Logo

Web Tasarım İzmir


paylaş
Web Tasarım İzmir

Hızla değişen çevrim içi ortam göz önüne alındığında, kaçınılmaz olarak yeniden tasarımın gerekli olduğu bir noktaya gelirsiniz. İster giderek daha fazla mobil izleyici kitlesine sahip olun, ister arama motoru optimizasyonunuzu iyileştirmek isteyin, web sitenizi yeniden tasarlamak, genellikle çevrim içi varlığınızı işlevsel ve başarılı kılacak tek seçenektir. Web Tasarım İzmir ile çalışarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Web tasarım yaptırmak istediğinizde, tek bir soruyu cevaplamanız gerekir: Web tasarımınızı kendiniz mi yapacaksınız veya bir ajans mı kiralayacaksınız? Seçim eninde sonunda sizindir, Web Tasarım ile ilgili tüm değişkenleri göz önünde bulundurmak için dikkatle düşünülmesi gerekir.

Profesyonel Web Tasarım İzmir ajanslarına hayran kaldıklarından, müşterilerinin kısa vadeli ve uzun vadeli gereksinimlerinin karşılığı olarak geniş bir dizi web tasarım becerisi, tanıtım ve bakım servisi kullanmaktadırlar. Web teknolojileri konusundaki uzmanlık bilgisini, eşsiz bir web varlığı içinde gerçekleştirmek için işletmenizin teması ve içeriği ile birleştirirler.

Profesyonel Web Tasarım, benzersiz bir web varlığının önemini bilir. Varlığa sahip olmak, gereksiz olan siteye neredeyse eşittir. Böylece etkili pazarlama stratejisinin bir parçası olarak ajans, müşterisini çevrim içi tanıtmak istediği ürün veya hizmetle ilgili yeterli araştırma yapar.

İzmir Web Tasarım

Web Tasarım İzmir sizin içi SEO araştırması yapar:

Web Tasarım, hangi kelimelerin sizinle ilgilenen ürün veya hizmet hakkında bilgi bulmak için insanlar tarafından kullanıldığından emin olmak için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) üzerinde çalışmaktadır.

Sözcükleri veya ifadeleri bulduktan sonra, ajanslar müşterilerin web sitenizi takip etmesini sağlayan uygun anahtar kelimelere ve cümlelere yönelirler. Profesyonel web sitesi acenteleri, web sitesinin, doğru türden içerik, anahtar kelime ve cümlelerle arama motoru dostu olmasını sağlar.

Profesyonel Web Tasarım ajanslarını kullanarak kazanılan daha fazla faydalar şunlardır:

Web siteniz profesyonel görünür:

Bir web sitesi kötü ya da gelişi güzel bir şekilde tasarlanırsa potansiyel müşterileriniz web siteniz gibi işletmenizin de kötü olduğuna ve güvenilmez olduğuna inanacaktır. Sanal dünyada da, ilk izlenim son izlenimdir. Web sitenizin ana sayfası ilk izlenimdir. Ana sayfaya dayanarak, herkes teklif edilecek hizmetin seviyesinin ne olduğu ve ücretin ne kadar olacağını hesaplayabilir. Profesyonel bir Web Tasarım ajansı, ana sayfayı ve web sayfasının içeriğini, muhtemelen sıkıcı ya da şık olmayan aynı zamanda müşteri dostu olarak yapmaya inanır.

Memnun müşteri uzun listesi:

Profesyonel bir Web Tasarım İzmir ajansı memnun müşteri ve müşterilerin uzun bir listesine sahiptir. Arkasında bakabileceğiniz ve daha sonra eğitimli bir karar verebileceğiniz bir parça kaydı, arkasında bir çalışma grubu vardır. Başka bir deyişle, paranızı ve zamanınızı riske atmayın.

Değerinizi alma:

Web tasarım ajansı size normalden daha yüksek ücret talep edebilir, ancak yüksek kaliteli iş teklifi alıyorsunuz. Bu kaliteli iş size gelecek yıllar boyunca ödediğiniz parayı misliyle ödeyecek.

Sözleşmeye uymak:

Profesyonel Web Tasarım İzmir ajansları, karşılıklı olarak web tasarım şirketi ve müşterisi tarafından kararlaştırılan belirli bir zaman dilimini kabul eder; inşa edilecek web sitesi için belirlediğiniz standartları göz önünde bulundurarak, zaman çerçevesinde önce veya içinde gerekli şart ve koşullarda teslim etmeleri gerekir.

Web Tasarım İzmir

Sürekli yardım:

Profesyonel Web Tasarım İzmir ajansları sizinle bir iş sözleşmesi yapar ve web sitesi tasarlandıktan sonra sizi terk edip gitmezler. Aksine, Web Tasarım İzmir çalışanları sizinle çalışacak ve gelecekteki web gereksinimlerinizi sürekli olarak karşılayacaklardır.

Siz ayrıcalıklı müşterisiniz ve eski bir müşteriyi korumak başka bir yatırım yapmaktan daha az maliyetli olduğunu bilmek için makuldur. Size uyarlar ve tüm web sitenizin ihtiyaçlarını ele alırlar ve web sitenizi dinamik hale getirmek için bakım yaparsanız, o zaman doğal olarak etkilendiniz ve onları arkadaşlarınıza ve iş arkadaşlarınıza tavsiye edeceksiniz.

Tazminat sigortası:

Ayrıca, çeşitli nedenlerle yavaş internet hızından dolayı iş kaybı nedeniyle tazminat sigortası teklif eden bazı Web Tasarım İzmir ajansları bulunmaktadır. Web tasarım ajansının sigorta poliçesi hüküm ve koşullarını kontrol edin.

Minimum Web Erişilebilirliği:

Profesyonel Web Tasarım İzmir, herhangi bir engel veya özürlülüğe bakılmaksızın, herkesin web sitesinde ürün veya servise erişme ve bunlara erişme yetkisine sahip olmalarını sağlamaya çalışırlar. Web erişilebilirliği, insanların beğenilerine ve tercihlerine göre kullanabilecekleri, çalıştırabilecekleri ve etkileşim kurabilecekleri web sayfalarını tasarlamayı gerektirir. Bu nedenle, bir web sitesinin kullanım ve erişim bakımından öngörülebilir ve anlaşılabilir kılınması önemlidir. Web Tasarım İzmir Minimum web erişilebilirlik standartları sayesinde profesyonel web tasarımcısı, kolay anlaşılır, erişilebilir, kullanıcı dostu ve herkes için tatmin edici bir kullanıcı ara yüzü tasarlama üzerinde çalışmaktadır.

Stratejik Bir Yaklaşım İhtiyacı.

Web sitenizin özünde, tek bir pazarlama hedefi gerçekleştirmeniz gerekir. Potansiyel müşteri üretmek veya e-ticaretle uğraşmak isteyebilirsiniz, ancak sitenizdeki her şey ziyaretçileri bu hedefe doğru yönlendirmelidir .

Hedefe ulaşabilmek için bir kaliteli Web Tasarım İzmir stratejisine ihtiyacınız var. Kendiniz oluşturduğunuzda ana sayfanızı ve açılış sayfalarınızı oluşturmaya başlamanız cazip gelebilir. Bununla birlikte, bir strateji olmadan, nihai sonuç, temel hedefinize ulaşma açısından temel gereksinimleri kaçırabilir.

Değişen müşteri profiline göre yenilenmelidir.

Kaliteli Web Tasarım İzmir ajansı potansiyel müşterilerinizin ve hedef kitlenizin davranış değişiklerini göz önünde bulundurur. Örneğin web sitenizi takip ederek size müşterilerinizin artık mobil cihazdan daha sık giriş yaptığını ve responsive yani mobil uyumlu bir tasarıma ihtiyacınız olduğunu belirtir.

Tutarlı Kullanılabilirliğin Sağlanması.

Web Tasarım İzmir Web tasarımını kendiniz yapmanızın bir başka tehlikesi, kaçınılmaz olarak bir iç iş haline gelmesi gerçeğidir. Kullanıcılarınız normalde ürün bitene kadar ürüne maruz kalmaz. Beğeneceklerinden nasıl emin olabilirsiniz?

Süreç boyunca kullanılabilirlik testi olmadan, öğrenmenin hiçbir yolu yoktur. Tasarım bittikten sonra yeniden bütün tasarımı değiştiremezsiniz, bunun nedeni mevcut sürümünüzün standartlarınız ve hedeflerinize göre performans gösterememesi olabilir. Test edilmeden inşa edilmiş bir web sitesi başarıya ulaşamaz. Web Tasarım İzmir ajansı web sitenizi mutlaka gerekli testlerden geçirir.

Bir Web Tasarım İzmir Ajansı Web Sitenizle İlgili Zorlukları Aşmanıza Nasıl Yardım Edebilir?

Yukarıdaki zorluklar göz önüne alındığında, web sitenizi yeniden tasarlamanıza yardımcı olması için bir Web Tasarım İzmir ajansı kiralamak, başlangıçta düşünülenden daha yararlı olabilir. İşte bir web ajansı ile çalışmanın birçok avantajından sadece birkaçı:

Stratejik Ziyaretçi Yolculuğu.

Medanis ile çalışmanın en önemli sebeplerinden birisi, bir ajans ziyaretçileri temel hedefinize doğru yönlendiren bir web sitesi geliştirmenize yardımcı olur. Kullanıcı davranışını hesaba kattığımızda, profesyonel web geliştiricileri, ziyaretçilere ana sayfadan alakalı harekete geçirici mesajlar yoluyla rehberlik eden bir site oluşturmanıza yardımcı olabilir .

Uzmanlık

Bir Web Tasarım İzmir ajansıyla birlikte çalışmak, hem web tasarım ayrıntılarını iyi bilen hem de mevcut sektör eğilimleri hakkında iyi bilgilendirilmiş uzmanlarınızın yanında olması anlamına gelir. Kodunuzu daha iyi SEO için ayarlamanızı gerektiren bir Google algoritma güncellemesini kaçırabilirsiniz, ancak adanmış geliştiriciler bunu yapamazlar.

İşlem boyunca sınama.

Son olarak, Web Tasarım İzmir ajansınız bitmiş web sitenizin kullanıcıların beklentilerini ve özelliklerini karşılayacağından emin olmak için süreç boyunca test gruplarıyla birlikte çalışacaktır. Web sitesi kullanılabilirlik testi, herhangi bir geliştirme projesinin önemli bir parçasıdır ve çalışacağını bildiğiniz bir çevrim içi varlığa sahip bitiş çizgisine ulaşmanıza yardımcı olur.

Yukarıdaki hususlar maliyeti bir yeniden tasarıma gereksinim duyan işletmeler için önemli bir çıkmaz olarak bırakmaktadır. Burada önemli olan projenizi bir yatırım olarak düşünmektir: Zaman içinde, harika bir web sitesi, daha fazla ziyaretçi, potansiyel müşteri ve müşteri çekecektir. Bu eklenen dönüş profesyonel yatırıma değer ilk yatırım yapacak.

Önce seçtiğiniz rotaysa dahili olarak yapmak için gerçekten donanımlı olduğunuz bir yeniden tasarım projesine başkanlık yapmadan önce emin olunuz. Bunu kendiniz yapmak cesaret verici görünse de, bir ajansla çalışmanın faydaları kendileri için konuşmaktadır.

Web sitesi sahibi olmak isteyenlerin web tasarımı hakkında temel bazı kavramları bilmesinin iyi olacağını düşündüm. İzmir Web Tasarım Ajansları araştırırken hangi özelliklere dikkat etmeli ve iyi bir ajansı nasıl ayırt edebilirsiniz gibi konulara değinmek istiyoruz.

Web tasarım paket fiyatlarımız ve referanslarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

İzmir Web Tasarım Ajansları yazarak Google arama motorunda araştırma yapıyorsunuz. Karşınıza onlarca firma çıkacak. Peki hangisini seçeceksiniz? Sadece fiyatlarına bakarak en ucuz hangisiyse o firmaya web sitemi yaptırırım demek ne kadar doğru?

İzmir Web Tasarım Ajansları için araştırma yapmadan bir düşünün bugüne kadar ben ucuz diye ne aldıysam ileride mutlaka ya bozuldu ya da sorun çıkardı. O yüzden hem kaliteli hem de abartılı fiyatlarla iş yapmayan bir firma bulmanız lazım.

Web Tasarım İzmir Ajansları içinde araştırma yaparken web site paketlerini inceleyebilirsiniz. Paket içerikleri gayet açık yazar. Paket içeriklerinden hangisinin sizin ihtiyacınızı karşıladığına karar veriniz. Örneğin paketin birinde responsive tasarım dahil yazıyor. Responsive tasarım web sitenizin ayrıca bir mobil siteye ihtiyaç duymadan telefon, tablet ve bilgisayarda açılmasını sağlayan yeni nesil bir teknolojidir. Bu özelliğin web sitenizde olması sizi bir adım ileriye taşıyacak çünkü günümüzde insanların çoğu artık akıllı telefonlar üzerinden internete giriyorlar. Paket özellikleri içinde ayrıca özel tasarım web siteleri daha çok zaman ve emek istediği için daha pahalıdır. Özel tasarım isteyip istemediğinize de karar vermelisiniz.

Web Tasarım İzmir Ajansları araştırması yaparken paket seçenekleri kafanızı karıştırıyorsa firmamızı arayarak destek isteyebilirsiniz. Web sitenizin kurulum amacı v hedeflerinize göre size uygun paketi seçmenize yardımcı olabiliriz. Eğer bütçeniz ve zamanınız kısıtlıysa size özel tasarım site önermeyiz veya sitenizi sadece tanıtımınızı yapmak, iletişim bilgilerinizi paylaşmak amacıyla kullanacaksınız çok fazla özelliğe sahip olması gerekmez.

Web sitenizin tasarımı kaliteli olmalı çünkü insanlar artık firmaları web sitelerine bakarak değerlendiriyorlar.

Web Tasarım İzmir Ajansları Medanis Bilişim AŞ

ÇEKİRDEK WEB TASARIMI İLKELERİMİZ:

Web Tasarım İzmir, siteniz için en önemli faktör veya sorumluluk olabilir. İzmir Web Tasarım Ajansları Medanis Bilişim AŞ'de amacımız cazip bir web tasarımına ilk görüşte aşık olmak ancak ardından üç ay sonra neden çalışmadığını merak etmenizi önlemektir. Bu nedenle, tüm web tasarım çalışmalarımız dört ana iş ilkesini yerine getirmektedir:

 Yönelimsellik

Web Tasarım İzmir ödülleri veya "tasarım için tasarım" umurumuzda değil. Maksimum müşteri dönüşümü sunma kabiliyeti ile iyi tasarımı tanımlıyoruz. Bu, sitenizin her öğesinin aynı amaca hizmet ettiği, marka bilinirliği, müşteri odaklı üretim veya e-ticaret satışları gibi amaç odaklı bir yaklaşım benimsemek anlamına gelir.

Kullanıcı deneyimi

"Sepete Ekle" düğmesini nereye koyacağınızı biliyoruz, ancak bir müşterinin sitenizdeki deneyiminin bir dizüstü bilgisayarda, tablette ve telefonda aynı derecede çekici olmasını sağlamalıyız. Web sitenizin görünümüne tabi ki önem veriyoruz ancak müşteri deneyimi, web sitenizin kullanım kolaylığı her zaman aklımızda. Web Tasarım İzmir web sitenizden para kazanmak istediğinizi biliyoruz ve pazarlama ilkelerini göz önünde bulundurarak web sitenizi inşa ediyoruz.

Marka Kimliği ve Değer Teklifi
 

Markanıza göre değil de kendi beğenilerine göre web sitenizi yapmaya çalışan birçok tasarımcıyla karşılaşabilirsiniz. Ancak İzmir Web Tasarım Ajansları Medanis Bilişim AŞ'de asla karşılaşmazsınız. web siteniz tamamen markanızın sesini ve kişiliğini yansıtır. Bunun için önce sizi dinleriz, ne istediğinizi anlarız.  Değer önermenizin müşterileriniz için özel olarak konuşmasını sağlamak için yolumuza devam ediyoruz. Hem sorunu olan hem de çözüm arayanlara nasıl hitap edebileceğimizi biliyoruz.

 Çapraz Platform Tutarlılığı
 

Hayatlarımıza dört ekran hakimdir: telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve TV'ler. Ve Google'a göre, üçte ikimiz çevrimiçi alışveriş yapmak için birden fazla cihazı kullanıyoruz. Web Tasarım firması Medanis Bilişim AŞ, sayısal davranışın sınır tanımadığını bildiğinden, bunu daima göz önünde bulundurarak tasarlar.

İnsanların %94'ü Web Tasarım İzmir web sitelerine güvenmemelerinin bir nedeni olarak kötü tasarımı belirtmektedir.

Müşteri ÜRETİMİ İÇİN WEB TASARIMI

Web sitenizin müşteri üretimi yoksa veya yok denecek kadar azsa bazen problemi bilirsiniz ancak çözemezsiniz bazen de sorunun ne olduğunu bile anlayamazsınız. Web Tasarım İzmir Bu durumlarda işi profesyonellere bırakın. Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesiyle neredeyse her sektör için web sitesi tasarladı ve bu sektörleri çok iyi tanıdı. Web sitenizi yaparken müşteri dönüşümünü mutlaka göz önüne alacağız.

Sitelerimiz

Medanis Bilişim her kapıyı açar, böylece anlaşmayı kapatırsınız. Web Tasarım İzmir için size, satış döngünüzün tamamında devam eden bir dokunma noktası olarak hizmet eden bir web tasarımı sunmak istiyoruz. Web Tasarım İzmir Sitemiz:

  • Sizi Google arama sonuçlarında üst sıralara çıkarabiliriz
  • Hem içerik hem web tasarımında destek olabiliriz
  • Ziyaretçilere ihtiyaçları ve teklifleri arasında uygunluğu hemen gösterin
  • İnsanları daha fazla bilgi istemek için teşvik edin
  • Tekrarlanan ziyaretleri teşvik etmek için içeriği güncel tutun
  • Araştırmacıları mümkün olan en kısa sürede alıcıya çevirin.

Küçük işletmelerin ne yazık ki hala % 55'inden fazlasının bir web sitesi yok.

Duyarlı (Responsive) Web Tasarım

Bir web sitesini cep telefonunuzdan ziyaret ettiğinizde görmek istediğiniz en son şey, genişlemeniz gereken bir sürü küçük metindir. Müşterileriniz de aynı şekilde hissediyor. Aslında, Web Tasarım İzmir için Google'ın kendi araştırması, insanlar mobil cihazlarında iyi çalışmayan bir siteyi ziyaret ettiklerinde, şirketin kendi işini ciddiye almadığını düşünüyor.

Bu nedenle duyarlı web tasarımı artık bir avantaj değil. Bu bir beklentidir. Arka uçta, duyarlı gelişmenin kendi avantajları vardır. Ancak, Web Tasarım İzmir ön uçta, web sitenizin herhangi bir ekran boyutuna otomatik olarak uyum sağlama (ve harika görünmesini) yeteneği olan duyarlı web tasarımı, doğrudan daha iyi etkileşim, yüksek kurşun üretimi ve daha yüksek satış dönüşümüne neden olur.

Oyunun İçine Girin

 

Siteniz duyarlı tasarımı kullanmıyorsa, oyunda bile değilsiniz. Medanis Bilişim AŞ, teknoloji tanıtıldığından bu yana duyarlı Web Tasarım İzmir  lideri olmuştur ve müşterilerinize sitenize ne şekilde girseler de ideal bir deneyim kazandıran bir web varlığının nasıl oluşturulacağını biliyoruz.

Bir işletmeye sahipseniz, muhtemelen zaten özel bir web sitenizin olması, kuruluşunuza nasıl bir katkı sağlayabileceğini biliyorsunuz. Daha fazla insan çevrim içi olarak tüm ihtiyaçlarını araştırdığında, bir iş olarak bu boyutta varlığınızı kurmanız gerekiyor. Bunu yapmak için profesyonel bir Web Tasarım ajansı ile çalışarak oluşturabilen bir web tasarım hizmetine ihtiyacımız var.

Profesyonel bir ajansla çalışmakta olduğunuzun bilincinde olmak gerekir. İzmir Web Tasarımı ile sahip olacağınız web sitesi büyük olasılıkla hedef pazarımızla olan tek iletişim noktası olacaktır. Web Tasarım İzmir web sitemiz inşa etmeyi seçtiğimiz "markaya" paralel olmalıdır ve dolayısıyla fikirlerimizi hayata geçirebilecek bir Web Tasarım İzmir ajansı ile çalışmanız gerekir. Aşağıdaki bölümde, deneyimli bir meslek İzmir Web Tasarımı ajansının hizmetlerini kullanan bazı önemli avantajları bulacaksınız.

Profesyonel Tasarım

Profesyonel bir yaklaşım sergileyen İzmir Web Tasarımı Ajansı, profesyonelliğinizi yansıtacak şekilde kullanımı kolay bir web sitesi üretebilir. Kötü tasarlanmış web siteleri ile markanıza istemeden de olsa zarar verebilirsiniz. Birçok insan sizi ve ofisinizi görmeden sadece web sitenize bakarak firmanız hakkında karar verecek. Gezinmesi zor olan Web Tasarım İzmir web siteleri, aynı şeyleri sunan ve kullanımı kolay yüzlerce başka web sitesi olduğu için hedef kitleniz tarafından genellikle ihmal edilir.

Deneyim ve Uzmanlık

Web Tasarımı ajansının bu özelliği, özelleştirilmiş bir web sitesi oluşturmak gerektiğinde çok kullanışlı gelir. Örneğin, Web Tasarım İzmir web sitenizi insanların ürünlerinizi satın alabilecekleri bir yer olarak görmesini isterseniz, E-ticaret çözümleri ile çalışma konusunda bilgi ve tecrübeye sahip bir web tasarım şirketi ile çalışmanız gerekir. Deneyim aynı zamanda bir şirkete herhangi bir gereksinimi karşılayabilme olanağı verir.

Sunulan Diğer Hizmetler

Eğer bir iş yeri web sitesi inşa etmeyi planlıyorsanız, değişmeyen bir gerçekle karşılaşırsınız bu gerçek: web sitesine daha kolay erişmek için SEO gibi servislere ihtiyaç duyacağınızdır. SEO yardımı ile, web sitenizin ve sayfalarının Google gibi arama motorlarında daha kolay bulunmasını sağlayabilirsiniz. Doğru insanlarla iletişime geçmek ve onlara ihtiyaçlarını karşılayan ürün ve hizmetleri sunduğunu bildirmek isterseniz, SEO, web sitenize artan trafik çekerek büyük bir rol oynayabilir. Web Tasarım İzmir ve SEO çabaları birbiriyle ilişkili olduğundan,  SEO ajansı olarak da hareket edebilir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Web Tasarım İzmir çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Web Tasarım İzmir yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.


Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

 
 
 
 
Etiketler: izmir web tasarımı izmir web tasarım web tasarım izmir

paylaş

İlgili YazılarYorumlar