Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Sahibinden Benzeri Site Kurmak

Sahibinden Benzeri Site Kurmak

Sahibinden Benzeri Site Kurmak istiyorsanız önce e-ticaretle ilgili her şeyi düşündüğünüzden emin olmalısınız. İnsanlar “Bir ürün bulayım bir de web sitesi açayım tamamdır. Gelsin paralar.” düşüncesiyle hareket etmektedirler. Sahibinden Benzeri Site Kurmak karlı görünebilir peki buna hazır mısınız? Bir şirket kurmanız gerektiğinin, muhasebe takibi, vergi ödemeleri, yanınızda eleman çalışacaksa ki böyle büyük bir site kurmayı düşünüyorsanız bu gerekli olacak SGK giderlerini karşılamanız gerekecek. Sanki iş yerinizde mesai harcıyor gibi her gün düzenli olarak web sitenizle ilgilenmeniz gerekecek. Tamam ben bunları göze aldım diyorsanız işe profesyonel bir firmayla çalışmakla başlamalısınız. Sahibinden Benzeri Site Kurmak sizin sahibinden.com, n11.com gibi güçlü rakipleriniz olacağınızı gösterir. Rakiplerinizi geçmenizin yolu kurumsal ve marka olarak görünmekten geçer. Profesyonel bir web tasarım firması sizin için özel web tasarım yapmalı. Özgün ve kaliteli görünen bir site sayesinde rakiplerinizle yarışmaya hazır hale geleceksiniz. Firmamız sizin için özel site tasarımı yapabilir. MEDANİS Bilişim AŞ olarak referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Özel tasarım web sitesi sayesinde Google sizi diğer sitelerden ayıracak ve daha üst sıralarda çıkabileceksiniz. Bu konunun ayrıntılarını Özel Web Tasarım yazımda bulabilirsiniz.

Sahibinden Benzeri Site Kurmak e-ticarete kolay bir geçiş sağlayabilir. Ürün stoğu bulundurmanız gerekmeyecek. Bu süper bir şey! Her gün kargolama ve faturalama işleriyle siz uğraşmayacaksınız. Siz sadece satış yapmak isteyen insanları bir çatı altında toplayacaksınız. İnsanlar kendi ürünlerinin reklamını Facebook, Twitter, İnstagram gibi yerlerden yaparken sizin de reklamınızı yapmış olacak. Tabi ki bu kadar güçlü rakipleriniz varken sadece bu reklamlarla yetinmek hiç doğru değil. Öncelikle Sahibinden Benzeri Site Kurmak yeterli değil. Web siteniz size özel tasarlanırken bir de wp_betawpposts bölümü eklemelerini rica edin. wp_betawpposts bölümünüzde siz veya bir elemanınız (e-ticaret yapacaksınız mutlaka bir sosyal medya elemanınız olmalı veya her işi siz yapmalısınız) her gün düzenli olarak 4-5 adet yazıyı özgün olarak yazmalısınız. Yazdığınız bu yazıları Twitter, Facebook, İnstagram gibi web sitelerinden paylaşarak daha çok insanın duymasını sağlayabilirsiniz.

Sahibinden Benzeri Site Kurmak ve bu çalışmaları devam ettirmek için SEO çalışmaları yapmanız gerekir. Bu SEO çalışmalarıyla 3-4 ay içinde Google arama motorunda yükselişe geçecektir. Ancak web siteniz ilk kurulduğunda duyulması için Google AdWords’e reklam vermeniz en doğrusu olacaktır. SEO çalışmalarınız meyvelerini verene kadar reklam verirsiniz. Web siteniz Google’da ilk sıralarda çıkar. SEO çalışmaları devam ettikçe hiçbir ücret ödemeden arama motorlarında üst sıralarda çıkmaya başlarsınız.

Hazır giyim, kitap, elektronik ve benzeri öğelerin önde gelen çevrimiçi perakendecisi Amazon, Amazon Web Mağazası olarak bilinen oldukça ölçeklenebilir, kullanıcı dostu bir e-ticaret web sitesi platformu oluşturdu. Bu, milyarlarca Amazon müşterisinin çevrimiçi mağazanızı kolayca bulmasını ve alışveriş yapmasını kolaylaştıran entegre bir e-ticaret platformudur. Amazon WebStore, dünya çapında zengin bir iş deneyimi sunmak için Amazon.com’un alışveriş sepetini ve ödeme işleme sistemini kullanmaktadır.

Maksimum çevrimiçi trafik elde etmenize ve iş ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamanıza yardımcı olmak için özelleştirilmiş Sahibinden benzeri özellikler sunan birçok tasarım ve geliştirme şirketi bulunmaktadır. Deneyimli tasarım ekibi, son derece rekabetçi dünya pazarında ürünlerinin maksimum satışını elde etmenize ve bir marka kimliğini kurmanıza ve satışları en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak çekici bir Sahibinden Benzeri Site Kurmak Web mağazası tasarımı nasıl oluşturulacağını bilir.

1. Anında geçiş, kolay site koruması ve güvenilirlik

Çevrimiçi mağazanızı başka bir e-ticaret platformunda açtıysanız ve şimdi Sahibinden Benzeri Site Kurmak istiyorsanız, kurulumun oldukça hızlı olduğunu bilmekten mutluluk duymalısınız. Potansiyel müşteriler, ürünlerinizi kolayca satış için bulabilir ve çevrimiçi satın almak isteyenler seçebilirler.

2. Esnek tanıtım ve ölçeklenebilirlik

Birçok şirket yıl boyunca birden fazla etkinlik promosyonu uygular. Promosyon kampanyalarına giren bir şirketiniz varsa Sahibinden Benzeri Site Kurmak yerleşik promosyon özelliğinden yararlanmaya başlayın. Bu gibi işlevler, promosyonların sorunsuz ve daha hızlı çalışmasına yardımcı olur. Ayrıca indirimler veya kuponlar sunabilir, yeni ürünler öne çıkarabilir ve kendi özel web mağazanız için ürün önerileri gibi etkili pazarlama özelliklerine erişebilirsiniz.

3. Arama Motoru Optimizasyonu İyileştirir

Sahibinden Benzeri Site Kurmak web mağazası tasarımı, ürünlerinizin dünya çapında tanınması için yardımcı olur, çünkü Google’ın ve Yahoo’nun doğal arama sonuçlarındaki tüm öğelerinizi sergilemenize yardımcı olur.

4. Kolay ödeme ve güvenli faturalandırma seçeneği

Sahibinden Benzeri Site Kurmak için check-out seçeneği, müşterilerin daha hızlı ve güvenilir ödeme yapmak için mevcut web site hesabını kullanmalarını sağladığı için sorunsuz işlemler için son derece yararlıdır.

5. Ticaret ve topluluk özellikleri

Daha hedefi belirlenmiş bir pazarlama programı başlatmak için tüm ziyaretçilerin tercihlerini ve satın alma geçmişini bilmek için ‘En Çok Satanlar’, ‘Son Görüntülenenler’ ve ‘Müşteri Yorumları’ gibi özellikleri kullanabilirsiniz.

 
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 
Sahibinden Benzeri Site Kurmak yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir