Logo Web Tasar覺m

2018'de İlgi Görecek Ürünler


paylaş
2018'de İlgi Görecek Ürünler

Okulların tatile girmesine kısa bir süre kaldı. Anne babalar çocuklarına karne hediyesi almak için araştırmalara başladı bile. Sizin için 2018'de İlgi Görecek Ürünler 'i derledik. Bu ürünler çocukların hatta büyük teknoloji tutkunlarının bile çok hoşuna gidecek. Bu ürünleri şimiden e-ticaret sitenize koyarak web sitenize ilgi çekmeyi ve ürünleri satmayı başarabilirsiniz.

2018'de İlgi Görecek Ürünler eskisinden çok farklı. Eskiden çocuklar bebekler, arabalar veya ahşap oyuncaklarla oynuyordu. Artık sizi takip eden, kendi kendine programlanabilir robotlar, 3D yazdırma kitleri ve sürükleyici sanal gerçeklik (VR) oyun konsollarının bulunduğu uçakları, en yeni neslin hediye listelerinde sıkça buluyoruz.

Son zamanlarda "şeylerin interneti" yani giyilebilir teknoloji ve yönetilebilir ev teknolojisi sayesinde bu tatil sezonunda göreceğimiz harika araçların bazılarını paylaştık.  Ürünler açıkçası pahalı, ancak uzun sürmeyecek bu cihazlar yakında herkesin alabileceği ücretlerle satışa sunulacak. Şimdilik sadece teknolojinin nereye gittiğine bir göz atmak için ürünleri inceleyin. Bundan 10 yıl önce bile bu ürünler birer hayal ürünüydü günümüzde ise parası olanların rahatlıkla alabileceği şekilde piyasada bulunuyor.

2018'de İlgi Görecek Ürünler

Underwater_Drone_1117.png

2018'de İlgi Görecek Ürünler : SUALTI DRONU

Dronelar hem popülerliklerinde hem de teknolojide büyümeye devam ediyor. Piyasadaki en yeni (ve en güzel) modellerin bazıları, 4K video kaydetmek için su altında kalabilir ve 98 fitye kadar dalabilir. Navigasyona yardımcı olması için telefonunuza bile akabilirler. Balık tutmayı seviyorsanız, 131 fitye kadar balık bulabilmeniz için bir balık bulucu sonarına ekleyebilirsiniz . Bu, yakında VR-googles ile yönlendirilecek ve kafanızı hareket ettirerek dronda gezinmenize izin verilecek.

Tekneyi ve bu gemiyi nasıl güvenli bir şekilde kullanacağınızı tahmin edemiyoruz.

Ekran görüntüsü 2017-11-22 08.45.29.png

2018'de İlgi Görecek Ürünler : VİDEO SES ASİSTANI

Bu, büyük olasılıkla bu sezonda verilecek en önemli hediyeler arasındadır. Artık popüler ses asistanında bir video göstergesi var. Böylece, Alexa'dan bir tarif hazırlamasını, flaş haber brifinglerini veya hava durumu güncellenmesini göstermesini, birinin güvenlik kamerası veya görüntülü görüşme yapmayı isteyebilirsiniz. Ayrıca anında diğer ses aygıtlarına bağlanır.

Ses asistanları standart bir teknoloji parçası haline geliyor.

POSTER INCE TV
Ekran görüntüsü 2017-11-22 08.50.48.png

İki ya da dört adamın büyük bir ekran TV'si olması gerektiğinde hatırlıyoruz. Daha da inceltiliyor ve daha hafif oluyorlar. LG'nin yeni W7 65 ve 77 inç TV , en iyi görüntü kalitesi ile piyasadaki en ince ve en hafif seçenekler arasındadır. Bunlar duvardaki poster kadar incedir ve almak için bir tüy kadar hafif.

3D_Pen_1117.png

2018'de İlgi Görecek Ürünler : 3B BASKI KALEMİ

2018 yılının en iyi oyuncaklarından biri, çocuklara çizimleriyle oynayabilecekleri 3D kreasyonlar yapma imkanı veren 3B baskı kalemleri. Piyasada her yaş için çeşitli kalem ve 3D baskı kitleri bulunmaktadır. 3Doodler üst oyuncak ödül kazanmıştır ve kolayca genç ve yaşlı dikkatini çekebilir.

2018'de İlgi Görecek Ürünler : SANAL GERÇEKLİK KULAKLIKLARIVR_VIVE_1117.png

Geçenlerde HTC Vive VR kulaklıklarından bahsediyoruz. Deneyim neredeyse inanılmaz. Yeni VR teknolojisi, oyunları, mekanları ve eğitim materyallerini yepyeni bir şekilde keşfetmenizi sağlar.

Apollo 11 deneyimini indirin ve deneyin. Film modunda çalıştırdığınızda, ilk aya inişe katılan astronotlar arasında olduğunuzu hissediyorsunuz. Bu teknolojinin eğitim, oyun ve iş için bir dönüm noktası olacağına inanıyoruz.

Ekran görüntüsü 2017-11-22 09.06.28.png

2018'de İlgi Görecek Ürünler : 3D-TARAMA PC

Bu cihazları piyasada gördüğümde çok heyecanlıydık. Bunlar pratiktir ve gelecek baskılarda 3D baskı uygulamaları evlerimize ve iş yerlerimizde kullanılmaya başlandığında vazgeçilmez olacaktır. 3D baskı, insanlara spesifik çizimler yardımı ile ihtiyaç duydukları parçaları basmalarını veya çoğaltılmalarını kolaylaştırır. Bu çizimleri bulmak zor olabilir. HP Sprout G2 gibi 3B tarama cihazlarıyla , kullanıcılar bir öğeyi tarayabilir ve yazılım, 3D yazıcıda yeniden oluşturmak için gereken özellikleri oluşturur. HP Sprout, yüksek çözünürlüklü kameralar, bir Touch Mat ve 2D ve 3D tarama özelliklerine sahiptir.

2018'de İlgi Görecek Ürünler yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

 

Etiketler:

paylaş

İlgili YazılarYorumlar