Logo

Web Tasarım Danışmanlık İstanbul


paylaş
Web Tasarım Danışmanlık İstanbul

     Sizin hakkınızda benzersiz olanı anlatan web siteleri tasarlarız.
     Ve onlarla şirketinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz. Web Tasarım Danışmanlık İstanbul Medanis Bilişim AŞ.

Sizi Başarıya Nasıl Ulaştırırız?

 • Sizi bir terapist gibi dinliyoruz.

  İhtiyaçlarınızı belirtebileceğimiz noktaya kadar sizi dinliyoruz. Sizin söyleyeceklerinize göre önerilerde bulunmaya başlayacağız. Ne istediğiniz konusunda tereddütleriniz olsa da veya tam olarak ne istediğinizi bilseniz de, bunu sizinle paylaşabiliriz.


 • Web sitelerimiz güçlü ilk gösterimler yaratıyor.

  Benzersiz teklifinizin ne olduğunu keşfettiğimizde onu ziyaretçilerinize hemen ve açık bir şekilde anlatacak bir tasarımlar oluşturacağız.


 • Web sitelerimiz insanlarla etkileşim kuruyor

  Sitelerimiz, ziyaretçileri aradıklarını bulmaya doğru ilerletmek, onlarla konuşup konuşmadıklarını öğrenmek ve iletişim hattınızı kurmak için net gezinme imkanı sunuyor.


 • Sizinle işbirliği yaparak çalışıyoruz.

  Bir kere başlayınca, tasarım, kodlama ve geri bildirimlerin hepsi paralel olarak devam eden sürekli bir süreçte çalışıyoruz. Bir tasarımın canlı olduğunu gördüğünüzde nasıl çalıştığını anlamak ve devam ederken bunu test edebilirsiniz.


 • Devam eden başarı için hazırız.

  Strateji, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya sosyal yardımları, haber bültenleri ve daha fazlası için ihtiyaç duyduğunuz kadar devam eden destek sağlıyoruz.


Web Tasarım Danışmanlık İstanbul Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Web Tasarım Danışmanlık İstanbul için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Danışmanlık İstanbul Telefonlarınızı Çaldıran Web Sitesi Tasarımı.

Potansiyel müşterileriniz yüzlerce rakibinizle birlikte sizi de değerlendirmeye alıyor ve web sitenize girerek sadece 3 saniye içerisinde firmanızı incelemek veya sitenizden çıkmak arasındaki kararını veriyor.

Bu ilk izlenim, yeni müşterinin kazanılmasını sağlayabilir veya onları kaçırabilir.

Özünde, Web Tasarım Danışmanlık İstanbul harika web sitesi tasarımı, ne kadar para kazanacağınıza etki eder, peki neden?

İyi tasarım, yaptığınız şeyle ilgilenen potansiyel müşterileri gösterir. Onlara harcadıkları paranın karşılığını verebileceğinizi, olabildiğince profesyonel olduğunuzu gösterir. Bu, insanlara işinizle alakalı olduğunuzu gösterir ve bu da, potansiyel müşterinin sizinle iş yapma düşüncesi hakkında rahat hissetmelerini sağlar.

Sonuç şu: Yaptığınız şeyde en iyisisiniz, ancak web siteniz sizi ne yaptığınız hakkında en iyi görünmüyorsa, hak etmekle yükümlü olduğunuz işi alamazsınız ... Hak ettiğiniz işleri istiyorsanız Medanis Bilişim AŞ ile iletişime geçin.

Web Tasarım Danışmanlık İstanbul Küçük İşletmeler İçin Büyük Web Sitesi Tasarımı

Web siteniz binlerce lira harcamış kadar güzel görünmeli, ancak Medanis Bilişim AŞ. küçük işletmeler için hazırladığı özel paketlerle bunu uygun fiyata başarmanızı sağlar.

Ve en iyi yanı, kurumsal müşterilerimiz olarak aynı kıdemli web tasarımcıları, programcıları ve proje yöneticileri ile çalışmaktır.

Web Tasarım Danışmanlık İstanbul Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Müşterileriniz mağazanızdan sorunsuz bir alışveriş hizmetine, web sitenize her türlü cihazdan sorunsuzca ulaşmak istiyor.

Bu nedenle, dünya standartlarında kesintisiz entegre web sitesi tasarımı kesinlikle gerek duyulduğunda, dünya standartlarındaki işletmeler en iyi marka bilinci oluşturma, web sitesi tasarımı, strateji ve toplam piyasa farkındalığı için Web Tasarım Danışmanlık İstanbul Medanis Bilişim AŞ'yi seçmektedir.

Web Tasarım Danışmanlık İstanbul E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı

Dönüşüm kraldır. Doğru. Satın almazlarsa, kaç tane insanın e-ticaret web sitenizi ziyaret ettiğinin önemi yoktur.

İşte Medanis Bilişim'in olağanüstü e-ticaret web sitesi tasarımı, zengin ürün fotoğrafları ve ilgili içeriği ile ilgi çekici bir deneyim sunmanın yanı sıra sezgisel bir ödeme işlemi de sunuyor.

Medanis Bilişim AŞ e-ticaret tasarımına girdiğinizde, müşterilerinizin sizinle satılacağını garanti ederiz.

Web Tasarım Danışmanlık İstanbul       Kar Amacı Gütmeyen Web Sitesi Tasarımı

Bilinç Yaratmak. Para toplama. Gönüllüler edinmek.

Bunlar çoğu kar amacı gütmeyen kuruluşun günlük zorluklarıdır ve ağır bir iştir.

Bununla birlikte, bir blog, bülten aboneliği, basın bölümü, sosyal medya ve bağışlar gibi özelliklerle Web Tasarım Danışmanlık İstanbul Medanis Bilişim AŞ büyük bir kar amacı gütmeyen web sitesi tasarımına sahip olmak sizi daha cazip hale getirecektir.

Yükünüzü hafifletmek için e9digital ile iletişime geçmeye ne dersiniz?

İcraate geçirilmeyen fikirler sadece fikirden ibarettir.

Web sitesi geliştirme söz konusu olduğunda işletmeler böyle saçma riskler almaktadır.

Daha az ödemek için web sitesi yapan bir öğrenciye bile web sitelerini teslim edebiliyorlar veya komşunun oğluna. Daha az ödeyerek herkes web sitesi sahibi olabilir ancak bu web sitesi size gerçekten para kazandırabilecek mi? Komşunun oğluna ofisinizi tasarlaması için veya ofisinize göz kulak olması için, muhasebe kayıtlarınızı takip etmesi için güveniyor musunuz? Her işin bir uzmanı var. Web tasarım ve dijital pazarlama için de aynı şey gerekli.

Gerçek şu ki, karmaşık web uygulamalarını programlamak zor ve Medanis Bilişim AŞ çok önemli olan web sitesi projelerine sahip işletmelerle çalışarak uzmanlaştı.

Bu dikkatli planlama anlamına gelir. Kusursuz programlama ve tutumlu kalite güvencesi. İyi görünen ve iyi çalışan bir web sitesine sahip olursunuz.


Web Tasarım Danışmanlık İstanbul Özel Web Uygulamaları

Web Tasarım Danışmanlık İstanbul Medanis Bilişim AŞ özel uygulama geliştirme ekibi, sizin fikrinizi alarak her aşamada sizinle iletişim kurarak özel web sitenizi tasarlar.

- Arama motoru optimizasyonu - tamamlandı!
- Şifrelenmiş dosya paylaşım uygulaması - tamamlandı!
- Ticari borç verme portalı - tamamlandı!
- Ağ yönetimi uygulaması - bitti!

Web Tasarım Danışmanlık İstanbul WordPress Web Siteleri

Gerçek şu ki, WordPress, çoğu pazarlama web sitesinin temelini oluşturacak sağlam, içerik yönetim sistemi (CMS) 'dir. Aslında, Web Tasarım Danışmanlık İstanbul  Medanis Bilişim AŞ gibi yetenekli web geliştiricilerinin elinde, WordPress ile harika sonuçlar elde edilir.

Sonuçta, web platformunu seçmemelisiniz. Sizin için doğru platformu seçecek doğru web geliştiricisini seçmelisiniz.

Web Tasarım Danışmanlık İstanbul E-Ticaret Web Siteleri

E-ticaret web geliştirme ekibi olarak Web Tasarım Danışmanlık İstanbul Medanis Bilişim AŞ'yi seçmek, bir yatırım yapacağınız ve daha sonra e-ticaret web sitesi projenizin ilk kez doğru şekilde tamamlanacağı anlamına gelir.

Web Tasarım Danışmanlık İstanbul           İşinizi Adlandırma

Unutulmaz. Akılda kalıcı. Benzersiz.

Bunlar, iyi bir ticaret adına giren nitelikler, ancak bu sadece bir başlangıç.

Medanis Bilişim AŞ işletme adlandırma hizmeti de ulusal bir marka ve telif hakkı araştırması yapacak, aa ve alan adının mevcut olup olmadığını da öğreneceğiz, çünkü bu biraz önemli, değil mi?

Web Tasarım Danışmanlık İstanbul Marka

Bir marka logonuzdan daha fazlasıdır.

Müşterinize bu şekilde davranırsınız, hizmetlerinizi bu şekilde yerine getirirsiniz, Bu ürününüzün kalitesini gösterir, sizi rakiplerinizden ayıran şey budur.

Akıllı işletmeler, müşterilerin satın alması için heyecan verici bir görüntü yansıtarak başarıyı yakalarlar; ancak bu otantik olmalı.

Sonuçta, içgörü, strateji ve toplam piyasa farkındalığının doğru kombinasyonu markanızın en net vizyona sahip olmasını sağlar.

Web Tasarım Danışmanlık İstanbul Logolar ve Kurumsal Kimlik

Her işletme, potansiyel müşterilerine bir mesaj iletmeye çalışıyor; bu nedenle, görsel mesajlaşmanızın bir parçası olarak logonuzu ve kurumsal kimliğinizi düşünün. Bu, bu öğelerin kasıtlı ya da kasıtlı olmasın iletişine gireceği anlamına gelir.

Web Tasarım Danışmanlık İstanbul Medanis Bilişim'in tasarım ekibi, ikonografi, tipografi, renk teorisini ve logonuzu ve kimliğinizi orijinal ve unutulmaz kılmanın prensiplerini anlıyor. Logonuz ve kurumsal kimliğinizle karanlıkta bir adım atmayın, kasıtlı bir şey yapın ve bu önemli iş için Medanis Bilişim'i seçin.

 

Web Tasarım Danışmanlık İstanbul Dijital Pazarlama


Web Tasarım Danışmanlık İstanbul Medanis Bilişim AŞ İnternet Pazarlama Ekibine, sitenizin görünür olmasını sağlamak, trafik çekmek ve daha da önemlisi ziyaretçileri satış hedeflerine dönüştürmek için düşük riskli, etkili etkili stratejileri dahil etmek için görevlendirin.

Medanis Bilişim AŞ, SEM, SEO, PPC, SMM, P4P, BGBM, KPI ve TBM ile uzmandır.

Web Tasarım Danışmanlık İstanbul : SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Google, çevrimiçi başarınızın anahtarlarını tutar. Bunlar yalnızca bir çok web ziyaretçisinin geçidi değil, aynı zamanda özünde de banka hesabınıza akan para akışı için musluk içindir. Bu nedenle, Google'ın uzmanlık alanınızı bildirecek akıllı bir Medanis Bilişim dijital arama motoru optimizasyonu stratejisine ihtiyacınız var ve daha sonra sunabileceği bilgiye ihtiyaç duyan müşterileri buluyor.

Web Tasarım Danışmanlık İstanbul AdWords, PPC (Tıklama Başı Ödeme)

Ancak trafik için ödeme yapmak istemiyorsunuz ... maalesef Google'daki ilk sayfa için rakipleriniz para ödeyecek. Bu, insanlar SEO ekibi için aylar boyunca organik sıralamalarını yükseltmek için çok para harcıyor demektir. Ancak bir alternatif var ve bu, Tıklama başına Öde veya AdWords'dür. Akıllı bir Web Tasarım Danışmanlık İstanbul Medanis Bilişim AŞ  PPC kampanyasının en büyük avantajı bugün bir numaralı reklam sıralamasını alabilmenizdir. Bugün yoğun trafiği almaya başlayın! Belki bugün bizi aramalısınız.

 

 

İnternet pazarının her geçen gün daha da büyüdüğü günümüzde her büyük küçük fark etmeden her firmanın bir web sitesi olması zorunlu hale gelmiştir. Web sitesi yaptırmaya karar veren kişiler genelde web sitesi için en fazla ne kadar harcamalıyım? Web sitemde hangi özellikler olmalı gibi soruları sorarlar. Web Tasarım Danışmanlık İstanbul ile firmamız sizlere web tasarım konusunda rehber olabilir.

Bu konuda tecrübeli ve güven verici bir ajanstan rehberlik almanız sizin için daha iyi olacaktır. Bazı ajanslar işin uzamasından çekinerek daha kolay tasarlanan siteleri bazıları da daha çok kazanabilmek için gereksiz özellikleri size önerebilirler. Web Tasarım Danışmanlık İstanbul ajans seçiminde ajansların web sitenizi mutlaka inceleyin. Ajansın web sitesinde web tasarım, e-ticaret, SEO paket özellikleri ve fiyatları tek tek belirtilmişse bu ajans hem güvenilir hem de şeffaf çalışıyor demektir.

Web Tasarım Danışmanlık İstanbul ajansın öncelikle sizi ve işinizi dinlemesine özen göstermesi gerekir. Sizi ve işinizi dinlemeden sitenizde bu olsun, şöyle özellik olsun gibi öneriler yapılıyorsa bu yanlış ajansta olduğunuzu gösterir. Ajans öncelikle sizi dinlemeli çünkü sizin işinizi sizden daha iyi kimse bilemez. Sizi dinleyerek potansiyel müşteri profilinize ve web sitenizin kuruluş amacına göre size web sitenizde bulunması gereken özellikleri önermeli. Ayrıca Web Tasarım Danışmanlık İstanbul sizi dinledikten sonra sizin de onları dinlemeniz gerekir. Tasarım konusunda uzman olan onlar sizin dediklerinizi harfiyen yapan bir ajans da işini iyi yapmıyor demektir. Size yeni fikirler sunarak sizin istediklerinizi tasarım açısından değerlendirmeleri gerekir.

Web Tasarım Danışmanlık İstanbul hizmetlerinde size ayrıca SEO ve Google AdWords konusunda da rehberlik etmelerini isteyin. Ajansın Google AdWords sertifikalı ekip elemanları olduğundan emin olun. Web tasarım tabi ki önemli ancak tasarım aşamasından sonra sitenizin reklamları ve duyurulması da çok önemli. Çok güzel bir siteniz olabilir ancak kimse gelip sitenize girmiyorsa bir sorun var demektir.

Web tasarım, e-ticaret, SEO paket seçimlerinde görüşerek sizlere uygun paketi seçmek için danışmanlık yapabiliriz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: istanbul web tasarım danışmanlık web tasarım danışmanlık istanbul istanbul web tasarımı danışmanlık

paylaş

İlgili YazılarYorumlar