Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Profesyonel Siteler

Profesyonel Siteler

Profesyonel Siteler yapan Medanis Bilişim AŞ. işlemetmenizi büyütmeyi hedefleyen tam hizmet bir dijital ajanstır.

 • Bireysel web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamak ve bütçenize uyacak şekilde kişiselleştirilmiş planlar ve paketler
 • Sektördeki en bilgili, yetenekli web tasarımcılarının benzersiz, ödüllü tasarımları ve düzenleri
 • Web sitesi tasarımı ve yeniden tasarım projelerinden iş günlüğü tasarımlarına ve sosyal medya profil tasarımına kadar değişen web tasarım hizmetleri tüm sizin için dönüşümler ile birlikte sunarız.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

SİTENİNİZ İÇİN BİR WEB SİTESİ REZİSTASYONU İHTİYACINIZ VARSA, SİZE SORULACAK 10 SORU:

 1. Ziyaretçiler neden şu anda web siteme gelmiyor?
 2. Web sitem kolay gezilebilir mi ve bilgi bulmak kolay mı?
 3. Mevcut web sitem ziyaretçileri satışa dönüştürüyor mu?
 4. Mevcut web sitem web sitesi ziyaretçilerinin benimle iletişime geçmesini kolaylaştırıyor mu?
 5. Web sitemdeki içerik doğru mesajı iletiyor mu?
 6. Web sitem, işimi iyi temsil ediyor mu?
 7. Mevcut web sitem, işime veya markaya güven ve güven uyandırıyor mu?
 8. Web sitemi kolayca güncelleyebilir miyim?
 9. Web sitemize gelen ziyaretçiler izleniyor ve analiz ediliyor mu?
 10. Rakiplerin web siteleri daha işlevsel midir ve yakın zamanda yeniden tasarlandı mı?

Bazı durumlarda bir web sitesi yeniden düzenlenmesi gerekli olabilir.

Profesyonel Siteler ile Duyarlı Olun!


Duyarlı web sitelerini tasarlıyoruz, çünkü müşterilerinize web sitenizi akıllı bir telefon veya tablette görüntülemenin önemini biliyoruz.

 

Profesyonel Siteler Bir Web Sitesi Maliyeti Ne Kadar?


Fiyatlandırma web tasarımı zor olabilir.  Tasarım hizmetleri fiyatlandırması, ses, video veya Flash gibi multimedya gerekiyorsa ve arama motoru optimizasyonu hizmetleri gibi sitedeki sayfaların sayısı, tasarımın karmaşıklığı, logo tasarım hizmetleri gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 
Profesyonel Siteler Web tasarım maliyetlerini bütçeleştirmeye çalışırken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktör vardır:
 • Nasıl hazırlanıyorsunuz – ayrıntılı bir gereksinim belgeniz var mı?
 • Bu yeni bir site mi yoksa yeniden tasarım mı?
 • Bir wp_betawpposts veya içerik yönetimi işlevi (CMS) ister misiniz?
 • Site için zaten oluşturulmuş grafikler var mı?
 • Sitenin mobil ve tabletler için otomatik olarak yeniden boyutlandırılmasını istiyor musunuz?
 • Sitedeki multimedya (Flash, video, vb.) Ihtiyacınız var mı?
 • Ne kadar içeriğiniz var ve ne kadar ihtiyacınız oluyor?
 • Sosyal medya kanalları, SEO, e-ticaret veya başka bir şey gibi diğer özelliklere mi ihtiyacınız var?
 • Siteyi piyasaya sürdükten sonra kim koruyacaktır?

Küçük ya da büyük bir işletmeniz olsa da bir web sitesi yaptırmanız artık zorunlu hale geldi. Genç nüfusun çok fazla olduğu ve İnternet kullanımının yaygınlaştığı ülkemizde İnternet ortamında bulunmamak size büyük kayıplar yaşatabilir. Rekabetin çok güçlü olduğu İnternet ortamında sadece web siteniz olması yeterli değil artık Profesyonel Siteler yaptırmanız gerekiyor.

Yapılan araştırmalara göre ziyaretçiler kaliteli ve kurumsal görünen sitelere güven duyarken ucuz ve eski görünen web sitelerinden alışveriş yapmak istemiyorlar. Profesyonel Siteler sizin prestijinizi potansiyel müşterilerinize yansıtacak.

Profesyonel Siteler ucuz web sitelerinden hangi özellikleriyle ayrılır?

Profesyonel Siteler Optimize Arama Motoru (SEO)

Web sitenizin Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarına uyumlu şekilde yapılması gerekir. Basit olarak anlatmak gerekirse web siteniz daha kurulum aşamasından başlayarak arama motorlarının istediği şekilde yapılmalıdır. Optimize edilmiş siteler kısa sürede arama motorlarında sıralamaya girerler. Web sitenize SEO kurallarına göre içerik girişi de yaptığınız takdirde reklam bile vermeden Google gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkabilirsiniz.

Profesyonel Siteler Web Sitenizin Görünüşü

Profesyonel Siteler görünüş açısından estetik, ilgi çekici ve parlak olmalıdır. Profesyonel Siteler potansiyel müşterilerinizi etkileyerek firmanıza güven duymasını sağlar ve sitenizde kalmalarına destek olur. Web sitenizde kullanılan renklerin bir uyum içinde kullanılması gerekir. Birçok alışveriş merkezinde, restoranlarda müşterinin psikoloji düşünülerek renkler kullanılır. Aynı mantık web siteleri içinde geçerlidir insanları sıkmayan ama çok renkli olup da dikkatlerini dağıtmayacak renkler kullanılmalı. Bu yüzden tasarım ve renklerden anlayan bir ekiple çalışmanız en iyisi olacaktır. Web sitenizdeki metinlerin kolayca okunabilir büyüklükte yazılması da gerekir. Ayrıca kullanılan fotoğrafların kaliteli olmasına mümkünse web sitesi için özel fotoğraf çeken profesyonel bir fotoğrafçıyla çalışılması iyi olacaktır.

Profesyonel Siteler İçerik

Web sitenizin Profesyonel Siteler arasında olmasını istiyorsanız mutlaka kaliteli, özgün ve düzenli içerik girişi yapmalısınız. Google, Yandex, Bing gibi arama motorları özgün ve düzenli içerik girişini severler. Ayrıca ziyaretçilerin düzenli olarak sitenize girmesinin en önemli yöntemlerinden biri düzenli içerik girişidir. Web sitenize girdiğiniz içeriklerin insanların sıkılmadan okuyabilecekleri şekilde yazılması gerekir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Siteler yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir