanız Yahoo, Bing, Google gibi arama motorlarıyla uyumlu çalışması gerekmektedir. Bütçeniz varsa SEO çalışmaları için danışman bir ajansla çalışmanız en iyisi olacaktır. Ancak bütçeniz yoksa günde 2-3 saatinizi web sitenize ayırarak sitenizin arama motorlarında yükselmesini sağlayabilirsiniz. Zaman harcamak istemiyorsanız Google AdWords reklamlarından faydalanarak belli bir bütçe karşılığında üst sıralarda çıkabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonelliği ile sizlere özel web tasarım paketleri hazırladık. Adalar Web Tasarım çalışmanız için bizimle iletişime geçerek uygun fiyata kaliteli bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Adalar Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz. 
bizim yaklaşımımız

YAKLAŞIM

İnternet Pazarlamacılığı konusundaki bütüncül yaklaşımımız, pazarlama ve satış liderlerine yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.
Hizmetler

HİZMETLER

İnternet Pazarlama hizmetlerimiz, gelen pazarlamadan SEO / SEM’e ve web sitesi tasarımına kadar uzanmaktadır.
Uzmanlık

UZMANLIK

Çeşitli endüstrilerdeki işletmelerin İnternet Pazarlamasında başarılı olmalarına yardımcı oluyoruz.
İşimiz

İŞİMİZ

Müşterilerimizin dijital başarıya ulaşmasına nasıl yardımcı olduğumuz hakkında daha fazla bilgi edinin.
Hizmetler-Icon5.png

KAYNAKLAR

Bilgimizi, çeşitli çevrimiçi araçlar vasıtasıyla paylaşmak isteriz.
Hizmetler-Icon6.png
Yetenekli Medanis Bilişim AŞ. ekibi ile tanışmak için biraz zaman ayırın.

About Author

Medanis Destek