Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Kaliteli Web Tasarım

Kaliteli Web Tasarım

Hangi sektörde çalışıyorsanız ve kullanım amacınız neyse Kaliteli Web Tasarım buna göre yapılmalı. Web sitenizin kaliteli ve farklı bir görünüme sahip olmasının yanında kurumsal bir görünüme de sahip olmalıdır. Kurumsal görünüm Kaliteli Web Tasarım ile birleşerek insanlara güven verecektir.

 
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 

Kaliteli Web Tasarım deyince aklınıza hemen web sitesinin nasıl göründüğü gelmemeli. Web sitesinin kaliteli olması kurulum aşamasından başlar. Kaliteli Web Tasarım hizmetine web siteniz Google arama motoruna ve SEO kurallarına göre uyumlu olarak kurulmalıdır. Kaliteli Web Tasarım çalışmalarıyla web siteniz Explorer, Chrome, Mozilla’da açılacak şekilde kurulmalıdır. Domainden hostinge kadar aldığınız tüm hizmet ileride Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarındaki sıralamanızı etkileyecektir

Kaliteli Web Tasarım çalışmalarında önemli bir diğer konu da sitenin görünümü yanında işlevsel oluşudur. Müşteri sitenize girdiğinde çok beğenebilir ancak istediği bilgileri kısa zamanda bulamazsa, menüler arasında rahat dolaşamazsa web sitenizden sıkılarak kısa zamanda çıkacak ve bir daha girmek istemeyecektir. Kaliteli Web Tasarım sitenizin bir diğer önemli özelliği de her zaman ve herkes tarafından erişilebilir olmasıdır. Domain ve hosting takibini dikkatli yapmadığınızda web siteniz kapanabilir. İnsanlar web sitenizi bir kere kapanmış görürse bir daha girmek istemeyebilirler. Web sitenize genç, yaşlı, engelli birçok insan rahatça kullanabilmeli. Kaliteli Web Tasarım yapılırken bunlar da göz önünde bulundurulmalı.

Kaliteli Web Tasarım çalışmanız tamamlandıktan sonra sıra içerik girişine gelecektir. Web siteniz ne kadar kaliteli ve güzel görünümlü yapılmış olsa da sitenize düzgün içerik girmediğiniz sürece bunun bir önemi olmayacaktır. Web sitenize her gün düzenli olarak kendi yazdığınız cümlelerle içerik girişi yapmalısınız. Başka sitelerden aldığınız yazıları kopyala yapıştır yaptığınız takdirde web siteniz gün geçtikçe Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında geriye düşecektir.

Kaliteli Web Tasarım çalışmaları yanında Google AdWords reklamları da sertifikalı kişiler tarafından yapılırsa web siteniz hiç şüphesiz Google arama motorunda üst sıralarda çıkacaktır.

Kabul etmek gerekirse, hepimiz meşgulüz. İşinizle uğraşırken bir yandan da web sitenizin tasarımı veya web sitenizin pazarlaması üzerine çalışmanız mümkün olmayabilir.

Çevrimiçi varlığın kurulması, küçük işletmelerin pazarlama stratejisinin en değerli bileşenlerinden biridir. Akıcı, erişilebilir, taze ve kullanışlı bir içerik barındıran bir web sitesine sahip olmak markanızın Google arama sıralamalarında en üstlere çıkararak müşteri akınına uğramanızı sağlayabilir. Tersine, kötü performans gösteren veya kullanıcıya çok az değer sunan web siteleri Google algoritmaları tarafından cezalandırılır ve potansiyel satışlarınızı ve gösterdiğiniz pozlamayı büyük ölçüde etkileyerek sıralamalardan silinip gerilere gönderilir. Kaliteli Web Tasarım ve web sitesi optimizasyonunun önemine rağmen, pek çok küçük işletme sahibi, profesyonel bir web sitesi tasarımı şirketine yatırım yapmaktan çekinir ve web tasarımı stratejisini yeni yılın endüstri standartları ve protokolleriyle eşit seviyeye getirme şansını kaçırır. Bu isteksizlik büyük ölçüde bütçe kısıtlamaları kaynaklanmaktadır. Kaliteli Web Tasarım ‘a yatırım yapmak konusunda tereddütte olan küçük işletme sahipleri, kendilerine sunulan ücretsiz kendin yap tarzı web sitesi tasarımı şablonlarının çoğalması nedeniyle cesaretini yitirmektedir. Profesyonel web sitesi tasarımının sağladığı avantajlardan hala emin değilseniz, Medanis Bilişim AŞ gibi profesyonel bir web tasarım şirketinin küçük işletmenizde yararlanabileceği farklı yollarla ilgili bilgi edinmek için okumaya devam edin!

  • Kaliteli Web Tasarım ile Çalışan web siteleri oluşturun!

Modern teknolojik çağda internet, tüketicilerin arzulanan ürünleri, hizmetleri ve şirketleri aramaları için baskın bir araçtır. Yeni yılda giderek artan sayıda, web sitenizdeki kullanıcının deneyimi ve davranışları, sitenizin arama motorlarında ne kadar iyi performans gösterdiğini etkiliyor. Arama motorlarıyla iyi çalışan profesyonel olarak tasarlanmış Kaliteli Web Tasarım çalışmasına sahip olmak, kendinizi rakiplerinizden ayırmanıza yardımcı olacaktır. Öte yandan, bir Kaliteli Web Tasarım sitesinden yoksun veya yeterli kalitede web sitesine sahip olmazsanız, ürününüzü potansiyel müşterilerinizin gözünde çabucak devalüe edeceksiniz ve arama pazarlama alanındaki ağır cezalara maruz kalacaksınız.

  • Kendinize bir miktar para kazandırın.

Bütçeye uygun küçük işletme sahiplerinin kaygılarının aksine, profesyonel bir web sitesine yatırım yapmak, aslında uzun vadede size para tasarrufu sağlayacaktır. Pazarlama, iş başarısının gerekli bir bileşenidir ve geleneksel bir kağıt listesine kıyasla Kaliteli Web Tasarım sitesinin karşılaştırmalı fiyat ve maliyet etkinliği, çevrimiçi yatırımınızın değerini hızla ortaya çıkarmaktadır. Web siteleri daha ucuzdur ve sizi tek başına basılı reklamcılık yoluyla erişilebilir olanlardan çok daha geniş bir kitleye yaymaktadır. Ayrıca, şablon üzerinde tasarlanmış ucuz bir web sitesine sahip olmak, içeriğin değiştirilmesi veya güncellenmesi gerektiğinde büyük sorunlara neden olabilir. Bu şablonların çoğu, analitiklerin söylediklerini temel alan belirli öğeleri değiştirmeniz gerektiğinde ve bu konuda özel olarak profesyonel olarak tasarlanmış bir web sitesinden daha az uyarlanabilir nitelikte olduğunda katıdır.

  • Müşterilerinizi döngü içinde tutun.

Kaliteli Web Tasarım siteniz, şirketiniz için canlı yayınlanan broşür gibi işlev görür. İçeriğinizi herhangi bir zamanda güncelleyebildiğinizden, bir web sitesi, kalıcı olan ve teklifler veya ürünler değişirse atılması gereken bir basılı reklamdan çok daha etkilidir. Kolayca eski haline getirilmiş basılı reklamların aksine, web siteniz sürekli olarak gelişen ve müşterilerinizi güncelleyen canlı ve organik bir varlıktır. Bu, müşterilerinizin web sitenizi sık sık kontrol etmeniz için sebepleri olduğu halde, basılı reklamlar bir kerede göz atılır ve ardından atılır demektir. Elbette, 2012’de en son güncellenen bir web sitesinin bulunması da sizin için iyi değil. Profesyonel bir web sitesi tasarımına yatırım yapmak şirket web sitenize, müşterilerinizin markanızla etkileşimini korurken geri gelmelerini sağlayacak yeni ve alakalı içeriğin devamlı eklenmesini sağlar.

  • Daha geniş bir kitleyi hedefleyin.

Basılı reklamlar genellikle yerel demografik aralıklarla sınırlıdır ve uluslararası tirajlı teklif veren baskı sağlayıcıları, uzun menzilli dağıtım için genellikle yüksek prim ödemek zorundadır. Kaliteli Web Tasarım sitenizle, dünya genelindeki bir kitleyi hedefleyebilir ve ayrıca, tüm dünyadaki alıcılar ile çevrimiçi işlemlerin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Artık çevrimiçi pazarlama kampanyalarınız için geçerli olan hedeflemeyi düşünün. İşletme sahipleri birden çok çevrimiçi platformda kampanyalar (ücretli ve organik) kurarak coğrafi ve demografik olarak kişileri hedefleyebilir.

  • Kendinize biraz zaman ayırın.

Ürünlerinizle ve hizmetlerinizle ilgilenen müşteriler, satın almayı taahhüt etmeden önce bazı sorular yöneltebilir. İster fiyatlandırma, nakliye ücretleri veya diğer yaygın soruları bilmek istersiniz, web siteniz size ilgili tüm ürün bilgilerini listeleme fırsatı verir ve aynı zamanda tanıdık “Sıkça Sorulan Sorular” bölümünde görülen müşteri sorularını tahmin etme ve cevaplama fırsatı sunar. Dünyanın dört bir yanındaki web sitelerinde bulabilirsiniz. Bu, tüm soruları web sitenize yönlendirebileceğiniz, sonsuz bir müşteri sorusu akışı için belirli bilgileri toplamak ve dağıtmak için zaman ayırmak yerine yapmanız anlamına gelmektedir. Web sitenizde bu içeriğe sahip olmanın yararı, Google tarafından alınması ve arama trafiğinizin oluşumunda size yardımcı olabilmesidir.

  • Müşteri hizmetinizi geliştirin.

Söz konusu SSS sayfası, müşterinizin genel deneyimini iyileştirerek müşteri hizmetleri sağlayıcınızı iyileştirmenin en iyi yollarından biridir. Medanis Bilişim AŞ ekibi, müşteri tabanını eğitmek ve zenginleştirmek için profesyonel bir web sitesinin değeri ile ilgili sık sorulan soruları yanıtlamak için zaman ayırdığından, bu wp_betawpposts yazısı uygun bir örnektir. Bu yazıdaki bazı genel soruları cevaplayarak, web sitesi müşterisinin deneyimi geliştirildi. Profesyonel web siteleri ayrıca müşterinizle doğrudan etkileşim kurabileceğiniz yorum veya iletişim bölümleri sunar, etkili iletişim ve toplam memnuniyet sağlamak için her taraf arasındaki duvarları daraltır.

 
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 
Kaliteli Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı