Logo

Pazaryeri Web Tasarım


paylaş
Pazaryeri Web Tasarım

Pazaryeri Web Tasarım sistemi C2C e-ticaret yönteminin ülkemizde uygulanan şekillerden biridir. Pazaryeri Web Tasarım tüketicilerin yine kendileri gibi tüketicilere ürün satmasından dolayı C2C ismini almıştır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Pazaryeri Web Tasarım çalışmalarını hayatın içinden şöyle örnekleyebiliriz. Belediyelerin açtıkları pazar yerlerinden dolayı Pazaryeri Web Tasarım adını almıştır. Pazar yerlerinde belediyenin görevi sadece ortamı hazırlamaktır. Pazarda ürün satmak isteyen satıcılar belediyeye belli bir komisyon öderler. İstedikleri ürünü pazarda satarlar. Belediyenin buradaki görevi pazar yerindeki düzeni sağlamaktır. Zabıtalar satıcıların ve müşterilerin memnuniyetinden sorumludur.

Pazaryeri Web Tasarım çalışmaları da aynı mantık çevresinde dizayn edilmiştir. Web siteniz kuruldu ve yayına alındı diyelim. Sitenize üye olan bireysel satıcılar veya firmalar ürünlerini istedikleri gibi web sitenizden satabilecekler. Web siteniz aracı bir kurum görevi üstlenecek, ürün satma, kargolama gibi işlerle siz ilgilenmeyeceksiniz. Bu işlerle ürünü satan kişiler ilgilenecek. Ayrıca direkt ürün satışı yapmadığınız için ürün depolama, stok durumu-takibi gibi sorunlarınız olmayacak.

Pazaryeri Web Tasarım sisteminde alışverişte sıfır risk ön plana çıkarılmaktadır. Sıfır risk sistemi şu şekilde işlemektedir: Alıcı ürünü satın alır kredi kartı veya havaleyle parasını öder. Para satıcıya değil sizin web sitenizin hesabına yatar. Satıcı ürünü kargolar, müşteri kargoyu alır ürünü inceler. Üründen memnun kalırsa siparişi onaylar ve para satıcıya aktarılır. Burada para satıcıya aktarılırken yaklaşık %10 komisyon kesilir. Pazaryeri Web Tasarım sisteminde komisyon oranları %10 civarındadır. Sitenizde birisi 100 TL'ye bir ürün sattığında 10 TL'yi komisyon olarak keserek 90 TL'yi satıcının hesabına aktaracaksınız.

Pazaryeri Web Tasarım çalışmaları e-ticaret sisteminde yeni yaygınlaşmaya başladı. İnsanlar artık kullanmadıkları ürünleri, el emeği kendi yaptıkları ürünleri ve firmalar ürünlerini aracı olmadan satabilmekte.

Pazaryeri Web Tasarım çalışmaları yaygınlaşmaya başladı. Bu sistem daha da yaygınlaşıp eskimeden yerinizi alın. Rakiplerinizi geride bırakmak için bazı önemli noktaları göz önünde bulundurmalısınız. Web sitenizdeki kullanıcı trafiği ne kadar artarsa kar oranınız o kadar artacaktır. Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlamalısınız.

Pazaryeri Web Tasarım sistemine gireceksiniz web siteniz kurulurken Google optimizasyonu mutlaka yapılmış olmalı. Yani Google, Yandex,Bing gibi arama motorlarına web siteniz uyumlu olmalı. Web siteniz özel tasarım ya da sizin için yapılmalı. Web siteniz şablon site olursa Google tarafından bir süre görülmeyebilir ve arama motorunda geri sıralara düşersiniz.

Web site kurulumunuz SEO kurallarına göre yapılıp yayına alındıktan sonra sitenizin kısa sürede duyulması için Google AdWords reklamlarından yararlanmanız gerekir. Google AdWords reklamlarıyla kısa sürede birçok kişinin sizi duymasını sağlayabilirsiniz.

İster global bir marka olun ister yeni bir başlangıç ​​yapın, yazılımınız için doğru ve en iyi bulut pazar alanlarını bulmanıza ve bunlara entegre olmanıza yardımcı olabiliriz.

Alanda "uzman" olarak adlandırabiliriz. Bulut pazarlarının ilk günlerinden beri şirketlere entegre olmaya yardım ediyoruz. Nasıl çalıştıklarını, yaptıklarını biliyoruz ve başarılı Pazaryeri Web Tasarım için sizin için neler yapabileceğimizin farkındayız. Bunların hepsi sadece zamandan ve paradan tasarruf sağlamakla kalmaz, aynı zamanda pazarda da sizi bilgilendirir ve kullanılabilir hale getirir, böylece harcamak yerine para kazanabilirsiniz.

Pazaryeri Web Tasarım şirketiniz veya yazılımınız için doğru olduğundan emin değilseniz, size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçmek için bizi arayın veya "benimle iletişime geçin" formunu doldurun, siz ve yazılımınız hakkında daha fazla bilgi vereceksiniz ve karşılığında bulut pazarının sizin için uygun olup olmadığı konusunda tarafsız bir bakış açısı sunacağız.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Pazaryeri Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: pazaryeri web tasarım pazaryeri e-ticaret pazaryeri fyatları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar