Logo

Web Tasarım İzmir Bornova


paylaş
Web Tasarım İzmir Bornova

Web Tasarım İzmir Bornova Medanis Bilişim AŞ.

Deneyim

Web Tasarım İzmir Bornova Medanis Bilişim AŞ, internet pazarlama ve arama motoru pazarlamacılığında 10 yılı aşkın deneyime sahip olarak 2004 yılında kurulmuştur. Ankara üssümüz, müşterilerimize çeşitli hedefler doğrultusunda yardımcı olurken, İstanbul ve İzmir ofislerimiz bir şirket olarak öğrenmek ve büyümek için paha biçilmez bir deneyim sunmak için çeşitli müşterilerle çalışmak için bize büyük bir potansiyel ve fırsatlar sağlamıştır.

Bu zamanda internet pazarlamacılığı kaygısı görünümünü izledik ve izlediklerimizin önüne geçtik. Birkaç yıl önce uyguladığımız taktikler artık bugünle alakalı değil. Neyse ki deneyimimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre stratejilerimizi adapte etmemize ve değiştirmemize izin verir. Müşterilerimize rakiplerine kıyasla belirgin bir avantaj sağlamak için eğrisinin önünde durmaya çalışıyoruz.

Tıklama başına ödeme pazarlama ve sosyal medya optimizasyonundan, mobil platform reklamcılığına ve reklam hedeflemeye kadar olan Web Tasarım İzmir Bornova Medanis Bilişim AŞ çözümleri, müşterilerimizin işlerini büyütmelerine yardımcı olacak çözümler sunmayı taahhüt eder; başarıları bizim başarımızdır.

Web Tasarım İzmir Bornova Medanis Bilişim AŞ

Biz bir takımız

Halkımız takımımızın çekirdeğidir. Web Tasarım İzmir Bornova'da bir internet pazarlama firmasının şehrin kendisi kadar çok yönlü ve çok yönlü olması gerektiğine inanıyoruz. İştirakçilerimizin faaliyetlerine getirdiği kişilik ve beceri çeşitliliğiyle gurur duyuyoruz. Ekibimiz içinde ekonomide, iç ilişkilerde, bilgisayar bilimleri alanlarında dereceye sahip ekip arkadaşlarımız var. Ekibimiz, profesyonel grafik tasarımcıları, içerik yazarlarını, Google sertifikalı arama motoru pazarlama uzmanlarını ve diğer pek çok rolüyle müşterilerin ihtiyaç duyduğu İnternet pazarlamasının her alanını kapsadığımızdan emin oluyoruz.

Pek çok farklı geçmişi olan Web Tasarım İzmir Bornova Medanis Bilişim ekibi esnek ve ihtiyaçlarınıza uyarlanabilir. Her müşterinin farklı ihtiyaçları olmasına rağmen, hepsinin birinin göremediği iş beklentileriyle aynı yüksek beklentileri olduğunu anlıyoruz. Bir ekibin birleşik çabalarının herhangi birinden daha büyük olduğuna ve tüm zihinlerin aynı düşünmediğini biliyoruz ve bu nedenle, farklı perspektiflerini ve birlikte çalışmak için her bir projeyi bir araya getirdik. Web Tasarım İzmir Bornova Medanis Bilişim AŞ'nin rekabetçi İnternet pazarlama sektöründe büyümek ve başarılı olabilmesi için müşterilerimize istisnai bir değer katmak zorundayız.

Web Tasarım İzmir Bornova Medanis Bilişim AŞ

Sonuç Veririz


Web Tasarım İzmir Bornova Medanis Bilişim'de önceliğimiz, işletmenizin büyümesine yardımcı olmaktır. Bu, sitenize gelen trafiği artırmak ve reklamlar yoluyla ürün veya hizmetlerin farkındalığını artırmak demektir. Bunu başarmak için, kendi alanlarımızda yalnızca şartnamelerimize uymakla kalmayıp aynı zamanda masaya fazladan bir şeyler getiren nitelikli uzmanlar tutuyoruz. Ancak şirketi geliştirebilecek kişileri işe almak suretiyle hizmet kalitemizi artırabileceğini düşünüyoruz. İnternet pazarlamasını anlıyor ve sürekli gelişen ve gelişen ve böylece müşterilerimize rekabet avantajı sunmak için en yeni araç ve gelişmeleri takip etmek için çok çalışıyoruz. Potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak için müşterilerimizle çalışmaya hazırız ve sonuçların kendileri için konuşmasına izin veriyoruz. Web Tasarım İzmir Bornova Medanis Bilişim AŞ, müşterilerimizin memnuniyeti ile motive olmaya devam ediyor; çalışmalarımızın kalitesi ve getirdikleri sonuçlar konusunda gurur duyuyoruz. Başarımız sizi başarıya ulaştırsın.

Web Tasarım İzmir Bornova Medanis Bilişim AŞ
Logo Tasarımı

Logo tasarımı büyüyen işinizin başarısı için gereklidir. Logo, şirketinizin pazarlama kampanyasının bir parçasıdır; bu, pazarınızın kilitleyebileceği güçlü bir görüntüdür. İşinizin doğasını, karakterini ve değerlerini temsil eder ve imaj gerçekten iş dünyasındaki her şeydir. Bir şirket kendisini halka tanıtma biçimine dayanarak ya gelişebilir ya da uzaklaşabilir. Bu nedenle özel logonuz ve ilgili markanız sizi rakiplerinizden ayrı tutabilir.

Kendinizi ve işinizi pazara sunma şekliniz pozitif, güçlü ve kalıcı bir izlenim bırakmalıdır. Görsel olarak çarpıcı bir logo ve oluşturduğu marka bilinci, bir işletmeyi daha iyi yapabilir veya daha kötü kılabilir.

Bugün ücretsiz bir danışma almak için 444 5 698 numaralı telefondan bizi arayın.

Web Tasarım İzmir Bornova Medanis Bilişim AŞ
Grafik Tasarımı

Bir markanın görsel öğeleri, herhangi bir işletmenin başarısında önemli bir rol oynamaktadır. Güçlü grafik tasarımı tüketicilerin markanızı rakiplerinden ayırt etmesini sağlayan benzersiz ve büyüleyici logolar, tipografi, renkler ve semboller uygular. Marka görüntüleri, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi hedef kitlenize görsel olarak bildirmelidir.

Tecrübeli Sanat Yönetmenimiz imaj yoluyla profesyonellik ve birlik mesajlarını tüketicilere ulaştırma ve böylece markanızın kimliğini güçlendirme yeteneğine sahiptir.

Web Tasarım İzmir Bornova bugün ücretsiz bir danışma almak için 444 5 698 numaralı telefondan bizi arayın.

Web Tasarım İzmir Bornova Medanis Bilişim AŞ
Web Tasarım

Özel bir WordPress web sitesi tasarımı mı arıyorsunuz? Medanis Bilişim AŞ'de web sitemiz tasarımcıları, en iyi web tasarımlarının ilgi çekici grafikler, sezgisel navigasyon menüleri ve arama motoruna göre optimize edilmiş kaliteli içerik içermesi gerektiğini bilirler . Şirket içi grafik tasarımcıları , illüstratörler, SEO metin yazarları, içerik pazarlamacılar, fotoğrafçılar ve arama motoru optimizasyonu uzmanlarından oluşan ekibimiz, İzmir'in sunduğu en iyi web tasarım hizmetlerini sunmak için web geliştiricilerimizle işbirliği yapıyor .

Uzmanlarımız, aynı çatı altında çalışarak ekip üyeleri ve müşterilerimiz arasında açık ve açık iletişim sağlıyor.

Tüm ülke genelinden ücretsiz danışmanlık almak için bugün bizi arayın 444 5 698

Web Tasarım İzmir Bornova Medanis Bilişim AŞ
E-ticaret

Her iş benzersizdir ve belirli pazarı için farklı ürün ve hizmetler sunmaktadır. Tıpkı müşterilerinizin memnuniyetini sağlamak için düzgün bir şekilde geliştirilmiş ürün yelpazesine sahip olmak gibi, onları sergilemek için sağlam bir temel oluşturmanız, işletmenizin başarısında önemli bir faktördür. Online mağazalar şirkete bağlı olarak değişiyor ve herhangi bir e-ticaret işinde tek boyutta uyan bir çözüm olmayacağını anlıyoruz.

E-ticaret web sitelerini özelleştirerek, dönüşüm oranlarını en üst düzeye çıkarırız, ziyaretçileri alıcı haline getiririz ve alt satırınızı artırırız. Vizyon temel oluşturmaktadır. Öncelikle, sizinle arzuladığınız ve ihtiyaçlarınızın karşılandığından emin olmak için birlikte çalışıyoruz, ardından çevrimiçi işinizi başlatmaya hazırlanıyoruz.

Web Tasarım İzmir Bornova Bugün ücretsiz bir danışma almak için 444 5 698 numaralı telefondan bizi arayın.

SEO

Web sitenize trafik çekmek için uğraşıyor musunuz? İzmir SEO, web sitenizde çevrimiçi trafik üreten ve artan satış yapan tek önemli faktördür.

Diğer birçok bağımsız işletme sahipleri gibi, muhtemelen bunu okuyoruz, çünkü ürünlerinizi veya hizmetlerinizi çevrimiçi olarak tanıtmak için büyük bir kararı verdiğinizden. Yakında on line varlığa sahip olmanın çatıda satış yapmayacağını fark etmeye başlayacaksınız - aslında web sitenizi başlatarak, aynı ürün ve hizmetleri size sunan sayısız diğerine karşı yarışıyorsunuz demektir.

Büyük bir gölette küçük bir balık olarak, işinizi geri kalanından ayırmanız gerekir. Ne sattığınızın bir pazarı olduğunu biliyorsunuz, ancak piyasa sizi ne zaman bulacaklarını biliyor mu?

Fotoğrafçılık

Stüdyoda ya da dış mekanlarda samimi ya da marka tutarlılığı olan, her fotoğraftan yaratıcılık, kişilik ve müşteri vizyonunu yansıtıyoruz. Şeffaf yönde ve benzersiz bir bakış açısının anahtar olduğu sürekli değişen bir ortamda, sadece gelişiriz.


360 Sanal Tur

Google Business 360 ° derece görüntüleme ve etkileşimli sanal tur ile işletmenizi tamamen yeni ve dinamik bir yolla tanıtın! Google'daki bu yeni hizmet, 360 derece etkileşimli bir sanal tur ile Google İş girişinizi hayata geçiriyor. Artık işletmeniz, 3-boyutlu geniş bir deneyimle müşterileri ilelebet - işletmenizi dolaşıp, keşfedebilir ve yalnızca Google Business View'ın sağlayacağı şekilde etkileşim kurabilir. Google Haritalar Sokak Görünümü ile aynı teknolojiyi kullanır, ancak işletmeniz için uygundur!


Web Tasarım İzmir Bornova için web tasarım ajansı araştırıyorsunuz diyelim. Karşınıza birçok seçenek çıkıyor ve hangisini seçeceğinizi bilmiyorsunuz. Web ajansı seçerken sadece ucuz olanı mı seçeceksiniz yoksa başka özelliklere de bakacak mısınız?

Web Tasarım İzmir Bornova araştırması yapıp ajansla temasa geçmeden önce kendi hedef pazar yapınızla ilgili araştırma yapmanız iyi olacaktır. Hedef pazarınız, ne satacağınız ya da web sitenizin kullanım amacını belirlerseniz ajansla konuşarak ne istediğinizi anlatabilirsiniz.

Web Tasarım İzmir Bornova araştırmasında fiyat aralığı web paketlerinin barındırdığı özelliklere göre değişiklik gösterir. Özel tasarım web sitesi yaptıracaksanız paket fiyatlarında bulamayabilirsiniz çünkü özel tasarım siteler tamamen sizin isteğiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapılacaktır.  Bu yüzden fiyatı istediğiniz özelliklere göre değişecektir. Bir ajansta paket fiyatları yazıyorsa bu o ajansın şeffaf ve dürüst olduğunu gösterir.

Web sitesi yaptıracağınızda 3-4 farklı ajanstan teklif isteyerek karşılaştırma yapabilirsiniz. En ucuz ya da en pahalı teklif iyi olacak diye bir kural yok. Size hangi özellikleri sundukları ve bunları ne kadara sunduklarını karşılaştırın. Web Tasarım İzmir Bornova kararınızı buna göre verin.

Referans sayfasına girerek yaptıkları örnek işleri inceleyebilirsiniz. Web Tasarım İzmir Bornova kararınızı verirken bu çok önemlidir. Yaptıkları işler ve ajansın kendi web sitesi ne kadar kaliteliyse sizin işiniz de o kadar kaliteli olacaktır.

Web sitesi teklifinizin içinde hosting, SEO, güvenlik, destek ve bakım gibi özelliklerin olmasına dikkat edin. Web sitesi sadece tasarımdan ibaret değil. Sitenizin güzel görünmesi her şeyi güzel yapmıyor. Web siteniz kurumsal bir görünüme sahip olmasının yanında işlevsel olmalı.

Web Tasarım İzmir Bornova web tasarım ajansı sizinle aynı şehirde değilse sorun yapmayın. Artık teknoloji ilerledi yüz yüze görüşmek web tasarımda çok da önemli değil. Telefon, Skype, Google, Hangouts gibi iletişim araçlarıyla görüntülü iletişim kurabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.


Etiketler: izmir bornova web tasarım web tasarım izmir bornova izmir bornova web tasarımı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar