Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları için bizimle iletişime geçebilir veya web sitemizi inceleyebilirsiniz. 

Medanis Bilişim AŞ., şirketlere ve her ölçekteki kar amacı gütmeyen kuruluşlara tam hizmet web tasarımı ve internet pazarlama hizmetleri sunan bir web tasarım firmasıdır. Kullanıcıları çeken ve müşterileri dönüştüren web siteleri kuruyoruz.

WordPress gibi özel kod veya CMS platformlarından oluşturulmuş tamamen duyarlı web sitelerinde uzmanız.

Medanis Bilişim AŞ., web sitemizin tamamında tam sayfa, organik arama motoru optimizasyonu içerir ve özellikle yerel arama sıralamalarını en üst düzeye çıkarmak için etkilidir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Hiç kimse bulamazsa güzel bir web sitesi neden var olsun?  Arama motoru optimizasyonu hizmetlerimiz, yerel ve global organik arama sonuçlarında en iyi sonuçları elde etmek için beyaz şapka tekniklerini kullanmaktadır. Ücretsiz, organik arama motoru sonuç sayfalarında optimum sonuçlar için arama motoru optimize edilmiş web siteleri tasarlar ve kurarız.

Bir web siteniz var mı, ancak arama motorları ve dizinleri arasındaki performansından memnun değil misiniz? Web sitenizin Google sıralamasındaki performansının düşük olması için çeşitli nedenler olabilir. Bizim işimiz, bu eksiklikleri saptamak, onları aşmak için sağlam bir plan sunmak, daha sonra idam etmektir.

KURUMSAL WEB SİTESİ FİYATLARI

 • Web sitenizin eksiksiz bir analizini yapın ve size bulguların tam bir özetini verin.
 • Yerel arama motoru optimizasyonu, global arama motoru optimizasyonu veya her ikisine odaklanarak başarı için bir arama motorları optimizasyonu stratejisi ve işlemi hazırlayın.
 • Web sitenizdeki etkili sayfaların en etkili sayfa başlıklarını, sayfa üstbilgilerini, açıklamalarını ve anahtar kelimelerini geliştirmek için kapsamlı araştırma yapın.
 • Web içeriğinizi analiz edin ve sayfa içeriğindeki anahtar kelime alakalılığını artırmak için değişiklikler önermek.
 • Google site haritası ve robots.txt oluşturma dahil tüm programlama ve entegrasyonu idare edin
 • Web sitesi trafiğini izlemek için Google Analytics’i ve Web Yöneticisi Araçları’nı yükleyin.

İnsanların birbirleriyle ve işletmelerle etkileşim şekilleri, Facebook, Twitter ve başkaları onlarca gibi sosyal medya uygulamalarının ortaya çıkışı ile değişti. Kullanıcılarınız, bu değişikliği benimsemenizi bekliyor. San Francisco sosyal medya pazarlama hizmetlerimiz, marka bilinirliğini işletmeniz için en etkili sosyal medya platformlarına genişletecek. Kurumsal Web Sitesi Fiyatları özelliklere göre değişiklik gösterir.

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları:

 • Facebook, Twitter, Google +, LinkedIn, Pinterest ve YouTube için şirket sayfası oluşturma.
 • Facebook ve Twitter API entegrasyonu
 • Sosyal paylaşım ve yorum araçları
 • Sosyal paylaşım, web sitesi entegrasyonu gibi / takip et
 • Sosyal medya izleme ve analiz
 • Sosyal medya reklamcılığı

Medanis Bilişim AŞ., komple web sitesi yönetimi, içerik güncellemeleri ve içerik geliştirme de dahil olmak üzere tam bir webmaster hizmetleri satırı sunmaktadır. Devam eden bir dikkat gerektiren mevcut bir web siteniz varsa, ücretsiz danışmanlık ve teklif için lütfen bizimle iletişime geçin.

Ayrıca sizin için koruyabileceğimiz web siteleri oluşturuyoruz sizi ve personelinizi çekirdek işinize ayırdıkları zaman, para ve enerji tasarrufu kendiniz de koruyabileceğiniz web siteleri.

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

Web Sitenizi Taze ve İlginç Tutun

Web sitesi içeriğinin geliştirilmesi ve işlevselliği, web sitenizi yeni ve ilginç kılmak için düzenli olarak güncellenmelidir, ancak bu görev genellikle gözden kaçar. İşletmenizin imajının internette dinamik olması son derece önemlidir.

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları ve Kullanılabilir Yıllık Bakım Anlaşmaları

Yıllık bakım anlaşmaları, düzenli olarak güncellemeleri gerektiren web siteleri için size daha fazla tasarruf sağlayarak müzakere edilebilir. Öncelikli olarak, müşterilerimizle devam eden iletişim ve destek, hizmetlerimizden %100 memnuniyet duymaktayız.

Web sitesi fiyatları sahip oldukları özelliklere göre değişim gösterir. Web sitenizin potansiyel müşterileriniz tarafından beğenilip güven duyması için web tasarımınızın kaliteli ve kurumsal şekilde yapılması gerekmektedir. Kurumsal Web Sitesi Fiyatları araştırırken en uygun-ucuz olanı seçmek yerine özelliklere odaklanarak seçim yapmanız en iyisi olacaktır.

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları içinden diyelim ki en ucuz olanı seçtiniz. Başta size ekonomik gelse de zamanla ucuz sitelerin size daha fazla maliyet getirdiğiniz ve paranızı aslında israf ettiğinizi göreceksiniz. Web siteniz sizin prestijinizi yansıtan bir araçtır. Web sitenizin kalitesi firmanızla bağdaştırılarak sizin kaliteniz olarak görülecektir.

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları hakkında bilgi almak için ajansların web sitelerinin paket fiyatlarını paylaştıkları sayfaları inceleyebilirsiniz. E-ticaret, web tasarım, SEO paket ve özelliklerini paylaşan ajansların şeffaf ve güvenilir çalıştıklarını söyleyebiliriz. Paketleri inceleyerek özellikleri ayrıntılı olarak öğrenebilir ve bu özellikler üzerinden fiyat araştırması yapabilirsiniz. Paket üzerinden ajansla anlaşmanız size ajansın ekstra bir ücret çıkarmayacağını garanti eder.

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları aslında size geri getirisinin yüksek olacağı düşünüldüğünde pahalı gelmemeli. Web sitesine harcadığını paranın karşılığını mutlaka alırsınız. Web sitesi yaptırmak kesinlikle ölü bir yatırım değildir.

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları özellikleri içinde yönetim paneli özelliği mutlaka olmalı. CMS yani yönetim paneli özelliği olmazsa web sitenize istediğiniz içerikleri ya da güncellemeleri giremezsiniz. Bunu yapmak için bir web tasarımcıya ücret ödemeniz gerekir. CMS özelliği olmayan bir site para israfından başka bir şey değildir. Ayrıca web sitenizde responsive tasarım gibi son teknolojilerin de kullanılması önemlidir. Responsive tasarım sayesinde ayrı bir mobil siteye gerek duyulmadan web siteniz telefon, tablet ve farklı mobil cihazlardan açılabilir. Google, Yandex, Bing gibi arama motorları responsive gibi son teknoloji tasarımları ödüllendirir ve sıralamalarda üst sıralarda çıkarsınız.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek