Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İzmir Alsancak Web Tasarım

İzmir Alsancak Web Tasarım

İzmir Alsancak Web Tasarım Ajansı Medanis Bilişim AŞ Uzmanlığa Sahiptir

Profesyonel kalitede web sitesi tasarımı, çevrimiçi varlığınızın meşruiyeti ve etkinliği için kesinlikle ayrılmaz bir araçtır. Web site tasarımcılarımız, teknik uzmanlığın yanı sıra pazarlama uzmanlığına sahiptir. 1000’den fazla projeyi tamamladılar, onlara çekici, kişiselleştirilmiş web siteleri tasarlarken, iş çıkarlarını göz önünde bulundurarak çok fazla deneyim kazandılar.

Dönüşüm odaklı iş temalarının yanı sıra, hizmetlerini veya ürünlerini ilgilenen müşterilere tanıtmak ve satmak için çevrimiçi varlıklarını kullanmak isteyenler için karmaşıklığı değiştiren tam entegre e-ticaret çözümleri sunuyoruz.

Müşterilerimize güçlü çevrimiçi altyapı sağlamak için İzmir Alsancak Web Tasarım Medanis Bilişim AŞ , müşterimizin web sitelerinin güncelleştirilmesi ve bakımının kolay olmasını sağlamak için teknik destekli premium barındırma hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerimizin ürünlerini kolaylıkla görüntüleme, düzenleme, tanıtma veya satma olanağı tanıyan ürün katalogu yapımı, nüfusu ve yönetimi sunuyoruz.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

İzmir Alsancak Web Tasarım Medanis Bilişim nicelik değil, kalite odaklıdır. Müşterilerimizin yatırımlarından yararlanabilmelerini sağlamak için her bir projeye duyarlı ve kişisel bir yaklaşım sunmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, denetimin ve esnekliğin korunması ve çalışmamızın müşterilerimizin bizden beklediği yüksek kalite standartlarını karşılaması için çalışmalarımızı başka şirketlere yaptırmamaktayız. Son olarak, her web geliştirme projesini işinizi büyütmek için bir fırsat olarak görüyoruz. Satışlarınızı artırmanıza ve bulunurluğunuzu artırmanıza yardımcı olmayı hedefliyoruz, bu arada gereksinimlerinize en iyi uyan önde gelen, estetik açıdan hoş ve fonksiyonel tasarımlar sunuyoruz.

İzmir Alsancak Web Tasarım Medanis ayrıca İzmir ve Alsancak’ta mobil web tasarımı hizmetleri sunmakta ve müşterilerimize daha büyük bir çevrimiçi varlığın peşinde koşmalarında başka bir seçenek sunarken, mobil uygulama geliştirme çalışmalarına devam etmektedir. Mobil cihazlar, ortak internet erişimi için bir araç olarak sürekli arttıkça, mobil web tasarımı, potansiyel müşterilerin çevrimiçi içeriğinize eşit derecede fonksiyonel erişebilmelerini sağlamak için ayrılmaz bir araçtır.

İzmir Alsancak Web Tasarım

Alsancak’taki SEO Şirketi

İzmir Alsancak Web Tasarım Medanis Bilişim AŞ. Arama Motoru Pazarlaması uzman ekibimiz poz artırılması değer verdiği için web sitelerine arama trafiğinin üzerinde çabalarımızı yoğunlaştırdık.

Son yıllarda Google’ın algoritmasında önemli değişiklikler yapıldığı için, arama sıralamasını iyileştirmeye yönelik daha önce hızlı düzeltme yöntemleri yalnızca faydasız değil, aynı zamanda zararlıdır.

Gri şapka SEO teknikleri milyonlarca web sitesine zarar veriyor ve Medanis Bilişimin özel yaklaşım felsefesi buna karşı gidiyor. SEO hizmetlerimiz aşağıdakileri vurgulayan doğal beyaz şapka yöntemlerini vurgular:

Özgün İçerikOdaklanma Anahtar Kelime ÇeşitliliğiSayfa Üzerinde Bileşen , Sayfa Dışı Çeşitlilik ve Sosyal Medya Odaklanması

İzmir Alsancak Web Tasarım Medanis Bilişim AŞ.

İÇERİK YAZMA

İçerik pazarlaması Google’ın önemli gördüğü şeyler içinde önlerde yer alıyor. Özgün, eşsiz, bilgilendirici, kaliteli içeriğin webde oluşturulması yüksek arama motoru sıralamasını kazanmanın anahtarıdır. Yerel içerik yazarları ekibimiz, işlerinin öneminin farkındadır. Rekabeti analiz eder, konuyu araştırır ve özel yazılı içeriğimize veri ekleriz. Kaliteli içeriği geliştirmek ve optimize etmek bizim başarılı SEO çabalarının merkezinde yer alıyor.

İzmir Alsancak Web Tasarım Medanis Bilişim AŞ.

SAYFA OPTİMİZASYONU

İzmir Alsancak Web Tasarım Medanis Bilişim olarak, web sitenizin kaliteli bir web sitesi oluşturmanın geçerli Google parametrelerini karşıladığından emin olabilirsiniz. Web sitelerimizin Kod yapısına, sayfaların dahili bağlantısına, web sitesi yükleme sürelerine, mobil tarayıcı kapasitesine ve web sayfanıza bir kalite puanı atarken Google’ın anahtar olarak gördüğü diğer öğelere bakmaktadır.

İzmir Alsancak Web Tasarım Medanis Bilişim AŞ

KAPALI SAYFA STRATEJİSİ

SEO şirketlerinin favori tarifi olan link verme dikkatlice incelenmelidir. En yeni Google güncellemeleri ile, daha önce kullanılan bağlantı oluşturma tekniklerinden büyük bir kısmı kabul edilmiyor ve Arama Motoru tarafından cezaya neden olabilir. Profesyonellerimiz, eski, kalitesiz bağlantıları temizler ve dizinleri ve sosyal satış kanallarını içeren en güncel bağlantı yapısını uygularlar ve SEO’yu organik bir şekilde büyütürler.

İzmir Alsancak Web Tasarım

ARAŞTIRMA VE ANALİZ

Arama Optimizasyonu, yalnızca odak anahtar kelimelerinin derin araştırmalarını gerektirir; aynı zamanda rakiplerin analizi, SEO yaklaşımı, mevcut web sitesinin teknik özellikleri ve eldeki alanla ilişkili olarak coğrafi odağı da gerektirir. Kapsamlı tecrübemiz ve portföy çeşitliliği, Arama Optimizasyonu ekibimizi çeşitli senaryoları inceledi.

Neden Tıklama Başına Maliyet -PPC- Yönetimi?

 

İzmir Alsancak Web Tasarım Medanis Bilişim AŞ, Google AdWords sertifikalı profesyonellerimizin bilgi ve tecrübelerinden yararlanarak müşterilerimize İzmir’de bir PPC Yönetim Hizmeti sunar, önemli iyileştirmeler sağlamak için kampanyalarınızın durumunu yönetir, optimize eder ve izleriz.

PPC veya Tıklama Başına Ödeme, web sitenize trafik yönlendirmek için kullanılan diğer benzer sitelerdeki ve dizinlerin reklamlarıyla yapılan bir modeldir. PPC kampanyaları genellikle, tıklama oranı ve kalite puanı gibi birçok faktörden dolayı titiz ve tutarlı bir izleme ve yönetim gerektirir; Yanlış yönetim, etkisiz reklamların yanı sıra bütçenin kötüye kullanılmasıyla sonuçlanır ve sonuçta para boşa harcanması sağlanır. Bununla birlikte, uygun yönetimle PPC, ürününüzle veya hizmetinizle ilgilenen potansiyel müşterilerin istikrarlı bir akışını sağlamanın yanı sıra şirketinizin çevrimiçi pozlamasını arttırmada çok etkili bir model olabilir.

  • Ekibimiz, küçük yerel şirketler için PPC kampanyaları yönetmenin yanı sıra müşterilerimiz adına birkaç milyon dolarlık kampanyalar düzenleyerek deneyim kazandı – bize herhangi bir ölçekte olursa olsun, PPC kampanyanızı başarmak için gereken deneyimi ve çok yönlülüğü sağladı.
  • Google ödemelerinize dayalı sabit bir ücret ödemeyi kullanarak, paranızın nereye harcanacağını ve bunun karşılığında kazandığınız iş miktarını bildiğinizden emin olun.

İzmir Alsancak Web Tasarım Neden Google Rehber Optimizasyonu?

Dünyanın en büyük arama motoru Google, Google Rehber’i organik arama sonuçlarında belirleyici bir faktör olarak kullanmaktadır. Teorik olarak, meşru işletmelerin çevrimiçi toplulukta başarılı olmasına izin verirken, dolandırıcılık ve gürültü seviyesi, uygun işletmelerin sonuçlarda görünmesini zorlaştırıyor; mesleki İzmir Alsancak Web Tasarım Google Rehber optimizasyonuna ihtiyaç duyuluyor. Canlı ve kalabalık bir pazar olan Toronto’da, uygun Google Rehber optimizasyonu, hem potansiyel müşterilere meşruiyetini kanıtlayan hem de işletmenizin gösterdiği pozisyondaki artış için çok önemlidir.

İzmir Alsancak Web Tasarım Google Rehber İşletmeler İçin Optimizasyon nasıl çalışır?

İzmir Alsancak Web Tasarım Google Rehber optimizasyonu, işletmenizin bilgilerinin Google’ın arama motoruyla bulunması durumunda doğru bir şekilde görüntülenmesini sağlayacaktır. Bu, yalnızca mağazanızın fiziksel konumuna doğrudan bağlı olmanın yanı sıra, web sitesi bilgileri, telefon numarası, adres, saat ve müşteri değerlendirmeleri de uygulayan bir pozlamanın artmasına olanak tanır. Bu, potansiyel müşterilerinize, çevrimiçi kanallarla ya da şahsen şirketinizle temasa geçmek için onlara daha fazla teşvik ve teşvik vererek şirket hakkında zengin bilgi verir.

İnsanların birçoğu web sitesi yaptırmak için kişilerden veya ajanslardan yardım istiyor. Ne yazık ki bu kişilerin çoğu teknik yeterliliğe sahip değil, firmaların bazıları da ya durumdan yararlanıyorlar ya da kötü iş yapıyorlar. Bazen de istediğiniz özellikleri abartarak yüksek fiyat çıkarabiliyorlar. Web sitenizin projesi için doğru İzmir Alsancak Web Tasarım firmasını seçmenizde size bazı yollar önermek istiyorum.

İzmir Alsancak Web Tasarım seçiminiz çok önemli çünkü web sitenizin görünümü iş yerinizin nasıl göründüğü kadar önemlidir hatta daha önemlidir. İş yerinizde insanlar gelir ve sizinle tanışır onlarla konuşarak ikna edebilir, güven verebilirsiniz. Ancak web sitenize giren birisi sizi ve elemanlarınızı görmeyeceği için web sitenizin kalitesine göre sizin hakkınızda fikir yürütecektir. Rekabetin bu kadar kızıştığı ve her geçen gün büyüyen İnternet pazarında kaliteli bir web sitesiyle yer almak size prestij kazandıracaktır. Web sitesi araştırmaları artık markalaşma süresinin 5 yıldan 2 yıla indiğini ve bunda web sitenizin büyük rol aldığını gösteriyor. Siz de kurumsal bir marka olmak istiyorsanız web sitesi çalışmalarına özen göstermelisiniz. İzmir Alsancak Web Tasarım araştırmasıyla kısıtlı bir bütçeniz varsa bütçenize göre bir paket seçerek daha sonra kazandıkça sitenizi güncelletebilirsiniz.

İzmir Alsancak Web Tasarım Web sitenizin hedef pazarı ve web sitenizde olması gerekenlerle ilgili profesyonel bir firmayla çalışmanız size yol gösterecektir. Sitenizde kullanılan, renkler, fotoğraflar hepsinin birer anlamı var. Artık herkesin web sitesi var sizin onlardan farkınız olması için her açıdan iyi tasarlanmış bir siteniz olmalı.Bu yüzden İzmir Alsancak Web Tasarım seçiminde özen göstermelisiniz.

Sizin fikirlerinizi dinleyerek bunları web sitesinde uygulayan bir firmaya öncelik vermelisiniz. Hedef pazar belirlenirken sizin fikirlerinizi dinleyecek ve tasarım sırasında da sizin onları dinlemeniz gerekecek. Sizin işiniz onlar sizden iyi bilemez siz de onlar gibi tasarım konusunda tecrübeli olamazsınız.

İzmir Alsancak Web Tasarım için seçeceğiniz web ajansının bir pazarlama ekibi mutlaka olmalı. Pazarlama ekibi olmayan bir firma motorsuz arabaya benzer.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir