Logo

Web Tasarım Ajansları


paylaş
Web Tasarım Ajansları

İnternet'te potansiyel müşterilerinize ulaşmanın en ucuz ve pratik yolu web tasarım yaptırmaktır. Web tasarım yaptırmanın en doğru yöntemi profesyonel yardım alarak Web Tasarım Ajansları ile çalışmaktır. Web Tasarım Ajansları hem web tasarım hem de Google AdWords reklamlarıyla ilgili çalışmalarını profesyonel biçimde yürütebilirler.

 
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 

Web Tasarım Ajansları birçok sektörle çalıştıkları için tecrübeleri daha fazladır. Tek başına bir firmaya bağlı olmadan çalışan kişilere freelance web tasarımcı denir. Tek çalışan tasarımcılar web sitelerini daha uygun fiyata yapsa da ileride daha büyük problemlerle karşılaşabilirsiniz. Web Tasarım Ajansları web sitenizi özgün olarak tasarlayacaktır. Ancak freelance çalışan kişiler genelde hazır site şablonu kullanmaktalar. Hazır site şablonu kullanılması birbirinin aynı birçok web sitesinin oluşmasına sebep olur. Google arama motoru birbirine benzeyen web sitelerini bir süre sonra görmez ve Google sıralamasında geri sayfalara doğru gitmeye başlarsınız. Web Tasarım Ajansları ise özgün tasarımlar yaparlar ve Google, Yandex, Bing gibi arama motorları özgün ve Google uyumlu olarak kurulan siteleri severler.

Web sitenizin tasarımı tamamlandıktan sonra Web Tasarım Ajansları içerik girme yönünden de size destek verirler. Yönetim panelini nasıl kullanacağınızı size anlatırlar. Web siteniz yayına alındıktan sonra bile bir sorun yaşarsanız ajansınızı arayarak destek isteyebilirsiniz.

Web Tasarım Ajansları web site tasarlamanın dışında SEO çalışmaları da yaparlar. SEO çalışması bir web sitesinin Google gibi arama motorlarında ilk sıralarda çıkmasını sağlamaktır. SEO çalışmasının en önemli faktörü web sitenize özgün yazılar girmektir. Bu yazıları seçerken de bazı kurallara dikkat etmek gerekir. Yazı başlıkları, içerikler, konu vb. birçok konu Google arama motorundaki sıralamanızı etkiler. Bu yüzden  Web Tasarım Ajansları ile çalışmanız daha iyi olacaktır. SEO çalışmalarının yanı sıra Google AdWords reklamlarını da ajansınız yönetebilir böylece daha az ödeyerek daha üst sıralarda çıkabilirsiniz.

Siteyi profesyonel görünümlü yapar

Web siteniz kötü veya gelişigüzel görünüyorsa sitenize gelen insanların düşüneceği tek şey olacaktır: Web sitesi ve içerik böyleyse bu firmanın ürünleri de eminim ki kötüdür!

İnternette ilk izlenim son izlenimdir. Bu insanları etkilemek için sadece bir şansınız var. Web sitenizi gördüklerinde beğenmeli, güven duymalı ve sizinle çalışmayı istemeliler. Bir kere web sitenizden çıkarlarsa bir daha sitenize gelmek istemeyecekler bile.

Webin ana sayfası ilk izlenimdir. Ana sayfaya göre, insanlar sunulacak hizmet seviyesinin ne olduğunu ve ücretin ne kadar olacağını tahmin edebilir. Web Tasarım Ajansları, bunun bilincine vararak anasayfa tasarımına daha fazla özen gösterirler.

Memnun müşteri listesi:

Profesyonel Web Tasarım Ajansları memnun müşteri ve müşterilerin uzun bir listesine sahiptir. Arkasında bakabileceğiniz ve daha sonra karar verebileceğiniz örnekleri inceleyebilirsiniz.

Değerinizi alma:

Web Tasarım Ajansları sizden daha yüksek ücret talep edebilir, ancak yüksek kaliteli iş teklifi alıyorsunuz. Bu kaliteli iş size gelecek yıllar boyunca  fazlasıyla geri ödeyecek.

Sözleşmeye uymak:

Profesyonel Web Tasarım Ajansları, karşılıklı olarak web tasarım şirketi ve müşteri tarafından kararlaştırılan bir zaman dilimini kabul eder. Yapılacak web sitesi için belirlediğiniz standartları göz önünde bulundurarak sözleşme hazırlanır. Sözleşme sizi koruma altına alır.


Sürekli yardım:

Profesyonel Web Tasarım Ajansları sizinle bir iş sözleşmesine sahiptir ve web sitesi tasarlandıktan sonra sizi şaşırtmazlar. Aksine, onlar sizinle çalışacak ve gelecekteki web gereksinimlerinizi sürekli olarak karşılayacaklardır. Siz ayrıcalıklı müşterisiniz ve eski bir müşteriyi korumak başka bir yatırım yapmaktan daha az maliyetli olduğu için daha makul. Eğer sizinle birlikte kalırsa ve web sitenizin tüm ihtiyaçlarını idare edip dinamik hale getirmek için web sitenizde bakım yapmak istiyorsa, o zaman doğal olarak etkilenerek arkadaşlarınıza ve iş arkadaşlarınıza tavsiye edeceksiniz.

Minimum Web Erişilebilirliği:

ProfesyonelWeb Tasarım Ajansları, herhangi bir engel veya özürlülüğe bakılmaksızın, herkesin web sitesinde ürün veya servise erişme ve bunlara erişme yetkisine sahip olmalarını sağlamaya çalışırlar. Web erişilebilirliği, insanların beğenilerine ve tercihlerine göre kullanabilecekleri, çalıştırabilecekleri ve etkileşim kurabilecekleri web sayfalarını tasarlamayı gerektirir. Bu nedenle, bir web sitesinin kullanım ve erişim bakımından öngörülebilir ve anlaşılabilir kılınması önemlidir.

Web Tasarım Ajansları ile çalışmanın birçok avantajını görürsünüz. Ajanslar bir ekip olarak çalıştığı için pazarlama, SEO, AdWords gibi konularda başkasını aramanıza gerek kalmaz. Web siteniz SEO uyumlu olarak tasarlanır ve dilerseniz daha sonrasında da SEO desteği alabilirsiniz.
 
Google AdWords sertifikalı çalışanlar ile en az parayı ödeyerek en verimli tıklamaları almanıza odaklanılır. Tek bir ajansla çalışarak tüm web çözümlerine sahip olabilirsiniz. Günümüzde sadece bir web sitesi sahibi olmak yetmiyor, bunu en iyi şekilde duyurmanız ve kullanmanız gerek.
 
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 
Web Tasarım Ajansları yazımıza yorum bırakabilirsiniz.
 
 
 
Etiketler: web tasarım ajansı web tasarım ajansları web tasarım ajans

paylaş

İlgili YazılarYorumlar