Logo

Profesyonel Web Tasarım İzmir


paylaş
Profesyonel Web Tasarım İzmir
Profesyonel Web Tasarım İzmir Ajansı Medanis Bilişim AŞ. dinamik bir dijital strateji, web tasarımı, web geliştirme, veri entegrasyonu, uygulama barındırma ve çevrimiçi pazarlama firmasıdır.

Profesyonel Web Tasarım İzmir : Başarı bir vizyonla başlar

Bir müşterinin web sitesinde var olan yatırımlarını en üst düzeye çıkarmak için temel taşı olduğuna inanıyoruz. onların çevrimiçi hedefleri için açıkça tanımlanmış bir dijital strateji oluşturmak için işbirliği yapıyoruz.

Açık hedefler ve bunlara ulaşmak için bir kuruluşun kapasitesi tanımlayarak gerçekçi dijital stratejiler oluşturmak ve bunları uygulamak için uygun web hizmetleri dizisi sağlamak için müşterilerimizle yakın işbirliği içerisindeyiz. Bir operasyonel personel planının oluşturulması, bir editör planı oluşturulması veya çok kanallı yayın stratejisi oluşturulması olabilir, çünkü düzenli olarak web hizmetleri sağlıyoruz, tasarıma başlamadan bu stratejiyi iyi düşünüyoruz.

Profesyonel Web Tasarım İzmir : İlham

Web sitemizin tasarım felsefesi basittir. Müşterilerimizi memnun etmek için değil, aynı zamanda İzmir bölgesinde ve ülke genelinde müşterilerini, üyelerini veya seçim üyeleriyle tanışma ve zevk almak için tasarım yapıyoruz. Provası için web siteleri tasarlarız bu, bir organizasyonun çevrimiçi hedeflerini olumlu şekilde etkiler.

Reklam ekibimiz markalarımızı teşvik eden ve müşterilerimizin sunduğu eşsiz kişilikleri, ürünleri ve hizmetleri hayata geçiren etkileyici, sezgisel web tasarımları sunar. Amaçları olan web siteleri tasarlarız "bir dijital strateji tarafından tanımlanan bir amaç".

Gelişmiş interaktif web tasarım tekniklerini ve ilgili içeriği birleştirerek, ilk kez ziyaretçilerin dikkatini çeken ve müşterileri, aboneleri, üyeleri ve bilgi tüketicilerini tekrar etmeye dönük web siteleri oluşturuyoruz.

Çevik ve işbirliğine dayalı tasarım süreci, müşterilerimiz için mükemmel bir deneyim sunarak başarıya ulaşmamızı sağlıyor.

Nasıl yapacağız?

 • Duyarlı Web Tasarımı
 • Uyarlamalı Web Tasarımı
 • Yaratıcı Yön
 • Bilgi Mimarisi
 • Grafik ve Görselleştirme
 • İnteraktif Prototipleme
 • Logo tasarımı
 • Web Stili Zemin 

Profesyonel Web Tasarım İzmir: Çözüm mimarları ve geliştiricileri hepsi tek bir çatı altında

Şirket içi web uygulama geliştirme ekibimiz, açık kaynak kodlu, hazır ve uzaktan barındırılan çözümlerin doğru karışımını kullanmak konusunda tutkulu ve tecrübelidir. Kullanmayı planladığınız web teknolojileri ve geliştirme dillerinde edindiğiniz deneyim ve profesyonellik önemlidir.

Web uygulaması geliştirme, kod yazma veya veritabanları tasarlamaktan çok daha fazlasını gerektirir; müşterilerimizin iletişim ve operasyonlarını çevrimiçi yürütmekle ilgilidir.

Müşterilerimiz, çevrimiçi iletişim kurmanın (büyük veya küçük) önemini ve etkisini anlayan ve web projesinin kullanım ömrü boyunca ve başlatılmasının ötesinde başarıya %100 odaklanmış ve kararlı olmaya devam edecek bir Profesyonel Web Tasarım İzmir ajansı istiyor.

Ayrıntılı tartışmalar ve çevik yinelemeli geliştirme süreci ile müşterilerimizin çevrimiçi iletişim ve çalışma ihtiyaçlarını tanımakta ve onlarla tanışmak için doğru web sitesi teknolojisi çözümlerini mimar, geliştirme ve entegre etmekteyiz.

Nasıl yapacağız?

 • Şelale ve Çevik Yaşam Döngüsüleri
 • Gereksinimler Tanımı
 • Duyarlı Web Tasarımı
 • Hızlandırılmış Mobil Sayfalar (AMP)
 • PHP, Javascript, HTML5 ve CSS3
 • Üçüncü Şahıs Yazılım Entegrasyonu
 • Bakım ve Destek
 • Drupal, WordPress ve Joomla

Profesyonel Web Tasarım İzmir : Önemli olan sonuçlara ulaşılması

Arama motoru optimizasyonundan sosyal medya pazarlamasına kadar, kullanıcıların kalplerini ve zihinlerini yakalamak için yenilikçilik, sadelik ve web pazarlama ilkelerinin ve en iyi uygulamaların kapsamlı bir anlayışından yararlanan müşteriye özgü web sitesi pazarlama stratejileri geliştiriyoruz.

Güzel tasarlanmış ve kullanıcı dostu bir web sitesi, her müşteri için mükemmel bir başlangıç ​​noktası olsa da, tek başına bir web sitesi bugünün web'de doymuş dünyasında başarı sağlamaz. Bunu aklımızda tutarak, başlangıç ​​aşamasından başlayarak geliştirme aşamasına kadar başlatılan ve sonuçlarını bildiren başlatma sonrası çevrimiçi pazarlamaya odaklanıyoruz.

Karar mimarisi, yaratıcı ve teknik yazım, anahtar kelime analizi, kullanıcı deneyimi tasarımı, arama motoru planlaması, reklam satın alımı ve kod optimizasyonu, çevrimiçi pazarlama müşterilerimize sunduğumuz birçok hizmetten sadece birkaçıdır.

Nasıl yapacağız?

 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
 • Eposta pazarlama
 • Rekabet Analizi
 • Kod ve Performans Optimizasyonu
 • Tıklama Başı Ödeme Reklamını Yaratma
 • Sosyal Medya Kampanyaları
 • Afiş ve Yeniden Pazarlama Reklamcılık
 • Web Analizi Danışmanlığı ve Dönüşüm İzleme

Profesyonel Web Tasarım İzmir çalışmaları için ajans seçiminde bulunurken bazı noktaları göz önünde bulundurmalısınız. Web siteniz ne kadar profesyonel tasarlanırsa müşteriler size o kadar çok güven duyacaktır.

 Profesyonel Web Tasarım İzmir araştırması yaparken ajansların kendi sitelerini inceleyerek işe başlayabilirsiniz. Web ajansının kendi web sitesi kaliteli mi diye bakmalısınız. Hatta ne yazık ki web sitesi yaptığını söyleyen bazı firmaların kendi sitesi bile yok. Öncelikle buna dikkat edin.

Profesyonel Web Tasarım İzmir ajansı müşterisinin ne istediğini iyi bir şekilde dinler. Potansiyel bir müşteri olarak siz ajansa giriyorsunuz ancak teknolojiden anlamıyorsunuz. Web ajansı size en azından ana hatlarıyla temel bilgileri anlatmalı, sizi bilgilendirmeli ve paket seçiminde rehber olmalı.

Profesyonel Web Tasarım İzmir ajansı web sitenize girecek potansiyel müşteri profilini iyi anlamalı. Hedef kitlenizi bilerek web tasarımınızı yaparlarsa web siteniz başarıya ulaşacaktır. Hedef kitlenizin kim olduğunu bilmek web tasarım ajansı tarafından önemli olacaktır. Ajansınız bu kullanıcılara hitap edecek ve sitenizin kullanımını daha kolay hale getirecek çalışmalar yapabilir. 

Profesyonel Web Tasarım İzmir ajanslarından birine gitmeden bu firmaya rakip olabilecek üç firma seçin ve ajansla görüşmeye gittiğinizde bu firmalarda görüştüğünüzü de söyleyin. Böylece firma karşısında bir rakip olduğunu görünce web sitenizi yaparken daha dikkatli olacaklardır.

Profesyonel Web Tasarım İzmir ajansına gittiğiniz zaman her müşteri gibi sizde web sitenizi hemen isteyeceksiniz ama bu ne yazık ki mümkün olmayacak. Ajans elinde zaten mevcut işleri devam ettirirken sizin işinize başlayabilir ama hemen bitirmesi mümkün değil. Ajansınıza hemen bitirmesi için baskı yapmak yerine makul bir çalışma planı sunmak daha mantıklı olacaktır.

Mevcut bütçenizi ajansla paylaşmazsanız bu zaman kaybına sebep olabilir. Profesyonel Web Tasarım İzmir Ajans bütçenizi öğrenmek için size yüksek fiyat teklif eder siz kabul etmeyince orta yol bulmak için düşürür. Baştan bütçenizi belirtirseniz tüm bunlara gerek kalmaz ve bütçenize en uygun paketi seçmenize ajans yardım eder.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Profesyonel Web Tasarım İzmir için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz. 

Profesyonel Web Tasarım İzmir yazımıza yorum bırakabilirsiniz.


Etiketler: izmir profesyonel web tasarım prfesyonel web tasarım izmir izmir profesyonel web tasarımı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar